Sokolská 1662/35, Praha
Lékařský dům (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: jiné místo

K panu doktorovi chodím už 10 let, vždy se ke mě choval slušně a citlivě, mohu jej doporučit. Obě sestřičky jsou sice trochu svérázné, ale ochotné, milé a schopné zvládat situaci i v největším frmolu :-)

MUDr Jeníček má velice vstřícný a profesionální přístup k pacientkám. Chodím k němu už skoro 30 let, vždy jsem byla u něj nadmíru spokojená. I moje dcera byla jeho pacientkou a velice ocenila jeho lidský a moudrý přístup, neb to byl její první gynekolog a měla jako dívka velké obavy. Pomohl jí i vyřešit problémy s otěhotněnim, dnes má dvě zdravé děti. Proto děkuji

Pan dr. Jeníček je zkušený a velice dobrý gynekolog, vždy odpoví na můj dotaz a díky jeho včasné diagnoze jsem v pořádku. Kéž by bylo více takových lékařů. Je opravdu výborný.

Pan doktor Jeníček je opravdu výborný. Nic nezanedbává a mohu vřele doporučit!!!! Ordinace krásná, čisté prostředí a sympatická sestřička!

Nejsem češka a protože jsme měli nedorozumění, protože jsem něco o českým zdravotním systemu neveděla pan Jeníček na mě křičel před všemi v čekarně a tak dlouho mě nenechal říct ani větu ("musíte taky mě poslouchat moment" "vám poslouchat nemá cenu"), že jsem pak odešla. Byvala jsem měla už změnit lekáře když k mě řekl "zlatičko". Určitě je dost respektoplnějších lekářu, tak jsem nakonec ráda, že mám teď termin jinde.

Y

Pan doktor Jeníček mě odmítl vyšetřit, protože prý na mě nebude ztrácet čas jen kvůli tomu, že mám nějaký pocit - jestli prý necítím příznaky, ať se odporoučím. Když jsem namítla, že tedy pokud potřebuje slyšet, že něco pociťuji, aby mě vyšetřil, tak že pociťuji, pan doktor na mě začal křičet, otevřel dveře do čekárny a křičel přede všemi, že prý měním výpověď a co si to dovoluji. S nechutí mě vyšetřil a když jsem si po týdnu přišla pro (kladné) výsledky a recept, odmítl mi ho dát, protože jsem mu řekla, že se od něj odhlašuji. Opět udělal scénu před celou čekárnou a sestrami. Doteď je mi z pomyšlení na tento zážitek zle.

K panu doktorovi chodím 9 let a jsem velmi ráda, jeho přístup je profesionální a i jeho chování je příjemné.Kdykoliv jsem měla problém vyposlechl mne a ihned situaci vysvětlil a hlavně vyřešil a mě uzdravil.Takových doktorů je opravdu málo a za vše panu doktorovi a sestřičkám děkuji.Pana doktora všem DOPORUČUJI.
Benešová Šárka

Dobrý den, ve středu jsem byla u pana doktora Jeníčka. Chodím k němu již několik let a vždy se ke mě chová velice pěkně a zajímá se zda nemám nějaké problémy. Po celou dobu co k němu chodím, jsem žádné zdravotní problémy neměla až nyní. On se mi velmi věnoval, udělal mi ultrazvuk, vše vysvětlil a já v tu chvíli jsem se cítila spokojená a ujištěná, že to bude dobré. Až když člověku něco je, pak pozná kvalitu toho druhého. Jsem ráda, že chodím právě k němu. Andrea H.

F

arogantní, neprofesionální , neochotný, rovněž jsem byla z ordinace téměř vyhozena s tím, že jsem přišla příliš brzy

K panu doktorovi chodím již 14 let. Přešla jsem k němu od jiného lékaře, kterému se nedařilo odstranit moje potíže. Panu doktorovi se to ale brzy podařilo. S jeho léčbou i přístupem mám ty nejlepší zkušenosti. Je vždy věcný, při vysvětlování postupu vyšetřeni a léčby trpělivý. V případě potřeby mi provedl operační zákrok,posílá mě pravidelně na mamografii a vyšetření hustoty kostí. Při návštěvě vždy zkontroluje dosavadní nálezy.
Obě sestry jsou příjemné a ochotné, i když mají někdy v čekárně velmi rušno.
Jisov