Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Kopečná 19, Brno-střed, Brno
Kopečná 19, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 17 let
Bankovní převod, Hotovost

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Magisterské studium jednooborové psychologie (MUNI Brno) + bakalářské oboru režie a scénáristika (UTB Zlín) Pětiletý psychoterapeutický výcvik Integr...

• Deprese
  • Emoční poruchy
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Individuální psychoterapie (50 minut)

700 Kč

Kopečná 19, Brno

Párová konzultace (50 minut)

900 Kč

Umístění: Kopečná 19, Brno Jiný

Pan doktor Renza je velmi příjemný a s kamarádským přístupem. Biď je tento lékař mladý, chová se velmi profesionálně. Doporučuji.

Umístění: Kopečná 19, Brno Jiný

Cítila jsem se vnitřně rozbitá na malilinké kousíčky těmi všemi těžkými, nejen osobními, ale i pracovními událostmi, které se přihodily ve velmi krátkém období a kupily se na mne jedna za druhou bez nádechu a v práci pak nepřestávaly kupit dál… Byl to zoufalý stav ale díky němu jsem na něj byla úplně sama.
Svým něžným přístupem, vyslechnutím, terapeutickými cvičeními k vnitřnímu vyklidnění a uvědoměním si důležitosti svého osobního já, před chtěním v této krizové situaci pomoci druhým a tím ještě víc zatížit sebe.
Návštěvy mi pomohly přenastavit tuto laťku, která mi v té situaci bránila soustředit se na sebe sama.
Nikdy by mne nenapadlo, jak křehká je psychika v momentě extrémního přetěžování a jak dlouho může trvat pomalé vracení se do normálního stavu. Důležité je mít to štěstí, které jsem měla já, když jsem se obrátila na Vás - člověka, který mne dokázal přijmout v nouzi i přes svoje pracovní vytížení a cítit od Vás po celou dobu usebestřeňujících terapií, uklidňující souznění a porozumění.

• Deprese
  • Emoční poruchy