Fakultní nemocnice Motol-dětská oční ambulance
V Úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Motol-dětská oční ambulance Jiný

Pan doktor je rozumný, citlivý a má pochopení i pro mé náročné dítě, které trpí nejen silnou zrakovou vadou, ale i výraznými poruchami chování a odmítá se většinou dát jakkoli normálně ošetřit.
Ortoptika i oční oddělení v Motole jsou pro nás velkou oporou.
Jsme vděční, že pana doktora a jeho tým máme.

Umístění: Fakultní nemocnice Motol-dětská oční ambulance Jiný

Doktor osetril na pohotovosti nasi dvouletou dceru. Byl moc mily a empaticky, jak na dceru, tak na nas jako rodice. Vse nam podrobne vysvetlil, na kazdy nas dotaz trpelive odpovedel. I pres nechtenou navstevu pohotovosti v Motole, dokazal pan doktor tento zazitek zprijemnit. Dekujeme!

Nejlepší doktor ze všech co jsem zatím za život navštívil. Je velmi příjemný a hlavně opravdový profesionál ve svém oboru. I když bydlím přes 100 km od Prahy s očními problému už jinam nepojedu. Naprosto doporučuji!

Pan doktor je skvělý,syn měl strašně podrážděné oči,stále ho svědily a měl je zarudlé. U naší dětské doktorky ani v naší nemocnici nám nepomohli. Pak jsme se dostali do Motola a je po problému. Pana doktora mohu jen doporučit. Je to profesionál a navíc má moc hezký přístup k dětem i jejich rodičům!

K panu doktorovi chodíme s naším synem už od jeho 3 měsíců. Je odborník na svém místě, nejdříve nás sledoval s nedonošeností a potom se šilháním. Našeho Vojtíška i operoval a vše je OK. Mohu ho jen doporučit! Divím se ostatním komentářům - není to vůbec pravda.

Naše 3,5 letá dcera se léčila u pana doktora na dalekozrakost a tupozrakost, které vyžaduje pravidelné cvičení oka tzv ortooptiku. Pan doktor ji na toto cvičení poslal 2 x rok. Po té, co jsme se dostali k jinému očnímu lékaři, musíme chodit na toto cvičení každý týden. Tupozrakost je přitom léčitelná vada zraku do 6 let věku dítěte. Stále nechápu, proč nám ho nepředepsal!

Lékař ochotný, k dětem příjemný.Jen nevím, proč uvádí ordinační hodiny, když Vás jeho neochotné a věčně otrávené sestry, neobjednají jinak než do 11.30hod, pak už asi na děti nemají náladu.
Doktor Malec by si měl u vedení FN Motol zažádat o mladé a ochotné sestry, ty co tam slouží nyní mu kazí dobrou pověst!

Příjemný lékař, milý na děti i rodiče, podává vždy vyčerpávající informace, odborník na svém místě.Moc nám pomohl.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chodím jednou měsíčně do sauny(v rámci relaxačního pobytu).Mám potom někdy chvíli takové jakoby zamlžené vidění.Trvá to chvilku a není to pokaždé návštěvě sauny.Může mě to nějak vadit na oči ? Jsem DM1.typu,bez kompikací,dobrá kompenzace.
Děkuji Tery P.

Může se jednat o poruchy slzného filmu při rychlejším odpařování vody ze slz. Vhodné je nakapání lubrikačnich kapek do očí. Lze zakoupit v lékárně bez rcp. Pokud by se tyto stavy objevily i bez sauny, musel byste navštívit očního lékaře.

MUDr. Jiří Malec

Může mít vyšetření MR negativní vliv na oční sítnici při vysoké myopii?

Ne absolutně ne!

MUDr. Jiří Malec