MEDILIP s.r.o.
Soukalova 3/3355, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

• otorinolaryngologie

Umístění: jiné místo nemoc

Dnes jsem navštívila paní doktorku a byla jsem zklamaná jejím způsobem komunikace. Jednala povýšeně, odsekávala, nenechávala mě ani domluvit a ještě reagovala sarkasticky. Poté, co mě vyhlásila za to, že na bolesti beru jen Paralen, jsem ji musela suše oznámit, že jsem těhotná - čehož si za několik minut, co na mě koukala nevšimla (jako pardon, ale jsem v 7 měsíci a už je to skutečně znát). Možná to je odborník, ale ve chvíli, kdy neumí s lidmi mluvit, je jí celá odbornost na dvě věci... Nemám z ní pocit, že by měla o pacienty zájem.

K pani doktorce jsem prisla se dvema dcerami na doporuceni pediatra se kterym mam dobre zkusenosti. Horsi jednani a pristup k diteti jsem neabsolvovala. Po nekolika vetach a odseknutich, co po ni vlastne chci, jsem musela z ordinace odejit. Domnivam se, ze bude rozumnejsi zajit k doktorovy, ktery svou praci dela rad. Chapu, ze doktori jsou taky jen lidi, ale vse ma sve hranice. Pokud ma pani doktorka osobni problemy nemela by si je vybijet na pacientech ci rodicich, kteri maji o sve deti strach!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

zhruba před týdnem jsem se probudila s bolesti krku má levé straně.(nepředcházela tomu žádná nemoc ani nachlazení)
Polykání je bolestivé a po pár dnech se přidala i bolest levého ucha.
Uzliny jsou nateklé.
Bolest se střídavě lepší a horší.
Je možné že by mi mohli diagnostikovat nádor?
Děkuji

Navštivte ORL lékaře ,vyšetření je jednoduché.Spíše půjde o zánět.
MUDr.Kačírková

MUDr. Jaroslava Kačírková