Gynekologie a porodnictví
Tovární 12/1342, Praha

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

K panu doktoru chodím už skoro 22 let. Je to skvělí praktik, a hlavně empatický člověk. Za moji osobu velká spokojenost.

Pecka lékař. Svérázný, jistý si svými názory, empatický, je jiný, ale děsně příjemně jiný. Profesionál na svém místě. Absolutně budí důvěru a jsem ráda, že jsem na něj natrefila.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Doktor má ze začátku sice specifický přístup a chování (které se ale musím říct časem co navštěvuji ordinaci změnili podstatně k lepšímu), ale když se od toho člověk odosobní (co chápu, že může být zrovna při tak intimním vyšetření pro někoho náročné) a naleze si svůj způsob komunikace s ním, doktor dokáže být příjemný, je to taky jenom člověk. Se všemi mými problémy mi vždy pomohl, nabízí vždy víc řešení problému a i na základě mého názoru vybere ten nejvhodnější. Navštěvuji ho 3 roky pravidelně a vše včetně mého zdravotního stavu je bez problému. Sestra je moc příjemná a ochotná, v ambulanci poskytují nadstandardní služby, nemusím se starat o termíny, sestra se mi ozve sama, platí to i pro výsledky vyšetření. Nezvyknu nikdy moc čekat. Věřím, že každý doktor zažije v průběhu své praxe i selhání a věřím tomu, že se z něj dokáže poučit a snaží se mu vyhnout.

Vynikajici odbornik. Mam za sebou nekolik neprijemnych zkusenostiz navstev u gynekologu. A musim rict, ze je to opravdu jednicka ve svem oboru. Velmi prijemna a pratelska atmosfera. A moc mila sestricka. Rozhodne doporucuji!
S. M.

I appreciate very much Mr. Chaloupecky, in my opinion he is a very good doctor.
I've followed many treatments recommended by other doctors in order to get pregnant, without success.
After only 2 visits to doctor Chaloupecky, the miracle has happened and the baby was already on the way. This was an incredible good news for me and my husband, as we were willing to have a baby for a long time ago.
The doctor is extremely patient, answering to all my questions and doubts during the medical checkups, but also via e-mail whenever I need his advices.
Thanks to doctor Chaloupecky's help now I can hold my baby in my arms and I will be always grateful for this!

Pan doktor nám před třemi roky nesmírně pomohl s přípravami a příchodem na svět naší dceři,nesmírně si pana doktora vážím a právě jeho lidský přístup při každé návštěvě mně uklidňuje nikdy sem lepšího doktora v oboru nepotkala,děkujeme pane doktore-Kmochovi

Pana doktora Chaloupeckého jsem si našla na internetu, protože jsem potřebovala pomoci s dlouhodobými potížemi týkajícími se přechodu. Na těchto stránkách jsem si četla různé recenze, které byly jak pozitivní tak negativní. Protože ale nikdy nedávám prioritně na to, co čtu a tvořím si na vše vlastní názory, rozhodla jsem se pana doktora vyhledat. Sestra mě ochotně objednala s tím, že u nich je poradna na pojišťovnu a ještě se mě ptala, u jaké pojišťovny jsem registrovaná. Když jsem k panu doktorovi dorazila, zarazilo mě nejprve to, že přednostně vzal pět lidí přede mnou, přestože všechny ženy přišly až po mně, a i z dotazů vůči nim jsem zjistila, že byly objednané až po mně. Další šok jsem zažila přímo v ordinaci, kde jsem strávila dvacet minut, které probíhaly následovně: Místo, aby se mě pan doktor zeptal, co mě trápí, začal hovořit okamžitě o tom, jak mu pojišťovny neplatí a jak má celého systému plné zuby a sdělil mi, že si u něho budu muset připlácet 5 až 6000,-Kč za rok, chci-li, aby mi poskytoval kvalitní péči. Řekla jsem v klidu, že o tom mě nikdo předem neinformoval a už v tu chvíli jsem cítila z jeho strany averzi vůči mně, že jsem si vůbec dovolila to komentovat. Po patnácti minutách hovoru o penězích se mě pan doktor zeptal co mi je a kde jsem se léčila. Odpověděla jsem, že přes gynekologa a přes léčitelku. V tu chvíli se mně opět zeptal, jakému léčení dávám přednost a já odpověděla, že uznávám obě varianty, pokud dotyčné osoby dokáží člověku skutečně pomoci. V tu chvíli se rozčílil a začal mi jmenovat, co všechno umí a jaké má diplomy a zároveň řekl, že nehodlá léčit nikoho, kdo se nechává léčit primitivy od hnoje, kteří se dali na léčitelství, a požádal mě, ať jeho ordinaci opustím, že už si nemáme co říct. Tento přístup mě natolik šokoval, že jsem pak v autě brečela asi dvacet minut a říkala jsem si, jak vůbec může takový člověk někomu pomáhat, když je tak arogantní a povýšený, že vůbec nepřipustí, že mohou existovat i jiné způsoby léčení než pouze ty, které uznává on sám. Nakonec jsem se uklidnila a odjela jsem domů. Věřte ale, že na tento zážitek do konce svého života nezapomenu a tohoto lékaře rozhodně nikomu doporučovat nebudu. M. Hol. (50 let).

Přešla jsem k panu doktorovi od jiného lékaře, u kterého jsem nebyla až tak spojená a byla jsem moc ráda.
Je příjemný, vstřícný, dokáže poradit, sleduje nejnovější trendy. Pana doktora Chaloupeckého mohu všem doporučit.

Nepatřím rozhodně k VIP klientkám a s panem doktorem mám pouze pozitivní zkušenosti. Je asi třetí gynekolog, kterého jsem po Praze zkoušela a jako u jediného jsem zůstala. Jedná s pacientkami citlivě a s respektem a nebojím se ho nikdy na cokoliv zeptat. Atmosféra v ordinaci je přátelská a uvolněná a sestřička je také velmi příjemná. Když jsem přišla o své první miminko, byl to on, kdo mi velkým dílem pomohl se z toho nejen fyzicky, ale i psychicky dostat. To, že dává možnost placených nadstandartních služeb, vidím pouze jako pozitivum. Zatím bych tento program nevyužila, ale kdybych měla zájem nebo potřebu, ta možnost zde je. Teď se stará o moje druhé dítě a já si jsem jistá, že jsme oba v těch nejlepších rukou.

Byla jsem celkem spokojená, trošku buranské vyjadřování ("já si myslím, že to bude buchta" při určování pohlaví miminka) a civilní oblečení (když to jiným pacientkám je příjemnější, já ho nebudu do bílého nutit) jsem překousla, řekla jsem si, že je to alespoň odborník. Jenže v 32. týdnu těhotenství, poté, co jsem před třemi dny na kontrole hlásila mírné krvácení, jsem kolem čtvrté odpoledne volala o radu s bolestmi břicha, podobnými menstruaci. Bylo mi řečeno, že mám být večer v klidu, ráno přijít na kontrolu a "kdyby něco", tak na pohotovost. O půlnoci jsem už byla přijata v porodnici s nastupujícím předčasným porodem, a to jen díky kamarádce, která mi poradila trapně jednoduchou věc - že si mám hlídat, jestli ty bolesti nemám náhodou v pravidelných intervalech. Porodila jsem o tři dny později. Panu doktorovi zazlívám těch několik hodin, o které jsem mohla být v nemocnici dřív, kdybych si rovnou z práce v centru odskočila nechat se vyšetřit u Apolináře. Třeba by to nic nezměnilo, ale třeba by to podstatně změnilo následujících pár měsíců našeho života (rodiče nedonošeňátek ví, o čem mluvím). Příliš mě uklidnil a nepodal důležitou a přitom tak jednoduchou informaci. (V té době jsem byla "zlatý" pacient.)