Adresa

Jičínská 10/2348, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
49 názorů

B
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K paní doktorce chodím již osmnáctým rokem se svými dvěma syny a nemůžu si jí vynachválit. Do dnešního dne jsem nenašla vlídnějšího a pečlivějšího člověka-lékaře, který vždy ochotně poradí a je-li třeba, pohladí i duši! Nevím, co si bez ní počneme až nám oba chlapci odrostou :-) Kéž by mohla býti rodinným lékařem, jako to bývalo dříve, byla by to ta správná osoba na svém místě.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Dětský doktor

Skvělý paní doktorka ! Chodím k ni se svými dvěma dětmi a jsem za to strašně ráda. Je milá, VŽDY usměvavá a trpělivá. Což se dnes už moc nevidí. Kdykoliv poradí i po telefonu. Co se týče medicínského měřítka, taktéž bez chyby. Vždy správná diagnóza, atb nepíše jen tak a velice pecliva. Chvála patří i sestřičce, která je také velmi milá, usměvavá a šikovná!
Opravdu jsem šťastná, že k paní doktorce patříme a doporučuji ji všem.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající! Využívám často e-mailovou komunikaci a vždy se tentýž den (i o víkendu) dočkám odpovědi. Vždy dobře poradí!


A
Ověřeny pacient

Mohu hodnotit jen kladně, skvělá doktorka. Chodil jsem jako dítě, teď k ní chodí i moje děti. Jediný problém je, jak už tu někdo psal, občas dlouhé čekání a nedodržování objednaných časů.


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka se sestrickou tvori skvely tym. Jak uz tu bylo nekolikrat psano, pani doktorka je pecliva, vzdelana, ma moderni nazory, ochotna, empaticka, je videt ze miluje deti. Pani doktorka i sestricka jsou vzdy dobre naladene a chovaji se velmi privetive jak k detem tak k rodicum. CHvala na obe dve damy by nebrala konce. Dekuji obema, nemohli jsme najit lepsi pani doktorku. M.


G
Ověřeny pacient

Pani doktorka i sestricka jsou velice mile, ochotne a vzdy dobre poradi. Rozhodne zodpovi veskere dotazy, vzdy maji cas a casto poradi i po telefonu, ze clovek nemusi hned do ordinace. Lepsi pani doktorku a sestru jsem zatim nemela. Nikdy se nestalo, ze pani doktorka neurcila diagnozu presne, je velice pecliva. Je videt, ze ma rada deti, neni nikdo, kdo by se tak hodil na sve povolani, jako prave pani doktorka Fabianova.


K
Ověřeny pacient

U paní doktorky mám obě děti. Nikdy jsme s ní neměli sebemenší problém. Právě naopak. Vždy se naplno věnuje, vyslechne naše obavy, doporučí apod. A že si občas člověk musí počkat? Myslím, že kvalita tohoto lékaře za to stojí. Rádi si počkáme i na telefonu, protože víme, že v tu chvíli se věnuje pacientovi. Ani nám nikdy nepřeruší prohlídku kvůli telefonu. Paní doktorku mohu jen vřele doporučit a jsme rádi, že jí máme.


N
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila už od miminka a nikdy nebyl žádný problém. Všechny nemoci vyléčila dobře, než dala antibiotika, tak udělala testy, jestli jsou opravdu potřeba a vždy byla moc hodná. Dokonce mě vyléčila i když už jsem k ní oficiálně nepatřila, ale ještě jsem neměla jiného doktora. Mohu jen doporučit!


J
Ověřeny pacient

Až na občasné delší čekání a problémy se psaním omluvenek na střední školu (okolo let 2003-2004) jsem jako pacient proti ní neměl výhrad. Nemoci mi léčila dobře, což je hlavní, ale pravdou je, že jsem v dětství (od cca 5 let, co si pamatuji) měl jen běžné nemoci, které by tak jako tak stačilo vyležet.

Teďka u ní mám přihlášenou dceru. Až na chronické problémy s delším čekaním jsme zatím neměli problém.


T

Chodím k paní doktorce už léta.. sem s ní moc spokojená.. jen mě mrzí, že mi za rok bude 19 let a budu muset hledat dospělého lékaře.. je ochotná a velmi hodná.. za všechno jí moc děkuji a přeju jí jen to nejlepší.. doporučila bych všem!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti