MUDr. Jaroslav Vrátný

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Hluboká 33, Ústí nad Labem

Pan dokrot Vrátný je velice příjemný. Děti ho mají rádi, umí je zabavit a k rodičům je velice ochotný. Sestřičky jsou úúžasné, kamarádské a milé.
K panu doktorovi jsem docházela již jako malá znám ho už přes 30 let a jsem ráda, že k němů dochází i mé děti.
Takových to pediatrů by mělo být mnohem více. ¨Přejeme hodně optimismu a zdraví do dalších let

K panovi doktorovi jsem docházela již já,jako dítě,oba moji sourozenci a dnes k němu chodím se svými dětmi,jsme spokojení,děti se ho vůbec nebáli a nebojí,je hodný,vše vysvětlí,mám k němu důvěru,sestřičky jsou také velice milé...jsme opravdu spokojení.

Pana Doktora, mohu jen doporučit je opravdu skvělý,ochotný a má smysl pro humor, nemůžu mu mic vytknout. Jsem s ním velice spokojená. Má milé sestřičky a dcerky ho milují. Několikrát pomohl i nám rodičům s dobrou radou.Všem ho doporučuji. Přeji mu mnoho zdravý do dalších let.

Já jako malá jsem knim chodila,tet sem tam přihlásila i syna,mám k němu větší důvěru než k doktorce Kalíkový,ta vše řeší čípkama.Pan Doktor je super.

Skvělý lékař, lidský, s pochopením pro bolest dětí i starost rodičů. Sestřičky milé, příjemné, dovedou děti uklidnit, dovedou jim dát najevo, jak chápou jejich bolístky, umějí vhodným způsobem politovat. Zaslouží si velikááánsku pochvalu a poděkování.

Pan doktor je jednička ve svém oboru. Je to muž na správném místě!!!

Pan doktor je velice příjemný nejen k rodičům, ale i k dětem. Vše srozumitelně vysvětlí a poradí. Má smysl pro humor, proto se moje dcera k němu nebojí chodit.
Obě setřičky jsou velice příjemné a usměvavé.

jsem pana doktora pacientka vždycky nám pomohl a vždycky si s námi velice dobře
popovídal.V ordinaci má dvě zdravotní sestry a obě jsou velmi příjemné pro děti
pana doktora doporučuji...

JE VELMY POZORNÝ,K DĚTEM MÁ OPRAVDU OHLEDU PLNOST,MÁ SMYSL PRO HUMOR NIC NEZANEDBÁ

Velice hodný, k dětem velice milý, mé děti ho milují a nemají z něho strach, velice to s nimi umí. Podrobně vše vysvětlí a nikdy mě neodbyde.
Pochvalu by měly dostat i obě sestřičky, které jsou báječné a přivítají vždy s úsměvem.