COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

S návštěvou jsem byla velmi spokojená. Pan doktor je odborník na svém místě a má velice milý a vstřícný přístup. Nabídne svůj názor, ale akceptuje rozhodnutí pacienta. Sestřička je velice příjemná žena na svém místě. Doporučuji

Velmi příjemná komunikace,přesné vysvětlení a vždy jasné odpovědi na dotazy.Děkuji.Doporučuji p.doktora.

Pan doktor je profesionál, má příjemný přístup k pacientkám,
vyslechne, nabídne variantu, dobře poradí, odcházím s dojmem, že jsem zase o něco chytřejší, jak se věci mají.
Sestřička je taky moc hodná, pomůže, když si nevím rady.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Běžný termín

Velice milý a profesionální přístup jak u sestřičky tak pana doktora . Vždy jsem byla moc spokojená s pečlivostí Mudr. Zvoleného. Vděčím mu za mou krásnou a zdravou dceru. Děkuji

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" roční kontrola

Po třicet let spokojenost s přístupem lékaře i sestřičky. Čekací doba je minimální. Děkuji. Andělová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní prohlídka

Velice spokojena. Vlídné chování sestřičky tak i lékaře, a vyšetření proběhlo v objednanou dobu bez čekání.

Jako vždy, milé přivítání sestřičkou, pan doktor také jako vždy profesionální a přívětivý, moc děkuji

Profesionální a zároveň velmi lidský a milý přístup. 100 % péče o pacientky. Mohu jen a jen doporučit!

Pan doktor na mě působil jako specialista. Dopodrobna mi sdělil veškeré informace týkající se mého zdravotního stavu. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Preventivní kontrola

Úžasný lékař s krásným přístupem, který svědčí i o jeho lidských kvalitách. Neměnila bych! Sestřička rovněž skvělá, vždy pozitivně naladěná. Děkuji. MH

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství