V Úvalu 84, Praha
FN - MOTOL - ORL klinika (mapa)

Dispenzarizace nádorových stavů +5 Více

Záběhlická 63,
Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. (mapa)

Dispenzarizace nádorových stavů +5 Více

Operace štítné žlázy

atestovaný lékař ORL kliniky Fakultní nemocnice Motol a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy se specializací v ORL oblasti 1999 – 2006 -1. LF UK, ...

• spánková apnoe
  • poruchy spánku
  • onemocnění štítné žlázy

Dispenzarizace nádorových stavů

Ultrazvukové vyšetření krku

Vyšetření poruch spánku

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Stitna zlaza
    Dobry vecer,predem se omlouvam ze vam pisi v tak pozdni hodinu,ale chtela bych se vas zeptat na jednu prosbu.V listopadu mi byla operovana bederni plotynka,vsechny predoperacni vysledky jsem mela v poradku,nyni jsem mesic a pul po operaci,a delali se mi kontrolni testy krve.Kde mi byli zjisteny vyssi hodnoty jaterni,a ledvinove,drasliku,a vapniku.Na krku,me narostla bulka a pani doktorka me poslala na endokrinologii kde me odeslali na ultrazvuk.Tam mi bylo zjisteno stitna zlaza:oba laloky zasahuji kaud.povrch zvlneny,parenchym vyrazne nehomogeni a hypoechogenni,textura dobre citelna,vaskularizace beilat difuzne vyrazne vyssi,v PL je ventr.tezce hypervaskul.hypeocho o velikosti 24×10mm,v LL nekolik jemne nehomogenni hypecho s jenom lehce vyssi vaskul.: ventrokaud 16×10mm a pak dors.34×22mm zrejme dvojuzel,take s lehce vyssi vaskul.( v okoli je vyrazne vyssi vaskul.)PL 26×32×67mm LL 32×36×71mm isthmus 12mm
    Z. Struma parenchymatosa cum nody (zrejme AIT),hyprevascul.lobarum bilat,dop.biopsii hlavne z uzlu v pravo.LU a slinne zl.bez pozoruhodnosti cevy bez zmen. Delali mi odbery krve na stitnou zlazu vysledky mam FT4 15,6 TSH 5,867+
    Byl mi predepsan lek jmenem letrox ktery beru jednu tablet 1× denne rano nez budu operovana.Obracim se na vas,protoze jste vynikajici lekar,a poprosit vas jestli by jste mi kmim vysledkum nemohl rici vice.Biopsii mi nedelali,a mela by me cekat operace ale az nejdriv v unoru.Mam hodne operaci za sebou,a je mi 32. Mam celkem strach.Kdyby jste byl tak hodny a odpovedel mi,zdali je ma duagnoza akutni, byla bych moc rada.Dekuji moc s pozdravem Jana

DObrý den,
    nevím zda je tento dotaz ještě aktuální, dostal jsem mail až teď. Pokud ano, napište mi prosím na jara.betka@gmail.com a tam domluvíme další postup.
    S pozdravem
    MUDr. Jaroslav Betka, Ph.D.

MUDr. Jaroslav Betka

• spánková apnoe