Adresa

Sokolská 1662/35, Praha
Lékařský dům

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
55 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Pana doktora, nedoporučuji!!! Dle tehotenskeho testu jsem byla těhotná a také jsem slabě krvacela, po vyšetření ultrazvukem, kdy tam nic neviděl, mi sestra odebrala krev. Po 2 dnech mi přišla potvrzující sms, ze jsem gravidni a ze se mám dostavit na kontrolu opět za týden. Týž den jsem šla do nemocnice, protože jsem stále slabe krvacela a nelíbilo se mi to. Když jsem telefonicky pro nemocnici zjistila, ze hodnota HCG z krve byla přes 3600 uz před dvěma dny, ale v děloze nic neviděl, bylo všem jasné, ze je problém! Potvrdilo se mimodelozni těhotenstvi, které doktora při takových hodnotách a krvácení nenapadlo?!
Po nějakém čase opět přicházím do ordinace s požadavkem o vyšetření a žádost pro nemocnici aby provedli zákrok. Neprávem a velmi křičel nejdříve na sestru a následně na mě. Nepricetne mi vyčetl, ze mě má/musí vyšetřit. No netušila jsem, ze s gyn. problémem se mám obrátit asi na očního!? U doktora jsem okamžitě skončila!


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

K panu doktorovi chodím už 10 let, vždy se ke mě choval slušně a citlivě, mohu jej doporučit. Obě sestřičky jsou sice trochu svérázné, ale ochotné, milé a schopné zvládat situaci i v největším frmolu :-)


Ověřeny pacient

MUDr Jeníček má velice vstřícný a profesionální přístup k pacientkám. Chodím k němu už skoro 30 let, vždy jsem byla u něj nadmíru spokojená. I moje dcera byla jeho pacientkou a velice ocenila jeho lidský a moudrý přístup, neb to byl její první gynekolog a měla jako dívka velké obavy. Pomohl jí i vyřešit problémy s otěhotněnim, dnes má dvě zdravé děti. Proto děkuji


Ověřeny pacient

Pan dr. Jeníček je zkušený a velice dobrý gynekolog, vždy odpoví na můj dotaz a díky jeho včasné diagnoze jsem v pořádku. Kéž by bylo více takových lékařů. Je opravdu výborný.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor Jeníček je opravdu výborný. Nic nezanedbává a mohu vřele doporučit!!!! Ordinace krásná, čisté prostředí a sympatická sestřička!


J
Ověřeny pacient

Nejsem češka a protože jsme měli nedorozumění, protože jsem něco o českým zdravotním systemu neveděla pan Jeníček na mě křičel před všemi v čekarně a tak dlouho mě nenechal říct ani větu ("musíte taky mě poslouchat moment" "vám poslouchat nemá cenu"), že jsem pak odešla. Byvala jsem měla už změnit lekáře když k mě řekl "zlatičko". Určitě je dost respektoplnějších lekářu, tak jsem nakonec ráda, že mám teď termin jinde.


Y
Ověřeny pacient

Pan doktor Jeníček mě odmítl vyšetřit, protože prý na mě nebude ztrácet čas jen kvůli tomu, že mám nějaký pocit - jestli prý necítím příznaky, ať se odporoučím. Když jsem namítla, že tedy pokud potřebuje slyšet, že něco pociťuji, aby mě vyšetřil, tak že pociťuji, pan doktor na mě začal křičet, otevřel dveře do čekárny a křičel přede všemi, že prý měním výpověď a co si to dovoluji. S nechutí mě vyšetřil a když jsem si po týdnu přišla pro (kladné) výsledky a recept, odmítl mi ho dát, protože jsem mu řekla, že se od něj odhlašuji. Opět udělal scénu před celou čekárnou a sestrami. Doteď je mi z pomyšlení na tento zážitek zle.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím 9 let a jsem velmi ráda, jeho přístup je profesionální a i jeho chování je příjemné.Kdykoliv jsem měla problém vyposlechl mne a ihned situaci vysvětlil a hlavně vyřešil a mě uzdravil.Takových doktorů je opravdu málo a za vše panu doktorovi a sestřičkám děkuji.Pana doktora všem DOPORUČUJI.
Benešová Šárka


A
Ověřeny pacient

Dobrý den, ve středu jsem byla u pana doktora Jeníčka. Chodím k němu již několik let a vždy se ke mě chová velice pěkně a zajímá se zda nemám nějaké problémy. Po celou dobu co k němu chodím, jsem žádné zdravotní problémy neměla až nyní. On se mi velmi věnoval, udělal mi ultrazvuk, vše vysvětlil a já v tu chvíli jsem se cítila spokojená a ujištěná, že to bude dobré. Až když člověku něco je, pak pozná kvalitu toho druhého. Jsem ráda, že chodím právě k němu. Andrea H.


F
Ověřeny pacient

arogantní, neprofesionální , neochotný, rovněž jsem byla z ordinace téměř vyhozena s tím, že jsem přišla příliš brzy


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti