Adres

Partyzánská 3, Opava
Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
553 73.....
602 36.....

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště) (1 000 Kč)

Antikoncepce

Běžný termín + 6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství
  • těhotenský ultrazvuk

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Polština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Dnes byla na zástup paní doktorka, byla jsem naprosto spokojená, jak s vyšetřením tak i odpovídala na mé dotazy. Samozřejmě i když je pan doktor v ordinaci je vše na výbornou s hvězdičkami. Moc děkuji ☺

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Prevence

Perfektní doktor, příjemné vystupování, zájem o pacienta a jeho zdraví!!! Krásné prostředí a příjemná sestřička.

Š

Pan doktor je velice milý, příjemný a hlavně odbornik ve svém oboru. Jsem velice spokojena s jeho přístupem. A nemohu opomenout vlídnosti a ochotu jeho zdrav.sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem spokojena a nemenila bych jineho lekare.P.Doktor velmi pekne mluvi s pacientkama a vsechny dotazy rad zodpovi.P.sestricka je taky prijemna a velmi ochotna.za me velka pochvala.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělý lékař a skvělý člověk! Jsem ráda, že jsme s dcerou v péči tak výborného gynekologa a porodníka. Je odborník světové úrovně, empatický a vstřícný .

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" pravidelná kontrola, prevence,

Systém připomenutí termínu, jednoduché objednání, bez čekání v čekárně a vlídný přistup lékaře i sestry k pacientivi ... funguje to dobře.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní prohlídka

Byla jsem ošetřená přesně v objednanou dobu ve velmi příjemném prostředí. Komunikace s lékařem i se sestrou je perfektní. Děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již dlouho a jsem velice spokojená, vždy mi poradí,je ochotný a spolehlivý, takže bych neměnila.Vse v pořádku.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem pacientkou doktora Zvolského více jak 25 let. Mohu vřele doporučit všem ženám a dívkám. VŽDY NAPROSTÁ SPOKOJENOST!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Spokojenost po všech stránkách. Přístup lékaře i sestry velmi profesionální. Možnost objednání online... žádné čekání. Super☺

Komplexní gynekologické vyšetření

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Poradenství v léčbě neplodnosti

Poradenství při klimakterických potížích

Cena není uvedená

Očkování vakcínou silgard, nebo cervarix proti rakovině děložního čípku( hpv infekci)

Běžný termín

Š