Partyzánská 3, Opava
Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
553 73.....
602 36.....

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště) • 1 000 Kč

Antikoncepce

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Polština

Velice příjemný a schopný doktor. Při první návštěvě vše popisoval a vysvětloval, takže v ničem nebyl problém a nervozita vymizela téměř po prvních minutách v ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Jsem spokojená jak s panem doktorem tak i se sestřičkou.můžu všem jen doporučit.neměnila bych nikdy.Navstevuji jeho ambulanci více jak 23let

U

S návštěvou u pana doktora Zvolského jsem byla maximálně spokojená. Všem bych doporučila návštěvu, jak z hlediska
lidského přístupu, tak hlavně po odborné stránce. Také bych chtěla poděkovat i sestřičce, která také má profesionální vystupování a vždy umí navodit příjemnou atmosféru v ordinaci.

Dnes byla na zástup paní doktorka, byla jsem naprosto spokojená, jak s vyšetřením tak i odpovídala na mé dotazy. Samozřejmě i když je pan doktor v ordinaci je vše na výbornou s hvězdičkami. Moc děkuji ☺

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Prevence

Perfektní doktor, příjemné vystupování, zájem o pacienta a jeho zdraví!!! Krásné prostředí a příjemná sestřička.

Š

Pan doktor je velice milý, příjemný a hlavně odbornik ve svém oboru. Jsem velice spokojena s jeho přístupem. A nemohu opomenout vlídnosti a ochotu jeho zdrav.sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem spokojena a nemenila bych jineho lekare.P.Doktor velmi pekne mluvi s pacientkama a vsechny dotazy rad zodpovi.P.sestricka je taky prijemna a velmi ochotna.za me velka pochvala.

Skvělý lékař a skvělý člověk! Jsem ráda, že jsme s dcerou v péči tak výborného gynekologa a porodníka. Je odborník světové úrovně, empatický a vstřícný .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" pravidelná kontrola, prevence,

Systém připomenutí termínu, jednoduché objednání, bez čekání v čekárně a vlídný přistup lékaře i sestry k pacientivi ... funguje to dobře.

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní prohlídka

Byla jsem ošetřená přesně v objednanou dobu ve velmi příjemném prostředí. Komunikace s lékařem i se sestrou je perfektní. Děkuji.

Komplexní gynekologické vyšetření

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Poradenství v léčbě neplodnosti

Poradenství při klimakterických potížích

Cena není uvedená

Očkování vakcínou silgard, nebo cervarix proti rakovině děložního čípku( hpv infekci)

Běžný termín

U