Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Pavlovova 29, Ostrava
Gynspol, s.r.o., gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Zalužanského 1192/15, Vítkovice , Ostrava
Vítkovická nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Taktéž mám problém s krvácením, taktéž mám problém s Mirenou, ale pan doktor se snaží vše řešit.

Ověřeny pacient

U pana doktora jsem teprve od května letošní roku,ale s paní doktorkou co jsem měla před ní se nedá srovnat.Všechno pěkně vysvětlí a snaží se problém vyřešit.Díky němu snad budu moct mít ještě dětátko a za to jsem mu moc vděčná.Je to velice hodný a příjemný pan doktor!!Z.K.

V
Ověřeny pacient

Začínám pochybovat o jeho profesionalitě, problém jako je krvácení při styku nevyřešil, doporučil Mirenu, za kterou si 6.500,- Kč strčil do své peněženky bez vystavení dokladu, mimichodem, Mirena nepomohla, obracím se na lidové léčitelství, u "profesionálů" jsem totiž nepochodila, tento problém mám již 12 let a ani tři doktoři nepomohli. Hlavně že musím důležitě docházet na prevenci, kde se poté napíše do karty, že je vše v pořádku.

L
Ověřeny pacient

S panem doktorem nemám dobrou zkušenost z prvního těhotenství. Za standartní ultrazvukové vyšetření inkasoval kolem 2000,-Kč, přestože jsem při dalším těhotenství u jiného lékaře nic takového nehradila. V posledním trimestru nedbal na tvrdnutí břicha a syn se nám narodil ve 36. týdnu. Následky byly patrné ještě několik let. Pro mě je tento lékař flegmatik a ne profesionál.

T
Ověřeny pacient

Osobní zkušenost s MUDr. Měchem nemám - nejsem žena:o) Ale ... švagrová čekala vytoužené děcko. Dle pana doktora se měla narodit zdravá holka. Narodil se kluk (!) a nebyl zdravý, měl problémy s dolními končetinami. Stačilo udělat detailnější vyšetření a v děloze ho přetočit (dle názoru porodníka).
Přítelkyně k panu doktorovi chodí od puberty (= její 1. a jediný gynekolog). Od 13 let bere antikoncepci, ani jednou jí nedělal jaterní testy, nevyšetřil jí prsa. Což mi přijde docela divné. A nelíbí se mi některé jeho praktiky při vyšetření (nechci urážet pana doktora, tak to nebudu rozvádět).
Nic proti němu, ale být žena, asi bych se poohlédnul jinam.

A

Nevím, co si mám o panu doktorovi myslet. Je pravda, že mé kamarádce velice pomohl, aby mohla vůbec otěhotnět a velice si ho chválí, ale já z něho zase tak dobrý pocit nemám. Nedokázal mi poradit s výběrem antikoncepce, což bych u takového odborníka čekala. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si našla na internetu různé druhy antikoncepce a konzultovali jsme to s partnerem (já ani partner nemáme s medicinou nic společného), přišla jsem za ním, přičemž mi pan doktor řekl, ok, když chcete tuhle, tak ji nasadíme. Tak uznejte sami... A za co vlastně platím ten nadstandartní příplatek? Ten by spíš měl dostat můj partner. Miláčku děkuju:-). Mám pocit, že se pan doktor chová k pacientům podle sympatií, jinak si to nedokážu moc dobře vysvětlit.

E
Ověřeny pacient

Bude tomu 10 měsíců od mého potratu. Na dítě jsme s manželem čekali několik let. Když už jsme nedoufali, tak jsem nakonec přirozeně otěhotněla. Při potvrzení těhotenství mi lékař nabídl možnost příplatku za nadstandardní služby. S manželem jsme neváhali a zaplatili Kč 2500,-. Těhotenství bylo již od počátku rizikové, neboť jsem krvácela. Ve 3 měsíci těhotenství jsem panu doktorovi oznámila, že mi tvrdne břicho, bylo to zcela bez reakce.. za další měsíc jsem mu to opětovně zopakovala a dodala, že mám výtok.. dostala jsem magnézium.. poradnu v 5. měsíci jsme již neabsolvovali, protože jsem o holčičku přišla. Podle lékařské zprávy z nemocnice byl tehdy přičinou potratu zánět. Pan doktor mi na toto sdělil, že se to stává.. Vůbec neřešil to, že se jednalo potrat v tak vysokém stádiu těhotenství.. po 14dnech mě chtěl poslat do práce.. se slovy musela byste u komise zahrát, že jste se zhroutila.. mudr. měcha jsem od té doby neviděla. nyní jsem v péči mudr. Lipkové Aleny..díky ní jsem ve svých 33 letech zjistila, že mám 2 vývojové vady, mám značnou endometriozu.... a příčina potratu byla upřesněna, protože byla spojena právě s vývojovou vadou dělohy...pan doktor Měch není v mých očích doktorem na svém místě.

Myslím si, že pan dsoktor je opravdu veliký odborník! Můžu mu, cokoliv svěřit, je velice vstřícný. V těhotenství platíte určitý nadstandart a je pravda, že Vám to rád připomíná, ale pokud nechcete,nic si předplácet nemusíte. Není se čemu divit, je to soukromník a dnes je vše o penězích. S panem doktrorem jsem velice spokojená!!!!

Tento lékař je nejlepší :D

Pan doktor Měch je velice dobrý doktor. Chodím k němu již 7 let, vždy mi vyhověl, vždy mi nabídl pro mě nejlepší řešení. Staral se o mě po celou dobu mého těhotenství a byla jsem si jistá, že já i můj syn jsme v té nejlepší péči!! A když se rozhlédnete, tak poplatky jsou všude!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví