Adresa

U Vojenské nemocnice 1200, Praha
Ústřední vojenská nemocnice Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Odstranění štítné žlázy

Vynikající lékař který mne operoval v roce 2011 odstranění štítné žlázy. Jsem šťastná že to byl právě on. Je nejlepší!

Ověřeny pacient
Umístění: Ústřední vojenská nemocnice Praha odstranění štítné žlázy

Pan profesor, je strašně milý, líbí se mi jeho přístup, který na mě působil lidsky a pozitivně. Je to PAN DOKTOR na svém místě a i přesto si na nic si nehraje. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla jít na operaci právě k němu. Je vidět, že mu na pacientech záleží. Celkově jsem byla na jeho oddělní spokojená, přístup ostatních doktoru i sester byl příjemný a nemáte pocit, že někoho otravujete. Moc panu doktorovi děkuji i jeho celému týmu. :-)

Ověřeny pacient

Pan profesor mi před pěti lety, velmi náročnou operací, zachránil život a já mu za to z celého srdce děkuji.
Je to nesmírně erudovaný a milý člověk.
Díky jeho lidskému přístupu, trpělivosti a optimizmu je člověk schopen přijmout i tu nejkrutější diagnózu, ale hlavně zmobilizovat vůli se s ní poprat!
Já jsem to díky panu profesorovi dokázala i když to nebylo lehké a jsem mu za to nesmírně vděčná!
Vím, ze je to málo, ale ještě jednou děkuji...
Mirka Platilová

D
Ověřeny pacient

Odbornik,specialista a velky profesional!!!Velice dekuji za operacni lecbou!!!Byl jsem operovan kvuli ztrate cichu v rijnu 2016 a vsecho klape velmi dobre.Jeste jedno DEkUJI!!!

D
Ověřeny pacient

pan profesor, velmi milý, přátelský odborník a skvělý tým oddělení ORL v ÚVN Praha.
Na tomto oddělení máte pocit, že nejste pouze "otravný kus", lidský přístup veškerého personálu, veselá atmosféra na oddělení. Jsem ráda, že jsem si vybrala k operaci pana profesora a zvolila tuto nemocnici.

Ověřeny pacient

Děkuji panu profesorovi a jeho týmu na ORL v ÚVN Praha. Naprosto profesionální přístup k pacientovi, přesto však zůstal lidský a příjemný. Vlídné slovo a povzbuzení pacienta potěší, milý přístup motivuje. Děkuji. M.Š.

Ověřeny pacient

U pana docenta jsem byla nyní operována, odborník, lidský přístup a pečlivost i pooperační péče, naprosto vynikající, děkuji
J,P.

V
Ověřeny pacient

Pan profesor Astl je vynikající odborník v oboru ORL, navíc se zájmem o pacienta. Při operaci neřeší jen momentální stav pacienta, ale přemýšlí i o jejich dopadech z hlediska estetického. Skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi a navíc se smyslem pro humor, operace před dvěma roky bez komplikací, stokrát poděkovat by bylo málo!

Znám tohoto lékaře několik let. Neumím posoudit odbornost tohoto lékaře jinak, než osobní zkušeností a zkušeností mé dcery. Nejenže dokázal stanovit diagnózu lépe než předchozích osm odborníků, ale postaral se o její léčbu a to bez jakýchkoli vedlejších podmínek. Nevím kde některé pisatelky přišly ke svým zkušenostem. K jejich popisu mohu jen říci, že pokud neplyne z jejich osobní nenaplněné touhy, pak jsem žádné takové chování nezaznamenal. Naopak vstřícnost panovala i na oddělení, které tento člověk v té době vedl. Skutečně velkého člověka prý poznáme podle toho zda se na nepovyšuje, a přesně takové je chování doc. Astla. Je proto přímo příznačné, že na hodného a vstřícného člověka si dovolí vždy někdo hodit nějakou "špínu". Koneckonců v historii byli hodní, vzdělaní a obduvuhodní lidé přibíjení na kříž a zabíjeni. Proč bychom dnes nedokázali vyhánět alespoň lékaře a kapacity. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu docentovi za léčení mé dcery. Může pracovat a radovat se ze života. Pan docent mi říkal, že udělal jen svůj kousek práce, že léčbu zajistili i jiní lékaři. I jim patří náš dík.

Byla jsem operována tímto lékařem. Choval se kemně velice hezky a přestože byl po namáhavém dni ve službě věnoval mým problémům mnoho času. Jeho trpělivost byla stejná ipro další dvě spolupacientky, přestože tyto dámy on neoperoval. Až jsem jej obdivovala,jak byl trpělivý k některým "nárokům" nás nemocných. Škoda, že teď není již v ČR,zase ojednoho dobréo doktora méně.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti