Praktický lékař pro děti a dorost
Sídliště 1100, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost špatný přístup od doktorky u které jsme byly

musím napsat že jsem přešla k paní doktorce stále usměvavá a je i milá k dětem ale i k rodičům. trpělivě vysvětlí.Děti ani nebrečí
jsem ráda že jsem přešla k paní doktorce.dík patří i k paní sestřičce

Paní doktorka je úžasná.Moc milá,pozorná.Vždy nám poradila.I když máme blbé dotazy,tak nám s úsměvem poradí a trpělivě nám vše vysvětlí.Navíc je úžasné,že se nemusí čekat dlouho v ordinaci.A paní sestřička je také skvělá.Moc doporučuji.

U paní doktorky jsem byla asi 4 roky, než jsem se musela přihlásit k dospělému. Přešla jsem k ní od jiné, neschopné dětské lékařky. Paní doktorka je velmi pečlivá, odborník na svém místě, a jako bonus milá, vstřícná, a člověk se u ní cítí dobře.

Díky moc paní doktorce za profi přístup a stálý úsměv na tváři, s nímž přistupuje i k mírně hysterickým matkám. Doporučuji!!

kdyz prijdete, poradi se vším a je příjemná! :)

Paní doktorku velmi doporučuji. Synkovi se přes půl roku snažili vyléčit velký zanícený flek v na tvářičce(V Mostě, i na kožních..), a bez úspěchu, po 2 návštěvách u paní doktorky jsme uspěšně doléčili, ví, co předepsat a doporučit...A kdykoliv máme problém, vím, že nám dobře poradí. Doporučuji všem!

Paní doktorka je velmi milá, hodná, ochotná a pečlivá. Byl jsem s ní velmi spokojen a také k ní jednou přihlásím svoje děti.

K paní doktorce jsem chodila už jako dítě a dorostenec a nyní k ní docházím se svými dvěma dětmi. Nemám proti ní jedinou výhradu, je to naprostý profesionál a s její prací jsem maximálně spokojená. Příjemné prostředí v ordinaci jí pomáhá dotvářet její dlouholetá sestra, která má neustále milý úsměv na tváři - tuto ordinaci všem vřele doporučuji!

X

SOUHLASÍM

Souhlasím. Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, vždy pomůže, v případě nutnosti i po telefonu. To samé sestřička. Obě mám velmi ráda a jednou k ní určitě budou chodit i moje děti :)