Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o. (mapa)

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Bolest zubů

Paní doktorka je bezesporu milá a přívětivá, ale to k výkonu povolání bohužel nestačí. Při každé z pravidelných návštěv, které netrvají déle než pět minut, vás pochválí za péči o vaše zuby, i když si jí třeba postěžujete, že vás sem tam něco bolí. V průběhu tří let, kdy mi pouze jedenkrát spravila vypadlou plombu, jsem se se zvyšující bolestí celého chrupu
obrátila jinam. A zjistila jsem, že mám několik zanedbaných kazů a několik uvolněných plomb. A to už ani nezmiňuji citlivé krčky, jejichž oprava bude vyžadovat čištění kanálků. Své hodnocení nezveřejňuji proto, abych paní doktorce uškodila, ale spíše z lítosti nad ostatními pacienty, které paní doktorka zdědila po svém nepřekonatelném předchůdci.

Prvni zubar, ktereho se nebojim. Perfektni profesionalka. Pani sestricka taktez super. Vzdy jsem se setkal s ochotou a pochopenim pro me obavy z predchozich zkusennosti u jinych zubaru.
Patrik Stastny

Paní/slečna zubařka je velice vstřícná, ochotná, usměvavá a hlavně má "školu pana doktora Cacha", takže nejsme v ordinaci pro výdrž, pokud jsem měla problém, vždy jsme bezbolestně a co nejdříve daly dopořádku. K paní/slečně doktorce chodí větší část naší rodiny - byli jsme převzati od pana Cacha, a vždy vše v pořádku. Sestřička je taky super - takové naše sluníčko, doktor Cach byl prvním zubařem, kam jsem se nebála chodit a paní/slečna Dražanová je druhá. Můžu jen doporučit!!!! Věřte, že i lidský přístup dělá z lékaře perfektního lékaře.

Měla jsem vypadlou výplň na krčku. Paní doktorka, aniž by se mě vůbec zeptala, mě tam bez větších příprav doslova plácla základní výplň, a to byl jeden z předních zubů. Za 15 minut jsem byla hotová. Vypadalo to otřesně a co hůř, výplň měla převys (byla špatně začištěná) a neustále jsem měla v tomto místě zánět. Okamžitě jsem šla k jiné zubařce, která mi to celé předělala a dost se podivovala, že to takhle někdo mohl odbýt. Dnes není ani poznat, že jsem měla na krčku kaz.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Bolest zubů

Patrik Stastny