Jindra Stráníková, neurolog Praha

MUDr. Jindra Stráníková

Neurolog

4 názory

Adresa

Italská 37, Praha
Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
4 názory

N
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Naprosto nevyhovující, neochotná, arogantní. Mé 77ti leté matce vyhrožovala, že když ji nevyleze na lehátko, tak ji žádnou kapačku nedá!
Také doporučovala změnu neurologa. Asi jí hodně baví práce na neurologické ambulanci ÚVN. Pokud Vás přiveze sanita, jako v našem případě, nečekejte, že p. doktorka bude ochotnější a rychlejší!


Tuto lékařku považuji za jednu z nejlepších, se kterými jsme se setkal (v lednu mně bude 70). V roce 2005 mně zachránila život. Tehdy jsem ne vlastní vinou přecházel 3 neděle infarkt a ona jediná to poznala ve chvílích, kdy již bych to asi nepřežil. Později mně doporučila k lékaři, který mně významným způsobem zlepšil kvalitu mého života. Bohužel již v Italské ulici již nepracuje a nemohu ji nalézt (proto tam nemá ordinační hodiny).


Moje zkušenost s touto paní doktorkou je dobrá. Navštívila jsem několik lékařů a byla nesprávně léčena. Až paní doktorka mi zařídila potřebná odborná vyšetření, po té co správně rozpoznala moji poměrně vzácnou nemoc, označovanou jako CMT. Patří jí za to můj dík.
Suková


P
Ověřeny pacient

NEDOPORUČUJI!!!Paní doktorka chce nejspíš léčit pouze ZDRAVÉ lidi.Pokud je někdo často nemocný,doporučuje mu změnu neurologa.Znám bohužel více případů.Pacientovi který trpěl epileptickými záchvaty,neposkytla žádnou péči.I lékaři z Rychlé záchranné služby byly šokováni faktem,že pacient neužívá žádné léky,po několika záchvatech!!!Této lékařce bych se vyhýbala obloukem!!!Procházková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti