Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
4 názory

Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Bolest zubů

Paní doktorka je bezesporu milá a přívětivá, ale to k výkonu povolání bohužel nestačí. Při každé z pravidelných návštěv, které netrvají déle než pět minut, vás pochválí za péči o vaše zuby, i když si jí třeba postěžujete, že vás sem tam něco bolí. V průběhu tří let, kdy mi pouze jedenkrát spravila vypadlou plombu, jsem se se zvyšující bolestí celého chrupu
obrátila jinam. A zjistila jsem, že mám několik zanedbaných kazů a několik uvolněných plomb. A to už ani nezmiňuji citlivé krčky, jejichž oprava bude vyžadovat čištění kanálků. Své hodnocení nezveřejňuji proto, abych paní doktorce uškodila, ale spíše z lítosti nad ostatními pacienty, které paní doktorka zdědila po svém nepřekonatelném předchůdci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Prvni zubar, ktereho se nebojim. Perfektni profesionalka. Pani sestricka taktez super. Vzdy jsem se setkal s ochotou a pochopenim pro me obavy z predchozich zkusennosti u jinych zubaru.
Patrik Stastny


P
Ověřeny pacient

Paní/slečna zubařka je velice vstřícná, ochotná, usměvavá a hlavně má "školu pana doktora Cacha", takže nejsme v ordinaci pro výdrž, pokud jsem měla problém, vždy jsme bezbolestně a co nejdříve daly dopořádku. K paní/slečně doktorce chodí větší část naší rodiny - byli jsme převzati od pana Cacha, a vždy vše v pořádku. Sestřička je taky super - takové naše sluníčko, doktor Cach byl prvním zubařem, kam jsem se nebála chodit a paní/slečna Dražanová je druhá. Můžu jen doporučit!!!! Věřte, že i lidský přístup dělá z lékaře perfektního lékaře.


Ověřeny pacient

Měla jsem vypadlou výplň na krčku. Paní doktorka, aniž by se mě vůbec zeptala, mě tam bez větších příprav doslova plácla základní výplň, a to byl jeden z předních zubů. Za 15 minut jsem byla hotová. Vypadalo to otřesně a co hůř, výplň měla převys (byla špatně začištěná) a neustále jsem měla v tomto místě zánět. Okamžitě jsem šla k jiné zubařce, která mi to celé předělala a dost se podivovala, že to takhle někdo mohl odbýt. Dnes není ani poznat, že jsem měla na krčku kaz.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti