Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan doktor je úžasný, vše vysvětlí a skoro to nebolí. Já mám zuby sice zdravé, ale nikdy jsem se nebála jít na prohlídku. Dokonce se tam někdy i těším

K
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Vše vysvětlí, poradí a nechává po diskusi a vysvětlení možnosti léčby na volbě pacientů. Prostě "pan Doktor" jak bychom si představovali celá rodina. Více takových.

Ověřený profil

Pan doktor Kubeš má šetrný přístup, každý krok vysvětlí a výsledek zákroku je vždy perfektní.
Martin Culek


M
Ověřený profil

Absolutní spokojenost s panem doktorem. Skvělý zubař. Vše dopředu vysvětlí, popíše a jeho ošetření zubů je bez bolestné.


P
Ověřený profil

Opravdu mohu jen doporučit....pan doktor je moc hodný a opravdu mu není jedno jak se člověk cítí...díky němu už chodím na pravidelné prohlídky a dokonce už bez strachu...sestřičku má taky super takže prostě je to úžasný tým...doporučujuuu!!!!!


D
Ověřený profil

U dr. Kubeše jsme celá rodina, před ním jsme poznali jeho maminku, dr. Kubešovou, kde jsme byli několik let (převedli jsme se na její nabídku, měla toho opravdu hodně a rádi jsme jí vyšli vstříc). Oba mají perfektní přístup, skvělé ruce a, jak už píší jiní, odnaučil jsem se díky nim zubaře bát. U pana doktora jsem absolvoval už několik složitějších zákroků a vždy to bylo bezbolestné, pan doktor vše perfektně znecitlivěl (včetně lokálního umrtvení ještě před samotným vpichem, aby i ten byl co nejméně nepříjemný). Před několika lety jsme se přestěhovali z Pardubic, ale jiného zubaře jsme ani nezkoušeli hledat. Raději jezdíme těch 100 km do Pardubic, protože takhle skvělého zubaře rozhodně neopustíme. Musím také ocenit jeho přístup k dětem, vše ochotně vysvětlí, dětské otázky rád zodpoví, cokoli ukáže. To je myslím ten nejdůležitější krok, aby dítě ani nenapadlo, že by se zubaře snad mělo bát. Nemusím snad ani zdůrazňovat, že je u dětí trpělivý a opatrný. A navíc - má smysl pro humor a nesnaží se brát vše smrtelně vážně. Má jen jednu jedinou nevýhodu - má už plno a dost se k němu je hodně, hodně těžké.


Ověřený profil

* VŘELE A UPŘÍMNĚ VŠEM DOPORUČUJI* Není nad *LEPŠÍHO ZUBAŘE* prostě *PAN ZUBAŘ** :-)
ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ** Zároveň s profesionálním přístupem ke své práci i k pacientovi snaží se vše vyřešit nabýdnout alternativu a léčí i už jen svým *ANDĚLSKÝM CITEM LASKAVOSTÍ A UPŘÍMNOU A SRDEČNOU DOBROTOU** Každá návštěva u něho je jako *POHLAZENÍ PO DUŠI* :-) i když třeba trpíte bolestí zubů :-( * JEN VÍCE TAKOVÝCH PERFEKTNÍCH PROFI ZUBAŘŮ **


R
Ověřený profil

už do mala jsem trpěla panickou hrůzou ze zubařů, ale díky milému a citlivému přístupu pana doktora teď nemám problém jít na prohlídku a případný zákrok. Není nad lepšího zubaře :-)


K
Ověřený profil

V péči pana doktora Kubeše jsem několik let a nedám na něj dopustit :-). Je to nejen sympatický a empatický doktor, ale i odborník na svém místě. Ošetření je bezbolestné, rengen si dělá sám, vše vysvětlí, je velmi ohleduplný a prostředí ordinace je moderní. Jeho péče je perfektní, jsem nadmíru spokojena a rozhodně doporučuji.
Od mládí jsem byla v péči jeho maminky, paní doktorky Kubešové a po mnoha letech, když jsem měla složitější problém, ona sama mě poslala za svým synem, že si s tím poradí lépe. Krásné uznání vlasnímu synovi. Tímto ji děkuji. Díky těmto dvěma zubařům mám zuby v pořádku a návštěvy jejich ordinací nepatří k těm nepříjemným. I organizace jeho ordinace je perfektní, žádné zbytečné čekání. A i díky sympatické sestřičce je tam vždy veselo.


Ověřený profil

Dnes jsem byl podruhé u pana doktora. Přešel jsem k němu na doporučení dcery a manželky které si jej nemůžou vynachválit. Můžu každému jen doporučit. Předchozí stomatoložka měla starost abych hlavně zaplatil 30,-Kč :(


Došlo k chybě, zkuste to znovu