Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Uzasna pani doktorka.Dnes jsem byla poprve a hned prvni navsteva mi velmi pomohla.Je videt, ze pani doktorka ma opravdu zajem vam pomoci a snazi se najit reseni.Pri sezeni jsem se citila moc dobre.Doporucuji.

Velmi milá a empatická paní doktorka. Vše si vyslechne, nemáte před ní žádné zábrany o čemkoli mluvit. Byla jsem u ní poprvé a cítila jsem se, jako bych ji už znala dávno. Poradí, je velice vstřícná a snaží se vyhledat různé cestičky jak pomoci tak, aby to vyhovovalo právě vám. Vše řeší s úsměvem, povzbudí. Doporučuji. Akorát je tam dlouhá objednávací doba, ale to je asi všude.

Velmi příjemná paní doktorka, která mi opravdu moc pomohla a dodnes pomáha řešit vážné životní situace. Hlavně není na všechno člověk sám.

Hodně mi pomohla ve velmi zátěžové situaci, empatická, pozitivní.Doporučila jsem ji už několika známým, byla jsem velmi spokojená.

Doporučuji velmi, má zájem o pacienty, snaží se vyjít vstříc. Služby jsou hrazené pojišťovnami.

Příjemná paní doktorka, sídlící v druhém patře Polikliniky Prosek.