Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Těhotenský ultrazvuk

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Příjemné a vlídné prostředí ordinace a skvělý, zkušený a uznávaný doktor. Vše o plánovaném vyšetření mi bylo jednoduše vysvětleno. Rovněž sestřička je příjemná a tvoří dohromady s panem doktorem už dlouhodobě sehraný tým.

Pěkný přístup k pacientům, umí vysvětlit a poradit. Tak by to mělo být u každého lékaře, ať se to týká čehokoliv.Jako kdybych mluvila s dobrým kamarádem. Za mě velka spokojenost

K panu doktorovi chodím asi 25 let a opravdu ho mohu jen a jen doporučit. Nejen jako svělého odborníka a specialistu, ale také jako člověka, který je i po létech praxe empatický.

Doktor i sestra jsou velice příjemní a pečliví a mají lidský přístup. Objednávka byla vždy na čas. V čekárně je příjemné prostředí doplněné o projekci.

Jsem spokojená už dlouhou řadu let s přístupem pana doktora i jeho profesionalitou. Mohu doporučit i ostatním ženám

Rychle vysetreni zadne prodlevy ,prijemna sestricka i lekar navstevuji dlouhodobe jsem spokojena , prijemne prostredi

Po návratu z ciziny jsem si musela najít nového gynekologa a byla jsem velice mile překvapena s přístupem a vysvětlením mého vyšetření jak sestry tak i velice příjemného pana doktora ... doporučuji všem !!!

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Pak Zvolský je opravdu špička ve svém oboru. Postrádá ale empatii. Pokud má někdo jiný názor nebo mu pak doktor nevěří, hned je zle. Poslední léta je pan doktor často nepříjemný a pro urážky pacientek nejde daleko, i když o stavu pacientky mimo svou způsobilost neví absolutně nic. Škoda, že budu asi nucena hledat si proto gynekologa jinde

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

Byla jsem u pana doktora na provedení ultrazvukového vyšetření v 1. Trimestru. Pan doktor mi vše vysvětlil a s jeho přístupem jsem byla velice spokojená. Pan doktor i sestřička byli velice ochotní a příjemní.

Pana Mudr. Zvolského navštěvuji již spoustu let.Vždy jsem byla spokojená.V jeho ordinaci je příjemné prostředí,jednání pana doktora i sestřičky je příjemné a vstřícné. Jsou vždy příjemní a usměvaví.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství