Jana Ftáčnik, psychiatr Praha

Jana Ftáčnik

Psychiatr Více

Lovosická 40, , Praha 9, Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

dlouholeté zkušenosti v léčbě farmakologické í psychoteraputické psychických poruch u dospělých, seniorů i dětí.

• Obsesivně-kompulzivní porucha
  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Posttraumatická stresová porucha

• dětská a dorostová psychiatrie
  • psychiatrie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2 názory pacientů

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem na mateřské a mám určité problémy. Paní doktorka na první schůzce ihned mé problémy rozpoznala a nasadila mi jeden lék (jsem ráda, že nemusím brát mnoho léků a že jen jeden stačí). S paní doktorskou je výborná komunikace. Doporučuji všem maminkám, pokud doma něco řešíte… Nic se neplatí, jde to na pojišťovnu. Ani nepotřebujete žádanku od praktického či jiného lékaře. Paní doktorka má nyní ordinaci na poliklinice Kolbenova, Praha 9. (Poliklinika strašná, ordinace je ale naštěstí hezká)

Umístění: Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek psychiatrická konzultace

Perfektní paní doktorka, jsem velmi ráda, že jsem na ní narazila. U paní doktorky se léčím s bulimií. I když není odborník na PPP, tak porozuměla mému problému. Opravdu se snaží pomoci pomocí antidepresiv a léků, u kterých se nezvyšuje tolerance. Díky ní jsem si odvykla i od silně návykového léku rivotrilu, který mi minulý lékař předepisoval ve velkém a neřešil, že si dávám několikanásobně větší dávky. Paní doktorka to ihned přerušila a léčbu zahájila pouze antidepresivy. Oceňuji i přístup celé psychiatrické ambulance. Kdykoli člověk může zavolat a přijít pokud je to opravdu akutní.

• Obsesivně-kompulzivní porucha
  • Generalizované úzkostné poruchy