MED-BANK PRAHA CZ s.r.o., gynekologie
Revoluční 19/765, Praha

K panu doktorovi chodím přibižně 15 let a jsem strašně spokojená. Nebyla jsem sice ještě těhotná, ale vzhledem k mému věku o tom se mnou pan doktor při každé návštěvě mluví, řeší se mnou všechna možná rizika a zajímá se i rodinou situaci. Není pravdou že by bezhlavě předepisoval antikoncepci, mám s ním tu zkušenost že se mi snažil vybrat tu nejvhodnější a bral ohled i na mé finanční možnosti. Stejně tak na zpoplatněné úkony jsem byla vždy předem upozorněna, bylo mi vysvětleno proč a za co platím, ale současně jsem se mohla rozhodnout zda tento úkon chci. Návštěva gynekologa pro mne byla vždy dosti stresující, což se změnilo, když jsem byla doporučena k panu doktorovi Polákovi. Dále ho mohu jen doporučit.

Dobrý den,pro mně je pan doktor Polák tím nejlepším gynekologem.
V jeho ordinaci nikdy nečekáte,objednává na čas,který ale také opravdu
dodržuje.Je svědomitý a určitě dobrý odborník.Moje zkušenosti jsou jen ty nejlepší
a určitě ho doporučuji.Eva Uhrová

je mi 34 let a chodím k panu Mudr. Polákovi už 10 rok. Mám dva zdravé kluky 2 a 4 roky,obě těhotenství jsem byla u něj a musím říct,že mám jen super zkušenost. A milé dámy,to že nemusíte u něj čekat ani minutu považujte za super luxus! Platím u něj 2x ročně 100 Kč což si nemyslím,že je moc! Jediné co mě mrzí,že pan doktor nám chce už utéct do důchodu! Tímto mu moc a moc děkuji.
a co se týče negativních hodnocení...není na světě človek ten,co by se zavděčil lidem všem !
Stačí trocha selského rozumu !
Petra Modrochová
petra.r@seznam.cz

Moje hodnocení na MUDr. Poláka je velmi kladné. Díky jeho sledování a pečlivým kontrolám mi byl včas odstraněn vaječník i s vejcovodem.
Jsem spokojená i s jeho sdělením výsledků vyšetření pomocí sms. Nemusím se o nic starat, nikam volat.
Je velmi vstřícný, pokud mám nějaký dotaz, vždy mi vše vysvětlí. Nikdy jsem neměla pocit, že on je nějak nadřazený, naopak má i smysl pro humor a vždy odcházím s dobrým pocitem.

Tak těhotná jsem ještě nebyla, ale s panem doktorem Polákem jsem VELICE spokojená!!! Jeho humor a přátelský přístup mi velice pomáhá při každé návštěvě.

Mám odlišné - zcela super - zkušenosti! Péče p. doktora Poláka v době mého těhotenství byla skvělá!! Vysvětlí jakýkoli dotaz, doporučí to nejlepší, navíc má velmi lidský přístup! Takové zkušenosti mám i řadu let před mým otěhotněním! Vždycky mi s čímkoli ochotně a dobře pomohl. Neměnila bych.

Pana doktora Poláka znám a chodím k němu už 29 let a jen jemu vděčím za to,že mám syna.
Je opravdu velice svědomitý,ochotný a také jeho lidský přístup k pacientkám určitě rády oceníme.
A to,že objednává na čas a opravdu to sedí, je jen třešnička na dortu!

Výhodou u dr. Poláka je, že se v čekárně nemusí čekat, ale jinak: jeho přístup k těhotným není vstřícný ani příjemný, pokud se člověk příliš ptá či vyvíjí vlastní aktivitu, setká se to s odporem. Dokáže být velmi nepříjemný; z pana doktora čiší heslo: tady jsem pánem já, ty se podřiď a příliš si nevymýšlej. Dámy, nedoporučuji.

Mam za to, ze u tohoto p. doktora je super byt, kdyz clovek nic moc nepotrebuje a nic mu neni. Pak ocenite to, ze nemusite cekat jako ve vetsine ostatnich ordinaci. Ale jsem trochu zklamana pristupem k tehotenstvi. Prijde mi, ze delal ciste jen to, co musel. Napr. jsem nevedela pohlavi ditete, za celou dobu tehu udelal jen 3UTZ, do jednoho dalsiho v dobe, kdy uz ostatni kamaradky mely alespon 2-3 fotky z UTZ jsem ho musela premluvit (a zaplatit), aby mi take miminko ukazal, neposlal me (ani neiformoval) na screening ve 12.tydnu, zapomnel mi rict, ze si mam obehat i ostatni doktory, odpovedel ciste jen na moje otazky, nic neporadil sam o sobe (napr. ohledne vitaminu). Dalsi decko uz bude u jineho doktora.

K tomuto lékaři jsem chodila dlouhá léta a byla jsem velmi spokojena. Nikdy žádné čekání, luxusní, skvěle zařízená ordinace, pan doktor byl vždy velmi milý s lidským přístupem. Vše bylo v pořádku, dokud jsem neotěhotněla. Když se objevily problémy v těhotenství, předepsal prášky, recept mi předal mezi dveřmi bez vyšetření. Po dobrání léků neprovedl kontrolu. Když se problémy zhoršovaly, pan doktor nebyl k zastižení. Jinou lékařkou, kterou jsem byla nucena narychlo kontaktovat, jsem byla okamžitě poslána do nemocnice. Tam jsem strávila týden a poté bylo moje těhotenství až do konce sledováno jako rizikové. Pan doktor umí skvěle snad jen předepisovat antikoncepci.