Další dostupný termín:
Viz kalendář

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
553 73.....
602 36.....

Antikoncepce

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Běžný termín

Velice milý a profesionální přístup jak u sestřičky tak pana doktora . Vždy jsem byla moc spokojená s pečlivostí Mudr. Zvoleného. Vděčím mu za mou krásnou a zdravou dceru. Děkuji

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" roční kontrola

Po třicet let spokojenost s přístupem lékaře i sestřičky. Čekací doba je minimální. Děkuji. Andělová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní prohlídka

Velice spokojena. Vlídné chování sestřičky tak i lékaře, a vyšetření proběhlo v objednanou dobu bez čekání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Jako vždy, milé přivítání sestřičkou, pan doktor také jako vždy profesionální a přívětivý, moc děkuji

Profesionální a zároveň velmi lidský a milý přístup. 100 % péče o pacientky. Mohu jen a jen doporučit!

Pan doktor na mě působil jako specialista. Dopodrobna mi sdělil veškeré informace týkající se mého zdravotního stavu. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní kontrola

Úžasný lékař s krásným přístupem, který svědčí i o jeho lidských kvalitách. Neměnila bych! Sestřička rovněž skvělá, vždy pozitivně naladěná. Děkuji. MH

Pan doktor je výborný, vřele doporučuji vsem, kteří přemýšlí o změně gynekologa. Profesionál na svém miste!!

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" preventivní prohlídka

Pan doktor je profesionál a fajn chlap. Pokud některá dostáváte pravidelně půlročně zvací SMSky a nejdete na kontrolu, protože nemáte čas, tak jako já, je dobré jim odpovědět taky aspoň SMS kou že momentálně nemůžete, jinak se může stát, že vás vypíšou a jste bez gynekologa. Já myslela že jim to dělá automat a ona to hlídá sestřička..

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Změna lékaře po stěhování

Velmi milý, lidsky, profesionální pan lékař. Po první návštěvě moc spokojena a mužu jen a jen doporučit dále.

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství