Sam. ordinace PL - stomatologa
Kyjevská 44, Pardubice

Danuše 1950
Jako mladý byl dobrý, po letech praxe je nedochválitelný - doufám, že nikdy jiného už nebudu muset hledat

Nejlepšejší zubař, kterého znám... Nic nebolí,Vše vysvetlí, prostě pohodář... Poprvé v životě sem měl radost ze zubaře a ne jen že už odcházim..

Nejlepší zubař,jakého jsem kdy měla.Ochotný,šikovný,vše vám poví,co Vám bude dělat,povídá si s Vámi,že ani nevnímáte bolest.Než se naděju,sundává mi bryndák z krku a já se jen divím,že už je hotovo.Navíc má hezkou ordinaci,pěkné obrazy a obrázky,během vrtání si prohlížím namalované rybky na stropě...Uklidňují,výborný psychologický tah.Sestřička je taky příjemná,je radost k nim chodit,člověk si připadá jak na milé návštěvě a ne ve stomatologické ordinaci.

Vcera jsem byla se svou triletou dcerkou u pana doktora na pohotovsti a mohu jen potvrdit,ze je to ten nejlepsi zubni lekar jakohe jsem zazila.Jeho pristup nejen ke me,jako k matce ditete,ale i k dcerce byl uzasny..Pan doktor sice vypada velice mlade az me to zarazilo-kolik mu muze byt?:),ale zkusenosti ma nejspise nespocet.Doporucuji!!!

Nejvstřícnější a nejlepší zubař, jakého znám!!!

Nejprve jsem byla velice rada za rychly odborny pristup, plomby zdarma, novou peknou korunku atp. Ale jakmile se vyskytl jakykoliv problem, v mem pripade zanet dasni, pan doktor to nepoznal a radeji vytrhl zdravy zub! Ted jsem mela zanet nervu, pricemz chodim na pravidelne prohlidky a na RTG me odmital poslat, z toho pry neni kaz pod plombou vzdy patrny a on soudi dle subjektivniho stavu pacienta, coz jiz byva pozde! Chtel to opet resit vytrzenim zubu! Dalsi zanet dasni opet nerozpoznal a navrhl vytrhnout vsechny stolicky s tim, ze zadny problem tam nenachazi! Opravdu skvely pristup reseni problemu! Jiz nikdy vice!

Velmi slušný, vtipný a také velmi vstřícný a přátelský. Každému se snaží dle svých možností pomoci a vyhovět. S trháním zubů vždy raději počká, je-li možné jiné řešení - t.j. hledí více na dobro pacienta než na svou vlastní kapsu. Mám s ním velmi dobrou zkušenost, zachránil mi jednu stoličku, zatímco jiný zubní lékař trval na extrakci a následném zubním implantátu. Nehledě na cenu, kterou bych zaplatil, je vždy lepší mít své vlastní zuby, jsou-li schopny standardního výkonu. Je to velmi dobrý zubař a skvělý člověk.

Nejvstřícnější a nejlepší zubař, jakého znám.

rozumný a férový

velmi ochotný a když je potřeba tak přijede do ordinace bez problémů