Antikoncepce a poradenství

Gynekologická onemocnění

Gynekologická preventivní vyšetření +6 Více

Klimakterium a poradenství

Očkování proti virové infekci způsobující rakovinu děložního čípku

Poruchy udržení moče

10 roků jsem pracoval v nemocnici, od roku 1993 provozuji soukromou gynekologickou ambulanci. Poskytuji lékařskou péči v celém rozsahu ambulantní ...

• Záněty pochvy

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

G
Umístění: Praktický lékař gynekolog vedení těhotenské poradny

Pan Doktor je velice empatický a snaží se vše vysvětlit. Vždy, když je nějaký problém, ihned se Vám věnuje. Velké plus je, že klient nečeká dlouho v zaplněné čekárně. Jedinné co bych vytkla, je fakt , že mi schází moderní vybavení a vyšetření krve a moči přímo na místě a zprávy, které pan doktor nedává a člověk neví na čem vlastně je.

Umístění: Praktický lékař gynekolog gynekologická preventivní vyšetření

Pan doktor je opravdu profesionál, empatický, opravdu se snaží vše vysvětlit. Nikdy jsem od něj neodcházela se špatným pocitem, nebo neinformovaná. Měla jsem špatné zkušenosti s gynekoložkou z G Centra, jsem ráda, že jsem přešla k panu Imrychovi. Navštěvujeme jej i se sestrou a mamkou.

Chodim k tomu lékaři už více jak 10 let. Jeho přístup a pece o pacientky je více než profesionální. Úžasný doktor, jednozačne doporučuji! !

Názor přidán dne 08.04.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Velice ochotný a celkově výborný doktor. Jsem mladá a z prohlídky jsem vždy měla strach (špatné zkušenosti s minulou gynekoložkou) ovšem tento doktor mé pocity velice změnil a nyní se nebojím. :)

Chci se zastat sestřičky - je moc fajn, v objednání vychází vstříc a když je pacientka těhotná a chodí tam často,s nastávající maminkou si povídá než jde do kabinky. S panem doktorem jsem taky spokojená, mám opakující se problémy a vždy se snaží najít další řešení...

Z mé zkušenosti hodnotím doktora jako dobrého, vždy je profesionální a velmi příjemný. Je tedy pravda, že jsem nikdy za ním nešla s nějakým vážnějším problémem. Co se týče jeho sestry, tak ta se mi zdá poměrně nepříjemná a čekací doba na vyšetření i po objednání bývá vždy minimálně přes 30 minut. :/ Jinak jsem ale žádná významnější negativa u pana doktora zatím nenašla a to k němu chodím už pátým rokem.

Názor přidán dne 17.12.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 12.12.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Já jsem s panem doktorem moc spokojená. Co se týče těhotenství i komplikací v těhotenství, tak mě sledoval opravdu pečlivě. Pak i samozřejmě po porodu, vyléčení zánětů atd... Mě se tedy dostalo a nadále dostává maximální péče. Pan doktor je vždy příjemný, usměvavý, dokáže naslouchat, poradit a hlavně léčit. Určitě bych jiného doktora nechtěla. Chodí k němu jak moje maminka, tak i sestra a i spousta dalších známých a i od nich mám vždy kladné hodnocení. I sestřička je moc milá a čekací doba po objednání je minimální. Proto hodnotím velmi dobře. Měla jsem víc doktorů, u kterých to šlo jak na běžícím páse a neměli na mě čas a kolikrát se ani neusmáli, než jsem našla právě pana MUDr. Imrycha, který je jejich pravým opakem, za což mu děkuji..

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

klesají mi ženské orgány, je mi už vidět část moč.měchýře, měla jsem 2 normál.porody, je mi 66 let. Problémy s únikem moči-nemám.
Je nutné vzít dělohu při plastice močového měchýře?
Nechat si vzít vaječníky, vejc.nemám v úmyslu, co byst mi doporučil

Pokud máte v pořádku dělohu, která Vám neklesá a máte v pořádku vaječníky, pak bych své pacientce doporučil jen plastiku pochvy. Tato operace je nenáročná a rychlá. Operace dělohy je už složitější a není důvod ji podstupovat. S pozdravem Dr.imrych

MUDr. Jaroslav Imrych

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat, co mám dělat, když jsem zapomněla užít antikoncepci dva dny po sobě a dostala jsem to? V blistru mi zbývá posledních 5 tabletek, tak mám je teď dobrat nebo si vzít další až po skončení menstruace? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, v takovém to případě už udělejte sedm dní přestávku (tak jako by jste plato tablet dobrala do konce) a zvykle po této přestávce pokračujte novým platem. Zbylé tablety z rozebraného plata si ponechte pro případnou potřebu posunout menses, ev. je vyhoďte.
S pozdravem Dr.Imrych

MUDr. Jaroslav Imrych