Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. extrakce zubu

Právě jsem se vrátila od úžasného pana doktora. Strašně moc jsem se bála ale opravdu nebylo čeho. Injekci jsem necítila a zub byl za 5 min venku. Za 14 dní jdu znovu s druhým zubem a bát se určitě nebudu...

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. resekce moudráku

Dnes v 9 hodin jsem byla u lékaře na resekci pravého ,dolního moudráku ( osmičky ). Bála jsem se jak zákroku, tak i následků. Bála jsem se, že se najím skoro až za týden.
Lékař mě velmi překvapil. Při zákroku jsem vůbec nic necítila, jenom malinké zatáhnutí, ale to nijak moc nebolelo. Řikala jsem si, kdy mi ten zub sakra už vytáhne :D a ono furt nic, a pak jenom cítím , jak mi už odstříhává stehy. Absolutně nic jsem necítila, velmi mile mě překvapil. Přijela jsem domů, chladila a čekala,až půlku čelisti ucitím. Po cca 3-4h jsem si už troufla na bramborovou kaši s holandským řízkem :D Momentálně je večer, ústa nejsou nateklé, jíst mohu cokoliv. Jsem nadmíru spokojena! Nikdy jsem nebyla u lepšího stomatochirurga, rozhodně doporučuji ! :)

Zkušený, milý, pohodový pan superlékař!
V loňském prosinci mi má ošetřující paní doktorka sdělila, že problém s mým horním zubem nejlépe vyřeší amputace kořenového hrotu a periapikální kyretáž (lidově tzv. resekce) a doporučila mi pana doktora Haška z Pardubic. S panem doktorem jsme se při prvotním vyšetření domluvili, že resekci odložíme až na začátek nového roku (abych si mohl užít vánočního hodování). Přiznávám, že konec prosince nebyl pro mne nejklidnějším, protože jsem si ve svátečních dnech prostudoval spoustu článků o resekci... a protože zub nebolel, tak jsem dokonce přemýšlel, že bych resekci zrušil.
Nicméně, začátkem ledna jsem se k panu doktorovi "hrdinně" vypravil. Pan doktor mi vše v klidu popsal a vysvětlil, na každý úkon mne předem upozornil (včetně manipulace s polohou křesla) a resekci provedl způsobem, který bych "příjemností" srovnal s odstraňováním zubního kamene, takže vlastně úplně pohodový zákrok. Následně mne poučil o hygieně a ledování a ani mne nezatěžoval zbytečnými antibiotiky. Za týden mi potom odstranil stehy a za 10 dní po resekci jsem byl naprosto OK.
Panu doktorovi moc děkuji za více než profesionální přístup a pokud by mi měl v budoucnu hrozit nějaký další čelistně-chirurgický zákrok, tak jedině od MUDr. Haška!

Dobrý den. Moc moc děkuji za převelice lidský přístup. Mám panickou hrůzu ze zubařů po špatné zkušenosti z dob dávno minulích. Proto jsem měla velký strach z trhání 8. Pan doktor Hašek však byl velice lidský a ohleduplný. Uklidnil mě a vše mi vysvětlil ......nikdy bych nevěřila že to pujde tak dobře. Zub byl i s anestezii venku do 15min. Moc děkuji a vřele doporučuji. Opravdu báječný lékař s normálním přístupek k lidem. S díky a pozdravem Alžběta

Nevěřila bych, že to kdy vypustím z úst, ale opravdu existují zubaři, které si musíte zamilovat.
Úžasný, milý, vlídný, s neuvěřitelně lidským přístupem. Závidím všem, co mají pana Haška za svého zubaře :) kéž by bylo více takových.

Dnes jsem byl u Mudr. Haska poprve kvuli trhani osmicky. Mam nadprumerne velke zuby, takze jsem mel malinko obavy, prestoze normalne kvuli zubarum nervozni nejsem. S takovou peci jsem se jeste nesetkal. Kombinace vlidnosti a profesionality me donutila k tomu, ze jsem si nasel tuto stranku s referencemi a pisu svuj prispevek.
Injekce aplikovana bezbolestne, pak par jemnych zalomcovani, skoro mi ani sestricka nemusela drzet hlavu. Najednou jsem byl vyzvan, ze muzu jit domu a pan doktor mi zacal davat instrukce, co muzu a nemuzu. Musel jsem se zeptat, zda uz je zub skutecne venku, protoze jsem tomu nemohl uverit, ze je po vykonu. V ordinaci jsem stravil jen asi 15 minut, bez bolesti a skoro zadne krve.
Pana doktora i prijemnou sestricku timto chvalim a priste se budu do teto ordinace vylozene tesit!

Velice příjemný a ochotný lékař i zdravotní sestra..Při prvním vstupu do ordinace jsem si s obavami říkala,co asi mi tento děda v té puse bude dělat...Velice jsem se spletla...Užasný lékař který vysvětlí co právě bude probíhat...Mužu jen a jen doporučit...Hodně zdraví pane doktore..

Jsem asi 9 hodin po vytáhnutí 7 a 6 vpravo dole. Zákrok včetně lehčí komplikace probíhal v klidu, pan doktor mě v jeho průběhu přiměřeně a po lidsku informoval o průběhu a nejbližších plánovaných krocích. Bolestivost vlastně žádná, pozákroková bolest mírná a už skoro ustoupila. Dojem z osobnosti pana doktora Haška? Naprostá profesionalita a lidskost. A děkuji.

Nejlepší zubař s jakým jsem se setkal. Takové bezbolestné trhání zubu i bez následné bolesti po odeznění umrtvení jsem dosud nezažil. Vynikající odborník s lidským přístupem, vše předem vysvětlí a postupuje velmi šetrně, obavy z trhání zubů jsou zde zbytečné. Díky za takové lékaře, mohu jen doporučit.

K panu doktoru Haškovi chodím pravidelně 2x ročně na preventivní prohlídky. Mimo to často musím jeho ordinaci navštívit akutně, což je mi bez problémů bezodkladně umožněno. Ošetření probíhá u opravdovým profesionálem, pan doktor je kabrňák nejvyššího kalibru! Nikdy jsem se s takovým doktorem nesetkala - všechny je z přehledem strčí do kapsy. Chová se profesionálně a přitom lidsky, vše vysvětlí, nic nezanedbá, má opravdový zájem o pacienta, což by měli mít všichni lékaři aniž by záleželo na specializaci. Bohužel se to v dnešní době nenosí. Panu doktoru Haškovi obrovský dík za jeho práci a sestřicce pochopitelně též. Je to neuvěřitelně se doplňující dvojka na tom nejvyšším místě a u mne mají jedničku s hvězdičkou. Přeju hodně spokojených pacientů. Obrovské díky, Vám pane doktore. Žaneta

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. resekce moudráku

Zkušený, milý, pohodový pan superlékař!