Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. Jiný

Neuvěřitelný lékař. Velmi laskavý, profík ve svém oboru. Kéž by takových lékařů bylo více. Děkuji Vám moc, pane doktore.

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. Jiný

Na trhání 8 jsem se , tak jako na jiné návštěvy u stomatologa, vůbec netěšil. Moje stomatoložka mi doporučila pana doktora Haška. Moc ho chválila. Nepřeháněla. Jeho přístup k pacientovi je příkladný. Vlídný, citlivý, lidský. Se vším mne seznámil, informoval a upozornil na každý úkon. Z jeho přístupu bylo cítit, že mu jde hlavně o to, aby pacientovi nepůsobil zbytečnou bolest a nepříjemnost. Po krátké chvilce jemné práce mi přiložil tampon a já byl v šoku, že už je zub venku.
Moc Vám pane doktore děkuji!

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. Jiný

Pan doktor Hašek je jedním slovem neuvěřitelný. Před aplikací injekce mi potřel dáseň znecitlivujícím roztokem, takže jsem vpichy necítila. Nejsem přehnaná citlivka, ale ta evidentní snaha nepůsobit pacientovi zbytečnou bolest, mě až dojala. Extrakce kořene sedmičky byla bezvadná a o to, že už je pryč i vedlejší osmička jsem se dozvěděla, až když mi pan doktor dával "závěrečný" tampón. Po 10 hodinách od výkonu cítím jen lehce místa vpichu. Velká poklona a respekt k práci pana doktora i sestřičky.

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. Jiný

Nejhodnější pan doktor a sestřička. Byla jsem na chirurgické extrakci osmičky a oba moc hodní. Pan doktor vše vysvětloval, na vše mě upozornil (včetně změny polohy křesla), nechával mě odpočinout. Úplně perfektní přístup, já jsem strašpytel a tohle mi opravdu pomáhalo. Jestli budu muset ještě jednou tak jedině k MUDr. Haškovi! ????

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. extrakce zubu

Právě jsem se vrátila od úžasného pana doktora. Strašně moc jsem se bála ale opravdu nebylo čeho. Injekci jsem necítila a zub byl za 5 min venku. Za 14 dní jdu znovu s druhým zubem a bát se určitě nebudu...

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. resekce moudráku

Dnes v 9 hodin jsem byla u lékaře na resekci pravého ,dolního moudráku ( osmičky ). Bála jsem se jak zákroku, tak i následků. Bála jsem se, že se najím skoro až za týden.
Lékař mě velmi překvapil. Při zákroku jsem vůbec nic necítila, jenom malinké zatáhnutí, ale to nijak moc nebolelo. Řikala jsem si, kdy mi ten zub sakra už vytáhne :D a ono furt nic, a pak jenom cítím , jak mi už odstříhává stehy. Absolutně nic jsem necítila, velmi mile mě překvapil. Přijela jsem domů, chladila a čekala,až půlku čelisti ucitím. Po cca 3-4h jsem si už troufla na bramborovou kaši s holandským řízkem :D Momentálně je večer, ústa nejsou nateklé, jíst mohu cokoliv. Jsem nadmíru spokojena! Nikdy jsem nebyla u lepšího stomatochirurga, rozhodně doporučuji ! :)

Zkušený, milý, pohodový pan superlékař!
V loňském prosinci mi má ošetřující paní doktorka sdělila, že problém s mým horním zubem nejlépe vyřeší amputace kořenového hrotu a periapikální kyretáž (lidově tzv. resekce) a doporučila mi pana doktora Haška z Pardubic. S panem doktorem jsme se při prvotním vyšetření domluvili, že resekci odložíme až na začátek nového roku (abych si mohl užít vánočního hodování). Přiznávám, že konec prosince nebyl pro mne nejklidnějším, protože jsem si ve svátečních dnech prostudoval spoustu článků o resekci... a protože zub nebolel, tak jsem dokonce přemýšlel, že bych resekci zrušil.
Nicméně, začátkem ledna jsem se k panu doktorovi "hrdinně" vypravil. Pan doktor mi vše v klidu popsal a vysvětlil, na každý úkon mne předem upozornil (včetně manipulace s polohou křesla) a resekci provedl způsobem, který bych "příjemností" srovnal s odstraňováním zubního kamene, takže vlastně úplně pohodový zákrok. Následně mne poučil o hygieně a ledování a ani mne nezatěžoval zbytečnými antibiotiky. Za týden mi potom odstranil stehy a za 10 dní po resekci jsem byl naprosto OK.
Panu doktorovi moc děkuji za více než profesionální přístup a pokud by mi měl v budoucnu hrozit nějaký další čelistně-chirurgický zákrok, tak jedině od MUDr. Haška!

Dobrý den. Moc moc děkuji za převelice lidský přístup. Mám panickou hrůzu ze zubařů po špatné zkušenosti z dob dávno minulích. Proto jsem měla velký strach z trhání 8. Pan doktor Hašek však byl velice lidský a ohleduplný. Uklidnil mě a vše mi vysvětlil ......nikdy bych nevěřila že to pujde tak dobře. Zub byl i s anestezii venku do 15min. Moc děkuji a vřele doporučuji. Opravdu báječný lékař s normálním přístupek k lidem. S díky a pozdravem Alžběta

Nevěřila bych, že to kdy vypustím z úst, ale opravdu existují zubaři, které si musíte zamilovat.
Úžasný, milý, vlídný, s neuvěřitelně lidským přístupem. Závidím všem, co mají pana Haška za svého zubaře :) kéž by bylo více takových.

Dnes jsem byl u Mudr. Haska poprve kvuli trhani osmicky. Mam nadprumerne velke zuby, takze jsem mel malinko obavy, prestoze normalne kvuli zubarum nervozni nejsem. S takovou peci jsem se jeste nesetkal. Kombinace vlidnosti a profesionality me donutila k tomu, ze jsem si nasel tuto stranku s referencemi a pisu svuj prispevek.
Injekce aplikovana bezbolestne, pak par jemnych zalomcovani, skoro mi ani sestricka nemusela drzet hlavu. Najednou jsem byl vyzvan, ze muzu jit domu a pan doktor mi zacal davat instrukce, co muzu a nemuzu. Musel jsem se zeptat, zda uz je zub skutecne venku, protoze jsem tomu nemohl uverit, ze je po vykonu. V ordinaci jsem stravil jen asi 15 minut, bez bolesti a skoro zadne krve.
Pana doktora i prijemnou sestricku timto chvalim a priste se budu do teto ordinace vylozene tesit!