Jiří Zvolský, gynekolog Opava

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Antikoncepce

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Komplexní gynekologické vyšetření +4 Více

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Poradenství při klimakterických potížích

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Těhotenský ultrazvuk

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Profesionální přístup, milá sestřička, jen lehce zpoždění, ale pan doktror se za něj omluvil.Dohromady spolu tvoří dobrý tým.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Jiný

Po návratu z ciziny jsem si musela najít nového gynekologa a byla jsem velice mile překvapena s přístupem a vysvětlením mého vyšetření jak sestry tak i velice příjemného pana doktora ... doporučuji všem !!!

Byla jsem naprosto spokojená s empatickym pristupem i trpelivou edukaci pana doktora. Taktez s milym a profesionalnim pristupem sestricky.

Naprostá spokojenost... vstřícný a příjemný přístup lékaře i sestřičky... není co vytknout ,jen tak dál

Velice příjemný, milý, empatický a jemný pan Doktor. Je to profesionál. Je skvělý. Děkuji! Velice příjemný, milý, empatický a jemný pan Doktor. Je to profesionál. Je skvělý. Děkuji!

Profesionální přístup a veškeré vyšetření, lidský přístup, pán DOKTOR vše vysvětlí. Děkuji, víc takových odborníků

Oceňuji pana doktora a jeho sestřičku za skvělý a příjemný přístup k pacientovi a maximální snahu řešit jeho zdravotní problém. Jsem ráda, že můžu navštěvovat jeho ambulanci.

Velká spokojenost s panem doktorem i sestřičkou, jsem letitá pacientka a nikdy mě nezklamali:) Absolutní profesionalita, ale také empatie s pacienty.

Velmi příjemné prostředí, vstřícný přístup sestry a lékaře na jedničku.Naprostá spokojenost.Mohu doporučit

Stručně, pan doktor i sestřička jsou skvělí. Jsem moc ráda, že mohu chodit na vyšetření právě k nim. Děkuji pane doktore. Děkuji sestřičko. Vše ostatní již tady bylo napsáno.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství