MUDr. Jaroslava Kvapilová

Zubař Více

Pardubice 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Komenského 119, Pardubice

U paní doktorky jsem byl od malička, všechno bylo dobré do té doby, než jsem měl první kaz, asi před 4 roky. Doktorka mě ošetřila, ale za 3 týdny jsem k ní musel znovu, protože kaz málo vyčistila a zub znovu bolel. To jsem si říkal, to se muže stát to je ještě dobré až do dneška. Bolí mě další zub, tak se objednám ale to je až za měsíc, to bych nevydržel tak se s ní domlouvám a říká mi ať někdy příjdu ale že budu asi dlouho čekat. Tak jsem přišel za dva dny hnedka ráno s tím že počkám až bude mít čas ale ona mě vyhodila že mě neošetří že si dělám co chci, že si příjdu kdy se mě to hodí, přitom já jsem mohl kdykoliv to nebyl problém a začala nadávat že si mě napsala na včerejší den od 7 přitom mě do telefonu říká že dělá od půl 8 a hlavně mě vůbec neřekla at příjdu hnedka druhý den ráno, to bych samozřejmě přišel. Chování paní doktorky hrozné a odvedená práce za mě taky není nějaká špičková. Paní doktorku vůbec nedoporučuji radši to zkuste někde jinde.

Nechápu jak můžete psát o paní doktorce ,že je milá???Asi jste k ní nikdy nepřišli bez objednání s bolestí!Každopádně jsem k ní chodil několik let ,ale to jen díky tomu ,že mezi zubaři si moc vybírat nemůžete.
Dovolat se k paní zubařce je skoro nadlidský výkon,protože nemá sestru a to jen ze dvou důvodů 1.žádná s ní nevydrží 2.je lepší účtovat si u pojišťovny výkon za sestru kterou nemáte :):Prostě paní doktorku Kvapilovou nedoporučuji jako lékaře ani jako člověka!Sedět u ní v čekárně a poslouchat jak vás u jiného pacienta pomlouvá?
Plomby co vám udělá většinou do 1roka vypadnou!!

Odbornice na svém místě s lidským přístupem.

Veliká spokojenost, i když tam jdu se strachem - jako k zubaři - sálá z ní takový příjemný pocit, že mě všechen strach přejde. A je s ní veliká legrace !!! Že se čeká, no, upřímně, najděte mi lékaře, ke kterému jdete přesně na minutu, kdy jste objednáni.

Je veľmi milá, ochotná a ľudská tak by mal vypadať lekár. Hodnotím ju veľmi kladne. Dnes som sa znovu o tom presvedčila.

Do dnešního dne jsem s paní doktorkou neměla nejmenší problém... Ale když čekáte dva měsíce, než vás vezme.... jste objednaní.... Sedíte v čekárně třičtvrtě hodiny a ona nakonec vezme někoho jiného... a nabídne vám, že vás objedná za další dva měsíce... To zrovna moc fér není :-(
Takže.... NEDOPORUČUJI!!!

paní doktorka je milá, usměvavá... Já zubaře nemám ráda, ale tuhle doporučuji, nic nezanedbá a s člověkem se i baví aby se odreagoval. Doporučuji!!!