Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Pan doktor je velice příjemný, dá se s ním mluvit o čemkoliv, co ženu trápí a snaží se najít řešení. Jsem velice spokojená. A nesmím zapomenout na milou a ochotnou sestřičku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Běžný termín

Vždy naprostá spokojenost s přístupem pana doktora. Velmi příjemný, ochotný vše vysvětlit, sestřička v ordinaci také. Výborná komunikace.

Jsem pacientkou pana doktora již řadu let a jsem velmi spokojená. Je to dobrý specialista, je komunikativní a ohleduplný, milý a vstřícný.

Profesionální přístup, skvělý odborník. Nemám strach se na cokoliv zeptat. Vždy podá vysvětlení. Doporučuji.

Spokojenost sestra i doktor SUPER, žádné zdržení, kontrola proběhla úplně skvěle , málo lidí, ordinace je perfektní .

Prohlídka ze zpozdila skoro o 30 min, ale jinak trvala dle představ. Jen zklamání, že málo vysvětloval a musela jsem se často ptát

Jsem velmi spokojená.Pán doktor je velmi pečlivý.
Dodržuje čas objednání.
Vyhovuje mi i čistota ordinace.

jsem vždy velmi spokojená, užásný přístup lékaře k pacientovi, možnost konzultace s lékařem, příjemná atmosféra

Odborně na vysoké úrovni, příjemní lidé, hezké prostředí. Nečekáte, protože se většina lidí objednává. To taky zajistí v podstatě prázdnou čekárnu.

Pan dr.Zvolsky je skvělý specialista,vždy dobře naladěn a usměvavý.Je příjemné chodit k němu na kontroly.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství