Partyzánská 3, Opava
Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
553 73.....
602 36.....

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště) • 1 000 Kč

Antikoncepce

Běžný termín +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství
  • těhotenský ultrazvuk

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Polština

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Prohlídka preventivni jednou ročně

Nemám co vytknout byla se vším u prohlídky seznámena a vše bylo provedeno šetrné vyšetření a ohleduplnost a bezbolestné naprosto ok

U

S ošetření jsembyla maximálně spokojená. Přístup lékaře je lidský a citlivý. Ráda se pravidelně vracím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Příjemný lékař, milá sestřička. Sice jsem šla na řadu později než jsem byla objednaná, ale nebylo to dlouhé čekání, takže mi to nevadilo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní prohlidka

Chodím k panu doktorovi už dlouhá léta a musim konstatovat , že je vždycky příjemný. Vyšetření je bezbolestné a pečlivě provedeno. S pozdravem Petrželova

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" prevence

Nelze něco vytknout.V čase ,který jsem si objednala jsem přišla na řadu a u dveří vás vítá usměvavá sestřička a v ordinaci příjemný lékař.Není nad prevenci i v pozdějším věku...

Pan doktor je profesionál a věnuje dostatek času každé pacientce, bohužel ale nesedí ,,časovky,, a mnohdy přijdete na řadu až o 45min. později.

Velice příjemný a schopný doktor. Při první návštěvě vše popisoval a vysvětloval, takže v ničem nebyl problém a nervozita vymizela téměř po prvních minutách v ordinaci.

Jsem spokojená jak s panem doktorem tak i se sestřičkou.můžu všem jen doporučit.neměnila bych nikdy.Navstevuji jeho ambulanci více jak 23let

U

S návštěvou u pana doktora Zvolského jsem byla maximálně spokojená. Všem bych doporučila návštěvu, jak z hlediska
lidského přístupu, tak hlavně po odborné stránce. Také bych chtěla poděkovat i sestřičce, která také má profesionální vystupování a vždy umí navodit příjemnou atmosféru v ordinaci.

Dnes byla na zástup paní doktorka, byla jsem naprosto spokojená, jak s vyšetřením tak i odpovídala na mé dotazy. Samozřejmě i když je pan doktor v ordinaci je vše na výbornou s hvězdičkami. Moc děkuji ☺

1 000 Kč

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Poradenství v léčbě neplodnosti

Poradenství při klimakterických potížích

Cena není uvedená

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství