Psychiatrická ordinace
Ukrajinská 11/980, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Me se libilo, ze mi rekl pravdu.
Kdyz jsem nevedel kudy dal, tak mi napsal leky, ktere mi nepomohly, ale daly mi jistotu, ze jsme udelal vse, co jsem udelat mohl.
Deprese bez leku trva 9 mesicu.
Deprese s leky trva tri ctvrte roku.
Tak jednoduche to je.
Kouzelne slovo je trpelivost.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Velmi dobrý terapeut. Citlivý a zároveň i mírně ironický, když je to potřeba. Naslouchá, pamatuje si, dělá si poznámky, vede k samostatnosti. Ocenila bych sice trochu více "interpretace", přímých verbálních reakcí, ale funguje to i tak.

Umístění: Psychiatrická ordinace úzkost

Velmi vnímavý, říkající pravdu a dávající mnoho možností. Nezastává jen jeden zaručený postup. Má na Vás dostatek času. Každou možnost s vámi velmi důkladně probere a vysvětlí. Jednoznačně doporučuji.

Mám s panem doktorem velmi dobrou zkušenost jako s psychoterapeutem.

Tento lékař je velmi vnímavý. Pacieta si dobře pamatuje. Nebojí se "pravdy" a je schopen vás po celou dobu procesu, který je nepříjemný - neb lec kdy dochází ke změnám souvisejících s léčbou - psychicky podporuje a vaše obtíže opravdově vnímá a řeší společně s vámi.

Tento pan doktor je velice sympatický, jak již je zde napsáno, umí naslouchat a pomoci lidem, všem jen mohu doporučit!!

Vřele doporučuji, velmi empatický pan doktor, citlivý, umí naslouchat, nedám na něj dopustit!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, hledám psychiatrickou pomoc pro anglicky mluvícího přítele - léčba závislostí, deprese. Budu vděčná za jakýkoliv kontakt. Moc děkuji.

Dobrý den, omlouvám se, moje praxe není zaměřena na závislostní problematiku. Zdravím. J.F.

MUDr. Josef Flek