Adresa

V Úvalu 84, Praha
Fakultní nemocnice Motol-dětská oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Nejlepší doktor ze všech co jsem zatím za život navštívil. Je velmi příjemný a hlavně opravdový profesionál ve svém oboru. I když bydlím přes 100 km od Prahy s očními problému už jinam nepojedu. Naprosto doporučuji!


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý,syn měl strašně podrážděné oči,stále ho svědily a měl je zarudlé. U naší dětské doktorky ani v naší nemocnici nám nepomohli. Pak jsme se dostali do Motola a je po problému. Pana doktora mohu jen doporučit. Je to profesionál a navíc má moc hezký přístup k dětem i jejich rodičům!


V
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodíme s naším synem už od jeho 3 měsíců. Je odborník na svém místě, nejdříve nás sledoval s nedonošeností a potom se šilháním. Našeho Vojtíška i operoval a vše je OK. Mohu ho jen doporučit! Divím se ostatním komentářům - není to vůbec pravda.


Ověřeny pacient

Naše 3,5 letá dcera se léčila u pana doktora na dalekozrakost a tupozrakost, které vyžaduje pravidelné cvičení oka tzv ortooptiku. Pan doktor ji na toto cvičení poslal 2 x rok. Po té, co jsme se dostali k jinému očnímu lékaři, musíme chodit na toto cvičení každý týden. Tupozrakost je přitom léčitelná vada zraku do 6 let věku dítěte. Stále nechápu, proč nám ho nepředepsal!


Lékař ochotný, k dětem příjemný.Jen nevím, proč uvádí ordinační hodiny, když Vás jeho neochotné a věčně otrávené sestry, neobjednají jinak než do 11.30hod, pak už asi na děti nemají náladu.
Doktor Malec by si měl u vedení FN Motol zažádat o mladé a ochotné sestry, ty co tam slouží nyní mu kazí dobrou pověst!


Ověřeny pacient

Příjemný lékař, milý na děti i rodiče, podává vždy vyčerpávající informace, odborník na svém místě.Moc nám pomohl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,
  chodím jednou měsíčně do sauny(v rámci relaxačního pobytu).Mám potom někdy chvíli takové jakoby zamlžené vidění.Trvá to chvilku a není to pokaždé návštěvě sauny.Může mě to nějak vadit na oči ? Jsem DM1.typu,bez kompikací,dobrá kompenzace.
  Děkuji Tery P.

  Může se jednat o poruchy slzného filmu při rychlejším odpařování vody ze slz. Vhodné je nakapání lubrikačnich kapek do očí. Lze zakoupit v lékárně bez rcp. Pokud by se tyto stavy objevily i bez sauny, musel byste navštívit očního lékaře.

  MUDr. Jiří Malec

 • Může mít vyšetření MR negativní vliv na oční sítnici při vysoké myopii?

  Ne absolutně ne!

  MUDr. Jiří Malec

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti