Ordinace ORL
Šumperská 652, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Škoda že jsem neprohkidla recenze dřív.. S dítětem ne!!! Jsem mu ani nedovolila své dcery dotknout s takovým chováním.. takze odesli jsme bez vysetreni, ale pri objednani online bere XXXX korun.. takové lidi by neměli být doktory... hrozne arogantní((

Umístění: Ordinace ORL Jiný

S panem doktorem jsme měla velice špatnou zkušenost. Rozhodně nedoporučuji návštěvu jeho ordinace s malým dítětem. Mělo by snad už být samozřejmostí, že dětskému pacientovi lékař vysvětlí, co se bude dít a ne jen lakonicky konstatuje "bude ho to bolet". Se synem nekomunikoval vůbec, se mnou minimálně. Naprosto neempatický až arogantní přístup. Nezájem o to, že syna vyšetření hodně bolelo, nezaznělo ani jedno slovo podpory. Zarážející je také naprosto odlišné hodnocení na tomto portálu a na portálu XXXX přes který jsem rezervovala termín. Moje negativní hodnocení se nezobrazilo a jsou dál vidět jen naprosto skvělé zkušenosti.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Pokud máte chuť na arogantního doktora, který má jasno o vaší dg. už od příchodu do ordinace, máte vyhráno a ano, jediná výhoda je, že nečekáte a jdete na objednaný čas. Je toto ale ten hlavní cíl návštěvy lékaře? Za mě určitě ne. Pan doktor zvládá behěm vyšetření ještě telefonovat s kýmsi a zároveň si převzít doručený oběd do ordinace během mého vyšetření. Ani okem nemrkne, neomluví se.. Jeho závěr během několika málo vteřin je = "to není od ucha". Bohužel po návštěvě jiných pracovišť se ukázalo, že jde o zánět vnitřního ucha. Žijeme v 21. století, máme možnost volby, tak trvejte na kvalitě a nenechte se odbýt odborníky tohoto typu.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Rozhodně doktora nedoporučuji, už vůbec ne k němu jít s dětmi. Neskutečně arogantní doktor, který ani neumí odpovědět na pozdrav při vstupu do ordinace. Byla jsem s dcerou několikrát na ORL vyšetření, lékaři byli k dětem vždy milý a šetrně je vyšetřili, vše vysvětlili. Bohužel jsem chtěla lékaře v místě bydliště a byla to velká chyba. K dceři byl pan Vaverka při vyšetření velmi hrubý, vzteklý, neustále koukal do stropu že se dcera bojí a bolí jí to když ji neurvale vyšetřoval. Když na dceru zvýšil hlas, byla poslední kapka a z ordinace jsme odešli. Opravdu takové jednání jsem ještě nezažila a nechápu jak tento lékař může vůbec fungovat a ještě pracovat s dětmi.Dcera je z vyšetření vystrašená a sama nerozumí jak se takto může lékař chovat.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Naprosto arogantní jednání a přístup. Nikdy víc! Dceru boleli uši, tak jsme potřebovali pomoc. V čekárně byly 4 lidi a půl hodiny před objedem vylezl z ordinace a arogantním způsobem oznámil, že kdo není objednaný, tak ať jde rovnou pryč a dal na dveře ceduli přestávka na oběd. Přitom na netu dle objednavkového formuláře měl po obědě volno. Očividně mu jde spíše o peníze. Na svých stránkách má uvedené pouze kladné recenze a přitom na jiných hodnocení jsou názory opačné. Takže pozor!

Umístění: Ordinace ORL Jiný

K panu doktorovi s ohledem na jeho chování již nikdy více... po odborné stránce myslím O.K., nicméně s ohledem na jeho "chování" jak uvádím výše, opravdu už nikdy více...

Dovolil jsem si tohoto pána vyrušit při pohotovosti na Bulovce. Nejen že mi vůbec nepomohl, ani nevyšetřil ale ještě byl arogantní a nepříjemný. Nikdy a nikde jsem se ještě nesetkal s takovým jednáním. Pan "doktor"by měl asi změnit povolání. Mohl by pracovat třeba někde v lese daleko od lidí.

Naprosto tragická zkušenost, pouze arogance a nezájem. Tento doktor ani nevykonal prohlídku, pouze se na mě podíval a oznámil mi, že jsem v pořádku a že se mi příznaky pouze zdají. Když se Vás doktor na pohotovosti bez pozdravu zeptá jen, zda to "nemohlo počkat do pondělí", radši se rovnou otočte a běžte za jiným, máte-li tu možnost.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

NEDOPORUČUJI!!!! Pan doktor je příliš arogantní a chtěl mé dceři vytrhat mandle a vůbec nám nechtěl vysvětlit proč...když se manžel na něco zeptal, tak pan doktor řekl, že on je doktor a že ví proč..., nakonec jsme šli do nemocnice Motol, kde nám řekli, že zákrok nebyl vůbec nutný! Prosím!!! Nechoďte k němu, není to spolehlivý lékař, radši jeďte 2h někam, kde víte, že Vám zdraví nikdo nezkazí.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Byla jsem spokojena. Vzal ne ihned,kdyz jsem zminila velkou bolest ucha. Osetril me peclive a s ohledem na velkou bolest. Kdyz jsem jela na kontrolu,poprosila jsem ho,zda bych nemohla vzit nemocnou 2letou dceru,protoze u pediatricky bylo doslova natriskano. Bez problemu ji vzal take,byl na ni moc hodny,dokonce si nechala vzit z prstiku CRP absolutne bez problemu. Velmi mu dekuji,pomohl nam!
A ze se zbytecne nevykecava,beru jako plus.