Partyzánská 3, Opava
Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
553 73.....
602 36.....

Antikoncepce

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Cena není uvedená

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Jsem spokojená s přístupem pana doktora i sestry. MUDr. Zvolský je velmi dobrý lékař. Mnohokrát mi pomohl.

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Zástup

Rozhodně nedoporučuji. S 10ti denním dítětem jsem čekala hodinu na vytažení stehů po Císařském řezu. Kritizoval práci ostatních lékařů (Krnov, Ostrava) chválil jen sebe. Nevěděl jak se vytahuje vstrebatelny intadermalni steh. Po upozornění ze má ustrihnout pouze uzliky na konci mě ujišťoval ze ví co děla a kolik má zkustnosti. Nakonec mě poslal do nemocnice protože si s tím nevěděl rady. Kde mi potvrdili ze měl pouze ustrihnout uzliky na konci a ne se snažit to vytáhnout. Serval mi z toho všechny strupy tekla mi krev a bolelo mě to ještě dva dny. Měl by se učit od lékařů v Krnově. Přístup a chování katastrofa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní kontrola

Termín návštěvy u lékaře byl objednán elektronicky, návštěva proběhla bez čekání, Lékař vše vysvětlil, navrhl řešení a doporučení

Velmi spokojena. K panu doktoru Zvolskemu chodim uz mnoho let. Vzdy je velmi vstricny, ochotny a prijemny. Vitam system upozornovani SMS zpravou na blizici se preventivni prohlidku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivni pfohlídka

Profesionální přístup, bez čekání.Příjemná sestřička i pan doktor.Jsem u pana doktora už několik let a určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" preventivní prohlídka

Opět 100% spokojenost,profesionální a zároveň velmi příjemný přístup sestry i lékaře, také objednací časovka přesná. Není co vytknout.

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Prohlídka preventivni jednou ročně

Nemám co vytknout byla se vším u prohlídky seznámena a vše bylo provedeno šetrné vyšetření a ohleduplnost a bezbolestné naprosto ok

U

S ošetření jsembyla maximálně spokojená. Přístup lékaře je lidský a citlivý. Ráda se pravidelně vracím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Příjemný lékař, milá sestřička. Sice jsem šla na řadu později než jsem byla objednaná, ale nebylo to dlouhé čekání, takže mi to nevadilo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní prohlidka

Chodím k panu doktorovi už dlouhá léta a musim konstatovat , že je vždycky příjemný. Vyšetření je bezbolestné a pečlivě provedeno. S pozdravem Petrželova

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství