MUDr. Jaroslava Homolová

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Masarykova 318A/754, Ústí nad Labem

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Naprosto skvělá paní doktorka i sestřička. A že mám bohaté zkušenosti s pediatry... Takže pokud jste zde, jste zde správně. Za mě obrovská spokojenost!!! Velice děkuji.

Umístění: jiné místo Pohotovost

Dnes jsem mela možnost se s paní doktorkou setkat na pohotovosti a strašný!!!Oznamila jsem ji ze ma syn hodně ošklivý kašel ze se mi v noci dusi a zvrací ma ma teolotu vůbec mi ho nevysetrila!!!Jak může napsat do lékařské zprávy ze má průdušky čisté pokud ho neskontrokovala dala mi lekarskou zprávu ze ráno ho ma s kontrolovat obvodní doktorka!

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

S paní doktorkou jsme nadmíru spokojeni. Líbí se mi, že hned ode dveří nemává receptem s antibiotiky, ale snaží se zdravotní problémy řešit objektivně a s citem. Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí můj syn a druhý syn po narození bude také. Samozřejmě nesmíme zapomenout na sestřičku - to je člověk na svém místě a stejně jako paní doktorka, je skvělá.

Jakožto jedna z pacientek musím říci,že paní doktorka se v mém případě do správných léků a následné péče strefí málokdy.Poslední dobou jsem u této lékařky snad více jak doma a mám pocit,že jsem spíše čím dál více nemocná.Zánět močového měchýře léčím už přes měsíc a půl a nemyslím si,že by se tato nemoc jindy vlekla takto dlouho.Antibiotika mi doktorka nasazuje každou chvíli,skoro nikdy mě je ale nenechá pořádně dobrat,většinou po pěti dnech řekla ať je už neberu,že jsem zdravá a za 3 dny se mi bolesti vrátily znovu.Naopak s obyčejným kašlem na který by stačil sirup mě nechala ležet doma,i když jsem byla,vcelku jen na to občasné zakašlání,zdravá.Člověku ty hodiny ve škole následně chybí.Mého bratra odmítala přes půl roku poslat na alergologii, i když jí moje mamka několikrát o to žádala a místo toho bráškovi neustále nasazovala nějaké sirupy na kašel,které očividně nezabraly.Když je tam konečně poslala,tak stejně zjistili,že kašel byl alergický.Podle mého názoru je její péče vskutku nedostatečná a neustálé střídání doktorů v ordinaci také není ku prospěchu.

Jsem ráda,že můj syn chodí k paní doktorce...Je hodná,nepíše zbytečně atb.,ani různé vitamíny nedoporučuje...Ovoce,otužování-prevence..Syn se nebojí a musím samozřejmě pochválit i sestřičku.Jediné co mohu vytknout,je dlouhé čekání

S paní doktorkou jsme maximálně spokojeni.

Paní dr. je opravdu moc milá, toť ale vše. Pokud mimi abnormálně brečí, je to normální, pokud má dítě na podzim rýmu a kašel a ono se to nelepší je to normální. O nic se doopravdy nezajímá, neudělá žádná pořádná vyšetření. Odešla jsem od ní a jsem za to jen ráda. Naše nová dr. udělala opravdu pořádné vyšetření a zjistila dost závažné věci, které paní doktorce Homolové přišli úplně normální. Kdybych u ní zůstala, bůh ví, jak by moje dítě dopadlo.

Dobrý den, já jsem jeden z Vašich pacientů a chodím k Vám rád !
Jediné, co mi vadí , je bolestivé píchání do prstu při odběru krve a taky
zástup jiných lékařů. Ale jinak mě nejvíc baví poslouchání srdce fonendoskopem.

Dobrý den, máme podobné zkušenosti.Čekání, nákup v lékárně na doporučení paní doktorky a při kontole za týden jiné léky. Opět zaplacení a následně pohotovost, čekání, léky, placení. Vše trvá cca14 dnů. Někdy se paní doktorka trefí i do váběru léku, který zafunguje ihned., V dnešní době, kdy si člověk hradí víceméně vše sám a navíc musí zůstat s dětmi doma, pokud je v zaměstnání je na místě u výběru léků přemýšlet, aby výsledek byl znát co nejdřív a neexperimentovat. Děkuji

Zajímavé, že většina kritizujících je anonym...:) Nikdo vám nebránil, mohli jste medicínu studovat sami...akorát už jenom podle způsobu vyjadřování byste měli prázdné ordinace!
Plno lidí do této ordinace chodí x let, takže problém bude spíš ve vás...
Jestli máte problém, není nic jednoduššího než jít k jinému doktorovi.
Paní doktorce ani sestřičce není co vytknout!

Martina Dvořáková