Gynspol, s.r.o., gynekologie
Pavlovova 29, Ostrava

• gynekologie a porodnictví

Taktéž mám problém s krvácením, taktéž mám problém s Mirenou, ale pan doktor se snaží vše řešit.

U pana doktora jsem teprve od května letošní roku,ale s paní doktorkou co jsem měla před ní se nedá srovnat.Všechno pěkně vysvětlí a snaží se problém vyřešit.Díky němu snad budu moct mít ještě dětátko a za to jsem mu moc vděčná.Je to velice hodný a příjemný pan doktor!!Z.K.

Začínám pochybovat o jeho profesionalitě, problém jako je krvácení při styku nevyřešil, doporučil Mirenu, za kterou si 6.500,- Kč strčil do své peněženky bez vystavení dokladu, mimichodem, Mirena nepomohla, obracím se na lidové léčitelství, u "profesionálů" jsem totiž nepochodila, tento problém mám již 12 let a ani tři doktoři nepomohli. Hlavně že musím důležitě docházet na prevenci, kde se poté napíše do karty, že je vše v pořádku.

S panem doktorem nemám dobrou zkušenost z prvního těhotenství. Za standartní ultrazvukové vyšetření inkasoval kolem 2000,-Kč, přestože jsem při dalším těhotenství u jiného lékaře nic takového nehradila. V posledním trimestru nedbal na tvrdnutí břicha a syn se nám narodil ve 36. týdnu. Následky byly patrné ještě několik let. Pro mě je tento lékař flegmatik a ne profesionál.

Osobní zkušenost s MUDr. Měchem nemám - nejsem žena:o) Ale ... švagrová čekala vytoužené děcko. Dle pana doktora se měla narodit zdravá holka. Narodil se kluk (!) a nebyl zdravý, měl problémy s dolními končetinami. Stačilo udělat detailnější vyšetření a v děloze ho přetočit (dle názoru porodníka).
Přítelkyně k panu doktorovi chodí od puberty (= její 1. a jediný gynekolog). Od 13 let bere antikoncepci, ani jednou jí nedělal jaterní testy, nevyšetřil jí prsa. Což mi přijde docela divné. A nelíbí se mi některé jeho praktiky při vyšetření (nechci urážet pana doktora, tak to nebudu rozvádět).
Nic proti němu, ale být žena, asi bych se poohlédnul jinam.

Nevím, co si mám o panu doktorovi myslet. Je pravda, že mé kamarádce velice pomohl, aby mohla vůbec otěhotnět a velice si ho chválí, ale já z něho zase tak dobrý pocit nemám. Nedokázal mi poradit s výběrem antikoncepce, což bych u takového odborníka čekala. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si našla na internetu různé druhy antikoncepce a konzultovali jsme to s partnerem (já ani partner nemáme s medicinou nic společného), přišla jsem za ním, přičemž mi pan doktor řekl, ok, když chcete tuhle, tak ji nasadíme. Tak uznejte sami... A za co vlastně platím ten nadstandartní příplatek? Ten by spíš měl dostat můj partner. Miláčku děkuju:-). Mám pocit, že se pan doktor chová k pacientům podle sympatií, jinak si to nedokážu moc dobře vysvětlit.

Bude tomu 10 měsíců od mého potratu. Na dítě jsme s manželem čekali několik let. Když už jsme nedoufali, tak jsem nakonec přirozeně otěhotněla. Při potvrzení těhotenství mi lékař nabídl možnost příplatku za nadstandardní služby. S manželem jsme neváhali a zaplatili Kč 2500,-. Těhotenství bylo již od počátku rizikové, neboť jsem krvácela. Ve 3 měsíci těhotenství jsem panu doktorovi oznámila, že mi tvrdne břicho, bylo to zcela bez reakce.. za další měsíc jsem mu to opětovně zopakovala a dodala, že mám výtok.. dostala jsem magnézium.. poradnu v 5. měsíci jsme již neabsolvovali, protože jsem o holčičku přišla. Podle lékařské zprávy z nemocnice byl tehdy přičinou potratu zánět. Pan doktor mi na toto sdělil, že se to stává.. Vůbec neřešil to, že se jednalo potrat v tak vysokém stádiu těhotenství.. po 14dnech mě chtěl poslat do práce.. se slovy musela byste u komise zahrát, že jste se zhroutila.. mudr. měcha jsem od té doby neviděla. nyní jsem v péči mudr. Lipkové Aleny..díky ní jsem ve svých 33 letech zjistila, že mám 2 vývojové vady, mám značnou endometriozu.... a příčina potratu byla upřesněna, protože byla spojena právě s vývojovou vadou dělohy...pan doktor Měch není v mých očích doktorem na svém místě.

Myslím si, že pan dsoktor je opravdu veliký odborník! Můžu mu, cokoliv svěřit, je velice vstřícný. V těhotenství platíte určitý nadstandart a je pravda, že Vám to rád připomíná, ale pokud nechcete,nic si předplácet nemusíte. Není se čemu divit, je to soukromník a dnes je vše o penězích. S panem doktrorem jsem velice spokojená!!!!

Tento lékař je nejlepší :D

Pan doktor Měch je velice dobrý doktor. Chodím k němu již 7 let, vždy mi vyhověl, vždy mi nabídl pro mě nejlepší řešení. Staral se o mě po celou dobu mého těhotenství a byla jsem si jistá, že já i můj syn jsme v té nejlepší péči!! A když se rozhlédnete, tak poplatky jsou všude!!