Neurologie - elektromyografie
Jungmannova 16, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

K MUDr. Střelečkové jsem s doprovodem přišla pro dlouhodobé nesnesitelné bolesti hlavy. Po hrubém vyšetření mi oznámila ať si pořídím trekové hole a ujdu denně 5 km. Jak jsem dopadla. recidiva rakoviny, těžký otok mozku, metastáza. Nemocnice, operace, ozařování !!! NEDOPORUČUJI v žádném případě!!!

S takto milou a vstricnou pani doktorkou jsem se v dnesni dobe nesetkal. Mel jsem bolesti hlavy, jejiz pricinu nebyl schopen predchozi lekar diagnostikovat. Pani doktorka me vysetrila a konstatotaval,ze mam stazene sijove svaly. Doporucila mi anatomicky polstar a poslala me na rehabilitaci do Melantrichovi ulice. Dnes jsem jiz bez obtizi. Timto chci pani doktorce podekovat.

Mám podobnou skušenost jako ostatní. Arogantní a neochotna poslechnout si názor pacienta po hodině a půl čekáni v prázdne čekárně mi na bolesti hlavy při kterých skoro každy večer kolabuji nechala pichnout apaurin apředepsala oxazepam stím ,že mám přijit za měsíc až mi udělají CT.Když, ji to nebaví neměla by to dělat, anebo by si měla vzpomenout naco lékaři přísahaji.

Souhlasím s většinou negativních komentářů, bolesi hlavy řešila kapkami s tím, že klasická migréna to není a když mi to nezabere, ať se za půl roku (!!!) ovzu. ťed mi pro změnu nasadila vitaminy na znecitlivělou část nohy.. a příčina? Prý to může být cokoliv. Děkuji, nechci, toto byla moje poslední návštěva!

Nedoporucuji na zaklade vlastni zkusenosti. Neochota, nezajem, lekarka jen predepisuje leky proti bolesti a vubec neresi priciny obtizi. Vrcholem je spinava ordinace i cekarna.

Dokonce si nepamatuje ani na jaká vyšetření pacienta poslala ani jaký měla výsledek. Na neurologickou diagnozu ordinuje vitamíny. Brrr!!!!!

Vynikající lékařka. Hennerova škola ! Značný odborný přesah do jiných souvisejících oborů.

Naprosto souhlasím, já jsem po operaci krční páteře - výměna meziobratlové ploténky. Když jsem u ní byla, proklepala mě kladívkem, vyplázla jsem jazyk a potomto náročném vyštření se mě optala, proč jsem na operaci vůbec šla... To, že měla ve zprávě jaké bolesti jsem měla ji vůbec nezajímalo...

Paní doktorka na jakékoliv potíže se zády napíše léčivý přípravek na uvolnění zad a o příčiny se nezajímá. Takto jsem k ní chodila 3 roky, než jsem se dostala k panu doktorovi do Motola, který mi zatím nic nepředepsal, posílá mě na různá vyšetření a zjišťuje, v čem je problém... Rozhodně nedoporučuji MUDr. Střelečkovou, pokud nechcete něco zanedbat!!!