Praktický lékař gynekolog

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
583 80.....

Antikoncepce a poradenství

Gynekologická onemocnění

Gynekologická preventivní vyšetření +6 Více

Klimakterium a poradenství

Očkování proti virové infekci způsobující rakovinu děložního čípku

Poruchy udržení moče

10 roků jsem pracoval v nemocnici, od roku 1993 provozuji soukromou gynekologickou ambulanci. Poskytuji lékařskou péči v celém rozsahu ambulantní ...

• záněty pochvy

Péče o neplodný pár

Vedení těhotenské poradny

Zajištění operační léčby

Praktický lékař gynekolog

Chodim k tomu lékaři už více jak 10 let. Jeho přístup a pece o pacientky je více než profesionální. Úžasný doktor, jednozačne doporučuji! !

Názor přidán dne 08.04.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Velice ochotný a celkově výborný doktor. Jsem mladá a z prohlídky jsem vždy měla strach (špatné zkušenosti s minulou gynekoložkou) ovšem tento doktor mé pocity velice změnil a nyní se nebojím. :)

Chci se zastat sestřičky - je moc fajn, v objednání vychází vstříc a když je pacientka těhotná a chodí tam často,s nastávající maminkou si povídá než jde do kabinky. S panem doktorem jsem taky spokojená, mám opakující se problémy a vždy se snaží najít další řešení...

Z mé zkušenosti hodnotím doktora jako dobrého, vždy je profesionální a velmi příjemný. Je tedy pravda, že jsem nikdy za ním nešla s nějakým vážnějším problémem. Co se týče jeho sestry, tak ta se mi zdá poměrně nepříjemná a čekací doba na vyšetření i po objednání bývá vždy minimálně přes 30 minut. :/ Jinak jsem ale žádná významnější negativa u pana doktora zatím nenašla a to k němu chodím už pátým rokem.

Názor přidán dne 17.12.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 12.12.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Já jsem s panem doktorem moc spokojená. Co se týče těhotenství i komplikací v těhotenství, tak mě sledoval opravdu pečlivě. Pak i samozřejmě po porodu, vyléčení zánětů atd... Mě se tedy dostalo a nadále dostává maximální péče. Pan doktor je vždy příjemný, usměvavý, dokáže naslouchat, poradit a hlavně léčit. Určitě bych jiného doktora nechtěla. Chodí k němu jak moje maminka, tak i sestra a i spousta dalších známých a i od nich mám vždy kladné hodnocení. I sestřička je moc milá a čekací doba po objednání je minimální. Proto hodnotím velmi dobře. Měla jsem víc doktorů, u kterých to šlo jak na běžícím páse a neměli na mě čas a kolikrát se ani neusmáli, než jsem našla právě pana MUDr. Imrycha, který je jejich pravým opakem, za což mu děkuji..

Dobrý den, trošku mě šokují špatné hodnocení a komentáře. Musím se připojit k tomu, že jsem nikdy neměla pocit, že by na mě pan doktor neměla čas a vždy mi všechno vysvětlil tak, abych tomu rozuměla. Protože jsem zvídavá hledela jsem si vždy informace i z jiných zdrojů a nikdy se mi nestalo, že bych měla pocit, že by mi snad neodborně poradil. Přešla jsem k němu od jiné gynekoložky, se kterou jsem měla velmi špatné zkušenosti. Pani MUDr. Johnová mé problémy zlehčovala až jsem nakonec u pana Imrycha zjistila, co mi opravdu je. Mou záležitost výléčil, sledoval mě pravidelně každé 3 měsíce a já jsem bez problémů a zdravá. Chodí k němu i další dvě kamarádky, kterým také vždy s problémy pomohl.

Pokud jsem byla zdravá, tak v pohodě. Pak jsem měla problémy - srůsty vejcovodu..pan doktor mě posílal domů s tím, že jsou to střevní potíže. Mé potíže zašly tak daleko, že jsem se doma sesypala a na poslední chvíli jsem byla převezena k jinému lékaři, který mi zachránil život. Moje dcera k panu Imrychovi chodila také jako já. Dlouhodobě jí léčil záněty, uklidňoval, situaci zlehčoval. Naštvala jsem se. Dceru jsem přehlásila k jinému lékaři a máme klid obě.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• klesají mi ženské orgány, je mi už vidět část moč.měchýře, měla jsem 2 normál.porody, je mi 66 let. Problémy s únikem moči-nemám.
    Je nutné vzít dělohu při plastice močového měchýře?
    Nechat si vzít vaječníky, vejc.nemám v úmyslu, co byst mi doporučil

Pokud máte v pořádku dělohu, která Vám neklesá a máte v pořádku vaječníky, pak bych své pacientce doporučil jen plastiku pochvy. Tato operace je nenáročná a rychlá. Operace dělohy je už složitější a není důvod ji podstupovat. S pozdravem Dr.imrych

MUDr. Jaroslav Imrych

• Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat, co mám dělat, když jsem zapomněla užít antikoncepci dva dny po sobě a dostala jsem to? V blistru mi zbývá posledních 5 tabletek, tak mám je teď dobrat nebo si vzít další až po skončení menstruace? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, v takovém to případě už udělejte sedm dní přestávku (tak jako by jste plato tablet dobrala do konce) a zvykle po této přestávce pokračujte novým platem. Zbylé tablety z rozebraného plata si ponechte pro případnou potřebu posunout menses, ev. je vyhoďte.
    S pozdravem Dr.Imrych

MUDr. Jaroslav Imrych