Jiří Zvolský, gynekolog Opava

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Antikoncepce

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Komplexní gynekologické vyšetření +4 Více

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Poradenství při klimakterických potížích

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Těhotenský ultrazvuk

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Jsem pacientkou pana doktora dlouhou řadu let.Vzdy spokojená i při zdravotních potížích. Nemohu si na nic stěžovat.

K panu doktorovi chodím asi 25 let a opravdu ho mohu jen a jen doporučit. Nejen jako svělého odborníka a specialistu, ale také jako člověka, který je i po létech praxe empatický a lidský.

Jsem vždy velmi spokojená s profesionalitou i empatickým přístupem, trpělivostí, což se potvrdilo i při poslední návštěvě, vždy odcházím z ordinace
uklidněná. Spokojenost velká s lékařem i milou sestřičkou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Jiný

Pan doktor Zvolský je lékař s lidským přístupem, s upřímným zájmem o pacientku. Dokáže vše vysvětlit, uklidnit, vyšetření je rychlé a šetrné, následná naordinovaná léčba účinná. Stejně tak velmi milá a ochotná je i sestřička, se kterou se vždy dá domluvit.

W

Oceňuji profesionální přístup
Vždy vysvětlí, co právě provádí za vyšetření
Je skvělý, sestřička milá
Jeho hlas mě vždy uklidní a zbaví stresu, který zažívam před každou návštěvou
Více takových lékařů

Jsem velice spokojená s p.doktorem,jeho přístupem a chováním.Sestricka velice prijemna.Pri každé návštěvě lékaře odcházím s ordinace velice spokojená.Kdyby byli všichni takhle vstřícní jako lékař i se sestrickou

Jsem s přístupem lékaře a sestry velmi spokojena lékař při vyšetření popisuje, co právě provádí odpovídá příjemně na dotazy a umí dobře vysvětlovat.

Profesionální přístup, milá sestřička, jen lehce zpoždění, ale pan doktror se za něj omluvil.Dohromady spolu tvoří dobrý tým.

Po návratu z ciziny jsem si musela najít nového gynekologa a byla jsem velice mile překvapena s přístupem a vysvětlením mého vyšetření jak sestry tak i velice příjemného pana doktora ... doporučuji všem !!!

Byla jsem naprosto spokojená s empatickym pristupem i trpelivou edukaci pana doktora. Taktez s milym a profesionalnim pristupem sestricky.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství