Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Wellnerova 3, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Antikoncepce a poradenství

Gynekologická onemocnění

Gynekologická preventivní vyšetření +6 Více

Klimakterium a poradenství

Očkování proti virové infekci způsobující rakovinu děložního čípku

Poruchy udržení moče

Více

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Wellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekologWellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekologWellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekologWellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekologWellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekologWellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekologWellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekologWellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekologWellnerova 3, Olomouc

Praktický lékař gynekolog

Zkušenosti

O mně

10 roků jsem pracoval v nemocnici, od roku 1993 provozuji soukromou gynekologickou ambulanci.
Poskytuji lékařskou péči v celém rozsahu ambul...

Více


Specializace

  • gynekologie a porodnictví

64 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Praktický lékař gynekolog gynekologická preventivní vyšetření

Dobrý den, k panu doktorovi chodím už asi 15 let, mám za sebou těhotenství s dvojčaty a vše bez problémů. Dokonce si myslím, že mi jeho preventivní doporučení ke konci těhotenství mohlo porodit obě děti zdravé.

B
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog gynekologická onemocnění

S panem doktorem jsem bohužel spokojená nebyla a po zhruba dvou letech jsem se rozhodla přejít jinam. Oceňuji sice jeho vstřícnost a vysvětlení léčby. Nicméně mi měla být nasazena bez krevních testů, které jsem si vyžádala, protože jsem chtěla zjistit příčinu problému, ne jen slepě zobat léky. Na základě toho jsme tedy odhalili důvod. Medikace ale byla zvolená nevhodně a s problémem mi nepomohla. Odborná lékařka mi pak nasadila jiné léky, které zaúčinkovaly prakticky ihned. Pan doktor argumentoval tím, že je na léky, které předepsal, prostě zvyklý...Nevyhovovalo mi ani zlehčování mé snahy léčbu doplnit cvičením, bylinkami... Nakonec jsem se ke změně lékaře rozhodla poté, co mě pan Imrych už před zahájením snahy o početí strašil tím, že u mě přirozené početí nebude možné a pravděpodobně skončí IVF či i jinými metodami. Psychika je v tomto velmi důležitá. A jsem ráda za změnu, protože se otěhotnění i díky podpoře nové gynekoložky, bylinkám a hormonální józe povedlo přirozeně. :)

P
Umístění: Praktický lékař gynekolog gynekologická onemocnění

Chodím k panu doktorovi 27 roku a jsem vždy max. Spokojena. Absolutně nemám co vytknout. Jedním slovem. Perfektní.


M
Umístění: Praktický lékař gynekolog gynekologická preventivní vyšetření

S panem doktorem jsem velice spokojená. Chodíme k němu já i mamka. Je pečlivý, dodržuje pravidelné kontroly (mam zkušenost, ze někteří gynekologové kontroly odbydou), pokud něčemu nerozumíte tak vám vše vysvětlí a snaží se problémy vyřešit. Líbí se mi, že vám navrhne i třeba levnější variantu léčby. Jediné, co bych uvítala je, že by mohl při odeslání na odběr krve u těhulek více rozvést to, k vyšetření čeho se odběr dělá. Každopádně i tak bych neměnila a jsem ráda, že chodím právě k tomuto gynekologovi.


G
Umístění: Praktický lékař gynekolog vedení těhotenské poradny

Pan Doktor je velice empatický a snaží se vše vysvětlit. Vždy, když je nějaký problém, ihned se Vám věnuje. Velké plus je, že klient nečeká dlouho v zaplněné čekárně. Jedinné co bych vytkla, je fakt , že mi schází moderní vybavení a vyšetření krve a moči přímo na místě a zprávy, které pan doktor nedává a člověk neví na čem vlastně je.


B
Umístění: Praktický lékař gynekolog gynekologická preventivní vyšetření

Pan doktor je opravdu profesionál, empatický, opravdu se snaží vše vysvětlit. Nikdy jsem od něj neodcházela se špatným pocitem, nebo neinformovaná. Měla jsem špatné zkušenosti s gynekoložkou z G Centra, jsem ráda, že jsem přešla k panu Imrychovi. Navštěvujeme jej i se sestrou a mamkou.


Z
Ověřený profil

Chodim k tomu lékaři už více jak 10 let. Jeho přístup a pece o pacientky je více než profesionální. Úžasný doktor, jednozačne doporučuji! !


B
Ověřený profil

Velice ochotný a celkově výborný doktor. Jsem mladá a z prohlídky jsem vždy měla strach (špatné zkušenosti s minulou gynekoložkou) ovšem tento doktor mé pocity velice změnil a nyní se nebojím. :)


L
Ověřený profil

Chci se zastat sestřičky - je moc fajn, v objednání vychází vstříc a když je pacientka těhotná a chodí tam často,s nastávající maminkou si povídá než jde do kabinky. S panem doktorem jsem taky spokojená, mám opakující se problémy a vždy se snaží najít další řešení...


S
Ověřený profil

Z mé zkušenosti hodnotím doktora jako dobrého, vždy je profesionální a velmi příjemný. Je tedy pravda, že jsem nikdy za ním nešla s nějakým vážnějším problémem. Co se týče jeho sestry, tak ta se mi zdá poměrně nepříjemná a čekací doba na vyšetření i po objednání bývá vždy minimálně přes 30 minut. :/ Jinak jsem ale žádná významnější negativa u pana doktora zatím nenašla a to k němu chodím už pátým rokem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

klesají mi ženské orgány, je mi už vidět část moč.měchýře, měla jsem 2 normál.porody, je mi 66 let. Problémy s únikem moči-nemám.
Je nutné vzít dělohu při plastice močového měchýře?
Nechat si vzít vaječníky, vejc.nemám v úmyslu, co byst mi doporučil

Pokud máte v pořádku dělohu, která Vám neklesá a máte v pořádku vaječníky, pak bych své pacientce doporučil jen plastiku pochvy. Tato operace je nenáročná a rychlá. Operace dělohy je už složitější a není důvod ji podstupovat. S pozdravem Dr.imrych

MUDr. Jaroslav Imrych

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat, co mám dělat, když jsem zapomněla užít antikoncepci dva dny po sobě a dostala jsem to? V blistru mi zbývá posledních 5 tabletek, tak mám je teď dobrat nebo si vzít další až po skončení menstruace? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, v takovém to případě už udělejte sedm dní přestávku (tak jako by jste plato tablet dobrala do konce) a zvykle po této přestávce pokračujte novým platem. Zbylé tablety z rozebraného plata si ponechte pro případnou potřebu posunout menses, ev. je vyhoďte.
S pozdravem Dr.Imrych

MUDr. Jaroslav Imrych

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.