Neurologická ordinace
Blahníkova 8, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Mám silné bolestí hlavy a migrény. Připsal mi lékař jenom ty léky, o kterých ja mluvila , že brala ji v jine země, a ne poradil nic lepšího v Čechách.
Byla jsem v ordinací třikrát, a potom kdy chtěla dostat ještě jednou recept na svoje léky, které mi připsal pan doktor, tak vždycky s tím byl problém… pak sestra říká, že mě na základně nemohou najít, pak obecně říkali, že mě doktor nikdy neviděl a nic nepředepíše…
Ma amnezie nebo co?
Silně také pochybuji o existenci "základny" jako takové. Recepce probíhá ve staré ordinaci ze Sovětského svazu, všechny záznamy jsou vedeny na papíře, v ordinaci není žádné vybavení pro vyšetření pacientů...
Jediné co bylo dobře, tak to objednáni za několik dnu od voláni.

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Opravdu velké zklamání. Pan doktor byl sice milý a vzal mě bez dlouhého čekání, ale byla to ztráta času. Měla jsem dlouhodobě obrovské bolesti v krční páteři s tím, že na rehabilitaci vyloučili blokaci. Žádala jsem o podrobné vyšetření magnetickou rezonancí. Toto pan doktor okamžitě zamítnul. Začal bádat v mých prodělaných chorobách a chytil se toho, že jsem měla před 9 lety boreliózu. Měla jsem mu přinést staré zprávy. Nic mi na bolest nedal ani neporadil. Ani mi nedal zprávu. No už jsem tam nešla. Jinde mě naštěstí na vyšetření poslali a mám výhřez ploténky s útlakem nervů s indikací k operaci.

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Pan doktor, nemá chybu. Nemohla jsem se nadechnout, měla jsem zablokovaná záda, a fakt mě dal ještě ten den dohromady. Výborný lékař!

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Zatím jenom první vyšetření, takže celkový výsledek nejde hodnotit, ale přístup super. Termín ošetření vlastně okamžitě, všechno vysvětleno a je vidět, že pan doktor má zkušenosti.

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Pan doktor je znalý nejen ve svém oboru,vstřícný, ochotný,empatický se srdcem na pravém místě.Léčí celou naší rodinu a jsme spokojeni.

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Neříkám nic když jsem úplně v háji tak vím kam volat. Když byla žena těhotná a bolestmi v zádech pomalu brečela... Všichni dávali ruce pryč.. Jen pan doktor přišel vše s klidem vyřešil a bylo. Klobouk dolu

Pan doktor je výborný! Velice si ho vazim. S důvěrou jsem se na jeho služby několikrát obrátila a vždy melo jeho léčení výborný výsledek.Je velice vstřícný a profesionální, zároveň má lidský přístup. Děkuji Lenka

Je velmi dobrý.

Vřele pana doktora doporučuji, protože vždy, kdykoli jsem měl jakýkoli problém se zády, pomohl mi. To vždy je skutečně pravda. Pan doktor mne nikdy neodmítl a vždy ho mé problémy skutečně zajímaly a hlavně, ihned je řešil.

Pan doktor je opravdu dobrý aspon podle mého názoru protože mi moc pomohl s bolestmi zad a proto si myslím že si zaslouží dobré hodnocení, moc mu tímto děkuji.