MUDr. Jiří Zvolský

Odhadovaná doba odpovědi:

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství +3 Více

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Vzdělání a praxe:
atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těho...

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

• gynekologie a porodnictví

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

P.doktor je přijemný,pomůže a poradí.Měka jsem více otázek a na vše mi odpověděl,vystupování,příjemné a doporučuji k panu doktorovi chodit.
Sestřička příjemná a sympatická

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní přístup. Skvělé vyšetření a perfektní konzultace. Doporučuju.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velmi spokojená, vždy profesionální přístup jak pana doktora, tak sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše ok ….., velká spokojenost !
Pan doktor i sestřička vstřícní, milí, komunikativní a hlavně lidé na svém místě …..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kéž bychom se setkávali s takovým přístupem v celém našem zdravotnictví.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemní - jak lékař, tak sestřička. Vždy člověk dostane odbornou radu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná atmosféra, pan doktor velice milý, trpělivý, vše vysvětlí a objasní. Děkuji za prevence a průvod a péči těhotenstvím. Vždy jsem se cítila v bezpečí. Sestřička taky moc milá

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sestřička milá, ochotná, pan doktor příjemný, citlivý přístup....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Maximální spokojenost s vyšetřením, velká ochota a příjemné
Chování lékaře

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná sestřička a lékař. Jsem ráda, že mne informují o další kontrole.