GYN - FEM, s.r.o.
Nad Olšinami 5, Praha

Hezký den , chtěla bych se přidat k Vám ostatním.S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Přijde mi , že když k ní člověk přijde s nějakým problémem , tak vlastně paní doktorku jen obtěžuje. Hodnotím tuto doktorku velice negativně !!! Přestupuji !!

A paní MUDr. Macuchovou jsem se setkala v rámci pravidelných prohlídek v těhotenství. Z celého týmu GYN-FEM s.r.o. bych ji hodnotila nejhůře. Z přístupu paní doktorky jsem nabyla dojmu, že, že toto zařízení stojí pouze o pacientky, které platí každý rok "dobrovolný" příspěvek a zároveň nemají žádné zdravotní komplikace, takové pacientky jsou totiž hned z ordinace venku a není třeba žádné problémy. Na závěr těhotenství jsem měla vysoký tlak - jeden lékař dal na doporučení kardiologa, paní doktorka Macuchová naordinovala sama dávku konkrétního léku a poslala do porodnice k převzetí do péče. Zároveň mi bylo řečeno, že mimi má vzhledem k těhotenské cukrovce diabetickou fetopatii (větší objem bříška), v porodnici i na diabetologii mi potvrdili, že tomu tak není, že mimi má všechny proporce větší (obvod hlavy, ruce, nohy...), což není důsledek cukrovky, ale mimi je prostě dědičně větší člověk. Takže jsem 2 týdny byla vyděšená, že s miminkem něco je, ale nebylo. Naopak když jsem byla objednána na monitor miminka, tak jsem tam přišla i s tatínkem, že si poslechneme srdíčko a protože paní doktorka spěchala domů, tak se monitor nestihl, abychom paní doktorku nezdrželi v odchodu, a to mi ještě při odchodu připomněla, že už jsem dlouho nedala dobrovolných 500 Kč na provoz ordinace, tak ať je příště přinesu. Takže mi monitor neudělali, ikdyž bych ho měla mít. Podotýkám, že moje těhotenství nakonec skončilo 2 týdny na to císařským řezem právě proto, že monitor mimi vycházel špatně (mimi se nehýbalo). Hned po porodu jsem se přehlásila k jinému gynekologovi. A musím říct, že je to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Už jsem to mohla udělat dávno, myslím, že jsem možná i riskovala, když jsem setrvala po celé těhotenství.

Jsem nad míru spokojená s paní doktorkou a přístup má podle mého názoru profesionální.pavlina

bohužel mam taky negativní nazor.Pokud chodite pouze na prevenci,tak je vše ok,ale jestli je nejaky zdravotni problem,zjistite ze p.doktorka jen "zkouší" léčit a lecba je i po roce neucinna,po zmene lekarky se problem vyresil temer hned,protože nezkousela ruzne druhy leku,ale věděla co predepsat.Komunikace je opravdu mizivá, pokud se clověk nezepta,ale na co se mam ptat,když mi pořádně nevysvětli co mi je???!!! A sponzorský dar? ja ho nedala a proto jsem mela v karte napsano samoživitelka a kazdy rok se mě ptaly jestli už ho muzu dat.jediné pozitivum je,že cekaci doba je minimální.

Paní doktorku Macuchovou a Gynfem nikdy více!!! Měla jsem několik let špatné výsledky cytologie a jediné, jak to paní doktorka řešila, byly návštěvy po půl roce, nic víc. Když se uvolnilo místo u gynekoložky mé sestry a mámy, tak jsem přešla tam a nová paní doktorka mě hned po prvních výsledcích cytologie, které zas vyšly špatně, poslala na kliniku, kde se zabývají děložním čípkem. Strašně se divila, že jsem tam nebyla poslána už dříve. Na klinice mi zjistili těžkou dysplazii a okamžitě mě poslali na konizaci. Takže "děkuji" paní doktorce Macuchové, být stále u ní, tak v budoucnu mám třeba i rakovinu děložního čípku a nikdo by to neřešil. Kdyby se totiž ta moje špatná cytologie řešila o pár let dříve (ano, špatné výsledky mi v kuse vycházely několik let a nikdo to neřešil), tak to k plastice děložního čípku vůbec dojít nemuselo.

Musím říct, že jsem z paní doktorky zmatená. Přešla jsem do Gynfemu na doporučení známé, když jsem se stěhovala do Prahy. Jelikož pracuji, tak mi poplatek nijak nevadil, super je, že tu funguje objednávání a většinou jsem nečekala, ovšem vadí mi přístup paní doktorky, která se mnou vůbec nemluví. Nebojím se na něco zeptat a popsat jí problém, to vůbec ne, ale ona odpovídá strašně stroze a neochotně až mě to vždy překvapí. Většinou mě odbyde do 5 minut, pokud mám problém, pokud ne, tak je to ještě rychlejší. Vůbec se nechce zabývat mými problémy, většinou je to podle ní normální, když jsem s ní potřebovala probrat alternativu nové antikoncepce, tak jsem z ní všechno musela páčit a stejně jsem se toho moc nedozvěděla, no fakt děs. Minulý týden mě naštvala i sestřička, když jsem si šla pro recept. Super, že mě hned informovala o tom, že jsou nové prášky na bázi těch, které beru a jsou levnější, ale když jsem se jí ptala, jestli jsou v něčem jiné, jestli mají větší riziko negativních účinků apod., tak na mě vystartovala s tím, že mi snad nabízí něco levnějšího a jasně mi řekla, že jsou stejné (ve skutečnosti ovšem použila slovo "podobné"), ale tak když nemám zájem, tak mi teda napíše ty moje staré. A začla tisknout recept, ani jsem nestačila otevřít pusu. Takže po těchto zkušenostech jdu hledat nového lékaře, za to, že se tam platí je přístup opravdu zvláštní.

S paní doktorkou jsem velice spokojená, je milá a citlivá.

Paní doktorka působí, že je jí vše, respektive její pacientky, tak nějak jedno. Je relativně milá či spíše rezervovaná, pokud po ní nic nechcete, hlavně ne nějaké vyšetření navíc, jakmile se ale příliš ptáte, příliš se zajímáte a jste prostě jakkoli aktivní, začne být nepříjemná, přezíravá a hrubá. Gynfem již nikdy více.

Bohužel se musím také přiklonit k tomuto názoru. K paní doktorce chodím již dlouho a nikdy jsem neměla žádné zdravotní problémy, i těhotenství proběhlo naprosto v pořádku. A to, že paní doktorka moc nekomunikuje, jsem nijak neřešila. Ale teď jsem měla 2x po sobě špatné výsledky citologie a tak si mě paní doktorka telefoniky objednala, že mi napíše žádanku do nemocnice na operaci a že mi k tomu něco řekne. Jaké bylo moje překvapení, když mi volala sestra 15min před dohodnutou schůzkou, že už mám připravené výsledky a že si můžu přijít kdykoli. Nicméně jsem paní doktorku ještě stihla, ale na mojí otázku, co mám čekat a co se bude dít, mi jen odpověděla, že se nemám ničeho bát. V připravené obálce byly pouze výsledky citologie. Šla jsem tedy na prohlídku k jinému doktorovi a ten mi provedl další vyšetření a vysvětlil mi, co můžu očekávat a co se vlastně děje. Teď jsem 2 dny po konizaci děložního čípku a k paní doktorce Macuchové se již do ordinace nevrátím. Menám důvěru k někomu, kdo mi není schopný řict, co se děje v mém těle

K paní doktorce jsem chodila cca 3 roky. Dokud jsem platila "sponzorské dary" a nic jsem nepotřebovala, bylo vše ok. Když jsem ale sponzorský dar odmítla zaplatit s tím, že na to teď prostě nemám a potřebovala vyšetření na ureoplasmu, odmítla mne vyšetřit. Její dotaz: Proč to potřebuji? mne dost překvapil. Řekla mi, že na vyšetření musí jít nejdřív partner. Když jsem se jí snažila naznačit, že dostat chlapa na vyšetření na urologii není tak úplně jednoduché, řekla mi, že si ho musím doma srovnat sama a že ona mne nevyšetří. Její odmítnutí lékařské péče mne naprosto šokovalo a v současné době zvažují stížnost k lékařské komoře.
Mimochodem, když jsem zvažovala změnu antikoncepce a ptala se jí na jinou alternativu prášků, odkázala mne na internet!
Tuto lékařku ROZHODNĚ NIKOMU NEDOPORUČUJI!!! Naprostá neochota a odmítání péče (za kterou chce ještě platit!) je opravdu do nebe volající. Není to trestné?