Jiří Malec, oční lékař Praha

MUDr. Jiří Malec

Uložit

Oční lékař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Úvalu 84, Praha
Fakultní nemocnice Motol-dětská oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor ze všech co jsem zatím za život navštívil. Je velmi příjemný a hlavně opravdový profesionál ve svém oboru. I když bydlím přes 100 km od Prahy s očními problému už jinam nepojedu. Naprosto doporučuji!


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý,syn měl strašně podrážděné oči,stále ho svědily a měl je zarudlé. U naší dětské doktorky ani v naší nemocnici nám nepomohli. Pak jsme se dostali do Motola a je po problému. Pana doktora mohu jen doporučit. Je to profesionál a navíc má moc hezký přístup k dětem i jejich rodičům!


V
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodíme s naším synem už od jeho 3 měsíců. Je odborník na svém místě, nejdříve nás sledoval s nedonošeností a potom se šilháním. Našeho Vojtíška i operoval a vše je OK. Mohu ho jen doporučit! Divím se ostatním komentářům - není to vůbec pravda.


Ověřeny pacient

Naše 3,5 letá dcera se léčila u pana doktora na dalekozrakost a tupozrakost, které vyžaduje pravidelné cvičení oka tzv ortooptiku. Pan doktor ji na toto cvičení poslal 2 x rok. Po té, co jsme se dostali k jinému očnímu lékaři, musíme chodit na toto cvičení každý týden. Tupozrakost je přitom léčitelná vada zraku do 6 let věku dítěte. Stále nechápu, proč nám ho nepředepsal!


Lékař ochotný, k dětem příjemný.Jen nevím, proč uvádí ordinační hodiny, když Vás jeho neochotné a věčně otrávené sestry, neobjednají jinak než do 11.30hod, pak už asi na děti nemají náladu.
Doktor Malec by si měl u vedení FN Motol zažádat o mladé a ochotné sestry, ty co tam slouží nyní mu kazí dobrou pověst!


Ověřeny pacient

Příjemný lékař, milý na děti i rodiče, podává vždy vyčerpávající informace, odborník na svém místě.Moc nám pomohl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chodím jednou měsíčně do sauny(v rámci relaxačního pobytu).Mám potom někdy chvíli takové jakoby zamlžené vidění.Trvá to chvilku a není to pokaždé návštěvě sauny.Může mě to nějak vadit na oči ? Jsem DM1.typu,bez kompikací,dobrá kompenzace.
Děkuji Tery P.

Může se jednat o poruchy slzného filmu při rychlejším odpařování vody ze slz. Vhodné je nakapání lubrikačnich kapek do očí. Lze zakoupit v lékárně bez rcp. Pokud by se tyto stavy objevily i bez sauny, musel byste navštívit očního lékaře.

MUDr. Jiří Malec

Může mít vyšetření MR negativní vliv na oční sítnici při vysoké myopii?

Ne absolutně ne!

MUDr. Jiří Malec

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti