Nemocnice s poliklinikou Praha Italská
Italská 37, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: jiné místo

Naprosto nevyhovující, neochotná, arogantní. Mé 77ti leté matce vyhrožovala, že když ji nevyleze na lehátko, tak ji žádnou kapačku nedá!
Také doporučovala změnu neurologa. Asi jí hodně baví práce na neurologické ambulanci ÚVN. Pokud Vás přiveze sanita, jako v našem případě, nečekejte, že p. doktorka bude ochotnější a rychlejší!

Tuto lékařku považuji za jednu z nejlepších, se kterými jsme se setkal (v lednu mně bude 70). V roce 2005 mně zachránila život. Tehdy jsem ne vlastní vinou přecházel 3 neděle infarkt a ona jediná to poznala ve chvílích, kdy již bych to asi nepřežil. Později mně doporučila k lékaři, který mně významným způsobem zlepšil kvalitu mého života. Bohužel již v Italské ulici již nepracuje a nemohu ji nalézt (proto tam nemá ordinační hodiny).

Moje zkušenost s touto paní doktorkou je dobrá. Navštívila jsem několik lékařů a byla nesprávně léčena. Až paní doktorka mi zařídila potřebná odborná vyšetření, po té co správně rozpoznala moji poměrně vzácnou nemoc, označovanou jako CMT. Patří jí za to můj dík.
Suková

NEDOPORUČUJI!!!Paní doktorka chce nejspíš léčit pouze ZDRAVÉ lidi.Pokud je někdo často nemocný,doporučuje mu změnu neurologa.Znám bohužel více případů.Pacientovi který trpěl epileptickými záchvaty,neposkytla žádnou péči.I lékaři z Rychlé záchranné služby byly šokováni faktem,že pacient neužívá žádné léky,po několika záchvatech!!!Této lékařce bych se vyhýbala obloukem!!!Procházková