Praktický lékař pro děti a dorost
Jičínská 10/2348, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka Fabiánová je nejlepší lékařka na světě.Je milá, hodná a mám jí moc rád. Škoda, že už k ní nechodím.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K paní doktorce chodím již osmnáctým rokem se svými dvěma syny a nemůžu si jí vynachválit. Do dnešního dne jsem nenašla vlídnějšího a pečlivějšího člověka-lékaře, který vždy ochotně poradí a je-li třeba, pohladí i duši! Nevím, co si bez ní počneme až nám oba chlapci odrostou :-) Kéž by mohla býti rodinným lékařem, jako to bývalo dříve, byla by to ta správná osoba na svém místě.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Dětský doktor

Skvělý paní doktorka ! Chodím k ni se svými dvěma dětmi a jsem za to strašně ráda. Je milá, VŽDY usměvavá a trpělivá. Což se dnes už moc nevidí. Kdykoliv poradí i po telefonu. Co se týče medicínského měřítka, taktéž bez chyby. Vždy správná diagnóza, atb nepíše jen tak a velice pecliva. Chvála patří i sestřičce, která je také velmi milá, usměvavá a šikovná!
Opravdu jsem šťastná, že k paní doktorce patříme a doporučuji ji všem.

Paní doktorka je vynikající! Využívám často e-mailovou komunikaci a vždy se tentýž den (i o víkendu) dočkám odpovědi. Vždy dobře poradí!

Mohu hodnotit jen kladně, skvělá doktorka. Chodil jsem jako dítě, teď k ní chodí i moje děti. Jediný problém je, jak už tu někdo psal, občas dlouhé čekání a nedodržování objednaných časů.

Pani doktorka se sestrickou tvori skvely tym. Jak uz tu bylo nekolikrat psano, pani doktorka je pecliva, vzdelana, ma moderni nazory, ochotna, empaticka, je videt ze miluje deti. Pani doktorka i sestricka jsou vzdy dobre naladene a chovaji se velmi privetive jak k detem tak k rodicum. CHvala na obe dve damy by nebrala konce. Dekuji obema, nemohli jsme najit lepsi pani doktorku. M.

Pani doktorka i sestricka jsou velice mile, ochotne a vzdy dobre poradi. Rozhodne zodpovi veskere dotazy, vzdy maji cas a casto poradi i po telefonu, ze clovek nemusi hned do ordinace. Lepsi pani doktorku a sestru jsem zatim nemela. Nikdy se nestalo, ze pani doktorka neurcila diagnozu presne, je velice pecliva. Je videt, ze ma rada deti, neni nikdo, kdo by se tak hodil na sve povolani, jako prave pani doktorka Fabianova.

U paní doktorky mám obě děti. Nikdy jsme s ní neměli sebemenší problém. Právě naopak. Vždy se naplno věnuje, vyslechne naše obavy, doporučí apod. A že si občas člověk musí počkat? Myslím, že kvalita tohoto lékaře za to stojí. Rádi si počkáme i na telefonu, protože víme, že v tu chvíli se věnuje pacientovi. Ani nám nikdy nepřeruší prohlídku kvůli telefonu. Paní doktorku mohu jen vřele doporučit a jsme rádi, že jí máme.

K paní doktorce jsem chodila už od miminka a nikdy nebyl žádný problém. Všechny nemoci vyléčila dobře, než dala antibiotika, tak udělala testy, jestli jsou opravdu potřeba a vždy byla moc hodná. Dokonce mě vyléčila i když už jsem k ní oficiálně nepatřila, ale ještě jsem neměla jiného doktora. Mohu jen doporučit!

Až na občasné delší čekání a problémy se psaním omluvenek na střední školu (okolo let 2003-2004) jsem jako pacient proti ní neměl výhrad. Nemoci mi léčila dobře, což je hlavní, ale pravdou je, že jsem v dětství (od cca 5 let, co si pamatuji) měl jen běžné nemoci, které by tak jako tak stačilo vyležet.

Teďka u ní mám přihlášenou dceru. Až na chronické problémy s delším čekaním jsme zatím neměli problém.