Jiří Zvolský, gynekolog Opava

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Antikoncepce

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Komplexní gynekologické vyšetření +4 Více

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Poradenství při klimakterických potížích

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Těhotenský ultrazvuk

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Jako vždy bez problémů a výborná komunikace. Objednávka i upozornění na návštěvu je bez chyby a nějakých problémů.

vyhovuje mi tento skvělý způsob a docela rychlé objednávání a velmi dobrá ordinace, milý a vstřícný lékař.

Pan doktor Zvolský je mým lékařem už více než 30 let. Je skvělým odborníkem i laskavým člověkem. Jsem vděčná, že patřím mezi jeho spokojené pacientky.

Příjemné a vstřícné vystupování je stálou vizitkou této ordinace. Ačkoliv se nejedná o zrovna "oblíbené" vyšetření, nikdy jsem neměla důvod být nespokojená.

Byla jsem na běžné preventivní prohlídce a nemám co vytknout. Přístup pana doktora je velice příjemný, profesionální. Chodím k němu již více než 30 let.

Pan doktor Zvolský je vynikající lékař, vždy velmi pečlivý, prostě profesionál v každém ohledu, navíc má velmi příjemnou i milou sestřičku, s oběma jsem naprosto spokojená.

G

Pan doktor jako vždy nezklamal! Byl ochotný, příjemný.
Na objednaný termín jsem šla přesně. Sestřička rovněž milá, usměvavá, příjemná a ochotná!

Skvělý přístup zdravotní sestry i lékaře, pěkné prostředí, dochvilnost, upozornění SMS na preventivní prohlídku

Příjemný odborník profesionál. Vřele doporučuji i dívkám, které se chystají k první návštěvě. Skvělý přístup i jeho zdravotní sestry.

Stála spokojenost i po 27 letech,milá sestřička a dobře vybavená ordinace s čekárnou. Dobrá komunikace

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství