Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
553 73.....
602 36.....

Antikoncepce

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Profesionální a zároveň velmi lidský a milý přístup. 100 % péče o pacientky. Mohu jen a jen doporučit!

Pan doktor na mě působil jako specialista. Dopodrobna mi sdělil veškeré informace týkající se mého zdravotního stavu. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní kontrola

Úžasný lékař s krásným přístupem, který svědčí i o jeho lidských kvalitách. Neměnila bych! Sestřička rovněž skvělá, vždy pozitivně naladěná. Děkuji. MH

Pan doktor je výborný, vřele doporučuji vsem, kteří přemýšlí o změně gynekologa. Profesionál na svém miste!!

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" preventivní prohlídka

Pan doktor je profesionál a fajn chlap. Pokud některá dostáváte pravidelně půlročně zvací SMSky a nejdete na kontrolu, protože nemáte čas, tak jako já, je dobré jim odpovědět taky aspoň SMS kou že momentálně nemůžete, jinak se může stát, že vás vypíšou a jste bez gynekologa. Já myslela že jim to dělá automat a ona to hlídá sestřička..

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Změna lékaře po stěhování

Velmi milý, lidsky, profesionální pan lékař. Po první návštěvě moc spokojena a mužu jen a jen doporučit dále.

Již 30 let chodím k MUDr. Zvolskému. Ještě nikdy , opakuji nikdy se mi nestalo, že by byl pan doktor neprofesionální. Naopak. A to jsme, kromě rakoviny, řešili snad všechno. Mám ho ráda pro jeho příjemné jednání, profesionalitu a tím vlastně vytvořenou dobrou a poklidnou atmosféru v ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní prohlídka

Pan doktor je člověk na správném místě- vždy přistupuje k ženám profesionálně, lidsky a ochotně. Děkuji

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Pravidelná prohlídka

Bylo velice příjemné udělat si termín po internetu. Čekání u lékaře bylo krátké. Prohlídka u pana doktora Zvolského proběhla ve vší spokojenosti, pan doktor je příjemněji věcný a důsledný. Pacientka je v dobrých rukou, můžu jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Pravidelná kontrola

Vše probíhá profesionálně a pan doktor jedná na rovinu!
Za mě 100%spokojenost a mohu jen doporučit!

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství