Lékařský dům
Sokolská 1662/35, Praha

Umístění: Lékařský dům Jiný

S panem doktorem mám pozitivni a bohužel i negativní zkušenost. Byla jsem u nej několikrát a vzdy byl mily. Jednou jsem se objednala, jelikož jsem měla obavu, že jsem kvůli me nedbalosti otehotnela (zapomněla jsem si vzít antikoncepci pilulku). Když jsem panu doktorovi začala vysvětlovat co se stalo, tak se do mě velmi nevybiravym způsobem pustil s tím jak je to možné, jak se mi to mohlo stát a abych se nedivila, pokud otehotnim. Z soku a ztráty jakékoliv empatie a pochopení z jeho strany jsem se na místě rozbrecela. Na to se pan doktor zklidnil a začal mě ujišťovat, že to tak nemyslel a ještě vtipkoval o tom jak predemnou vyhodil z ordinace někoho jiného. Po této návštěvě jsem se ještě několik hodin vzpamatovala a velmi rychle dosla k zaveru, ze už se sem nevratim. Chování pana doktora bylo bohužel naprosto nepřípustné a v žádném případě ho nemohu doporučit.

Pana doktora opravdu nedoporučuji. Někomu možná vyhovuje, ale myslím, že v Praze najdete rozhodně schopnější, empatičtější a slušnější lékaře. Chodila jsem k němu od 14ti let do 22ti let a každé návštěvy jsem se bála. Opravdu každé. Pan doktor se občas snaží být "vtipný" ale jeho vtipy jsou dost urážlivé. Pravidelně byl nepříjemný na sestřičky (teď už jen tu jednu) před pacientama. Když jsem přišla o panenství, tak to prostě musel tim burácivým hlasem oznamit celý čekárně, sestřičce a mý mamce, která to ani nevěděla. Nezeptal se, nepřišlo mu to divný. Vzhledem k tomu, že mi bylo 15 a přišla jsem o to nedobrovolně...jo, to bylo fajn. Pokud nemáte problémy a chodíte jen na kontroly tak pohoda. Pokud máte problém...jděte radši jinam. V 21 letech jsem měla nepravidelnou menstruaci a šla jsem na ultrazvuk. Doktor mi po pouhém ultrazvuku oznámil že mám PCOS a že nemůžu mít děti. V tu chvíli vám nedojde jak směšně to zní, prostě se vám zhroutí svět. To léto jsem strávila s přítelem, který se snažil mě dostat z úzkostných stavů, které pan doktor jen umocnil. Nemohla jsem mít děti dle jeho slov, tak jsme holt nepoužívali kondom. No a v září jsem otěhotněla :) byl to skutečně šok, náhoda, ale přijali jsme ji s nadšením. Když jsem šla k panu doktorovi, oznámit mu tu novinu, tak mě pan doktor seřval na ntou (!?) Jak jsem nezodpovědná, jak si za to můžu sama a že mi nikdy neřekl že nemůžu mít děti. A to jsem se ho ještě ptala a on že jenom s pomocí lékaře otěhotnim. No prostě...asi bych nestrávila 4 měsíce v psychickém peklu, kdyby mi to neřekl, ne?Potom co na mě řval jak na...ne, na nikoho takhle normální člověk neřve...jsem odešla na dobro. Naprosto skvělý rozhodnutí. Takhle zpětně jsem to měla udélat dávno. Mám teď skvělou, milou doktorku, ktera mě tím těhotenstvím opravdu profesionálně provedla. Pan doktor jistě někomu vyhovuje, ale mě holt ne. A pokud jste u něj taky zažily podobnou zkušenost, nenechte si to líbit, odejděte. Ideálně k němu ani nechoďte :)

Umístění: Lékařský dům

Pana doktora Jeníčka nedoporučuji, nikdy v životě jsem totiž nezažila tak hrubé, neslušné a nelidské chování jako právě u něj. Na první kontrole se choval normálně, když jsem za nějaký čas přišla znova (kvůli těhotenství), začal se chovat hrubě, nechtěl mi odpovědět na žádnou otázku týkající se mého těhotenství (je mi 20 let, takže to je samozřejmě moje první těhotenství), byla jsem z toho rozhozená, ale říkala jsem si, že možná jen neměl svůj den. Na další kontrole se mi potvrdilo, že tohoto člověka bych nechtěla ani znát, natož ho mít jako gynekologa. Cokoliv jsem po něm chtěla, nešlo, neustále na mě zvyšoval hlas, nechtěl mojí maminku ani pustit dovnitř, aby se také podívala na ultrazvuk svého prvního vnoučete a nakonec mě ještě seřval před celou čekárnou jiných žen. Získala jsem z něj pocit, jako že nesnáší všechny těhotné ženy, prostě opravdu muž ,,na svém místě‘‘… Horší zážitek jsem zatím ještě nikdy neměla, takže jsem okamžitě potom změnila doktora a teď jsem naprosto spokojená. Jsem moc ráda, že jsem tento krok udělala a radím to i každé další nespokojené pacientce pana doktora Jeníčka, protože nás určitě bude hodně.

Umístění: jiné místo

Pana doktora, nedoporučuji!!! Dle tehotenskeho testu jsem byla těhotná a také jsem slabě krvacela, po vyšetření ultrazvukem, kdy tam nic neviděl, mi sestra odebrala krev. Po 2 dnech mi přišla potvrzující sms, ze jsem gravidni a ze se mám dostavit na kontrolu opět za týden. Týž den jsem šla do nemocnice, protože jsem stále slabe krvacela a nelíbilo se mi to. Když jsem telefonicky pro nemocnici zjistila, ze hodnota HCG z krve byla přes 3600 uz před dvěma dny, ale v děloze nic neviděl, bylo všem jasné, ze je problém! Potvrdilo se mimodelozni těhotenstvi, které doktora při takových hodnotách a krvácení nenapadlo?!
Po nějakém čase opět přicházím do ordinace s požadavkem o vyšetření a žádost pro nemocnici aby provedli zákrok. Neprávem a velmi křičel nejdříve na sestru a následně na mě. Nepricetne mi vyčetl, ze mě má/musí vyšetřit. No netušila jsem, ze s gyn. problémem se mám obrátit asi na očního!? U doktora jsem okamžitě skončila!

Umístění: jiné místo

K panu doktorovi chodím už 10 let, vždy se ke mě choval slušně a citlivě, mohu jej doporučit. Obě sestřičky jsou sice trochu svérázné, ale ochotné, milé a schopné zvládat situaci i v největším frmolu :-)

MUDr Jeníček má velice vstřícný a profesionální přístup k pacientkám. Chodím k němu už skoro 30 let, vždy jsem byla u něj nadmíru spokojená. I moje dcera byla jeho pacientkou a velice ocenila jeho lidský a moudrý přístup, neb to byl její první gynekolog a měla jako dívka velké obavy. Pomohl jí i vyřešit problémy s otěhotněnim, dnes má dvě zdravé děti. Proto děkuji

Pan dr. Jeníček je zkušený a velice dobrý gynekolog, vždy odpoví na můj dotaz a díky jeho včasné diagnoze jsem v pořádku. Kéž by bylo více takových lékařů. Je opravdu výborný.

Pan doktor Jeníček je opravdu výborný. Nic nezanedbává a mohu vřele doporučit!!!! Ordinace krásná, čisté prostředí a sympatická sestřička!

Nejsem češka a protože jsme měli nedorozumění, protože jsem něco o českým zdravotním systemu neveděla pan Jeníček na mě křičel před všemi v čekarně a tak dlouho mě nenechal říct ani větu ("musíte taky mě poslouchat moment" "vám poslouchat nemá cenu"), že jsem pak odešla. Byvala jsem měla už změnit lekáře když k mě řekl "zlatičko". Určitě je dost respektoplnějších lekářu, tak jsem nakonec ráda, že mám teď termin jinde.

Y

Pan doktor Jeníček mě odmítl vyšetřit, protože prý na mě nebude ztrácet čas jen kvůli tomu, že mám nějaký pocit - jestli prý necítím příznaky, ať se odporoučím. Když jsem namítla, že tedy pokud potřebuje slyšet, že něco pociťuji, aby mě vyšetřil, tak že pociťuji, pan doktor na mě začal křičet, otevřel dveře do čekárny a křičel přede všemi, že prý měním výpověď a co si to dovoluji. S nechutí mě vyšetřil a když jsem si po týdnu přišla pro (kladné) výsledky a recept, odmítl mi ho dát, protože jsem mu řekla, že se od něj odhlašuji. Opět udělal scénu před celou čekárnou a sestrami. Doteď je mi z pomyšlení na tento zážitek zle.