Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Těhotenský ultrazvuk

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Sestřička jako vždy usměvavá a milá, pan doktor velmi příjemný a usměvavý profesionál. Jsem spokojená. Doporučuji.

Velká spokojenost s přístup sestřičky i pana doktora. Vždy jsem mile uvítána a vše je mi mile vysvětleno.

Ž

Pan doktor i paní sestřička jsou velmi příjemní, milí, laskaví a profesionální.
Z vyšetření nemám nikdy obavy. Velmi doporučuji!

Přístup perfektní, ochota vše vysvětlit. Příjemný pan doktor a milá paní sestřička. Vše bylo v pořádku.

Pan doktor je maximálně profesionální, důkladně vyšetří, vše vysvětlí. Milá sestra, příjemné prostředí.

Profík, úžasný, milý, vlídný. Vše vysvětlí, je galantní, čím je starší je lepší a lepší. Naprostá spokojenost

Dobrý den, od první návštěvy jsem s panem doktorem velice spokojená. Je jemný, příjemný, vřele doporučuji.

Pan doktor je vždy velmi příjemný a ochotně vysvětlí, na co se ho ptám.
Vždy pomůže.
jsem spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Běžný termín

Pan doktor je velmi vstřícný, profesionální, poradí, pomůže s problémem, ráda k němu chodím, doporučuji

S návštěvou lékaře jsem byla jako vždy velmi spokojená, skvělý pan doktor i sestřička, příjemné prostředí.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství