Lovosická 40, , Praha 9, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek

dlouholeté zkušenosti v léčbě farmakologické í psychoteraputické psychických poruch u dospělých, seniorů i dětí.

• dětská a dorostová psychiatrie
  • psychiatrie
  • psychoterapie

Umístění: Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek psychiatrické vyšetření

Návštěva mi spíše udělala hůře, než lépe. Doktorka je zlá a neempatická. Celá návštěva byla nepříjemná. Měl jsem pocit, že mě spíše soudí, než se snaží pomoci. Při druhé návštěvě jsem šel s úzkostí. Nebylo mi ani pomoci, přišel jsem s problémem, ke kterému jsme se nedostali. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek psychiatrická konzultace

Příšerná doktorka, nepříjemná až zlá bych řekla. Nemohla jsem ani říct jak mi je, nemohla jsem zmínit názor jiných doktorů. Loučila se se slovy: předpokládám, že už nepřijdete. Velmi nedoporučuji

Umístění: Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek Jiný

K paní dotkorce jsem šla na doporučení a od prvního okamžiku bylo vidět, že tomu, co dělá, skutečně rozumí. Mám 16ti letou dcerku, která má psychické potíže a paní doktorka vše rozpoznala a dcerce hned ulevila a pomohla( nasadila vhodné léky ). Nyní se k ní dcerka teší, že si popovídá a že se opět posune dál a ze života se bude těšit.

Jsem na mateřské a mám určité problémy. Paní doktorka na první schůzce ihned mé problémy rozpoznala a nasadila mi jeden lék (jsem ráda, že nemusím brát mnoho léků a že jen jeden stačí). S paní doktorskou je výborná komunikace. Doporučuji všem maminkám, pokud doma něco řešíte… Nic se neplatí, jde to na pojišťovnu. Ani nepotřebujete žádanku od praktického či jiného lékaře. Paní doktorka má nyní ordinaci na poliklinice Kolbenova, Praha 9. (Poliklinika strašná, ordinace je ale naštěstí hezká)

Perfektní paní doktorka, jsem velmi ráda, že jsem na ní narazila. U paní doktorky se léčím s bulimií. I když není odborník na PPP, tak porozuměla mému problému. Opravdu se snaží pomoci pomocí antidepresiv a léků, u kterých se nezvyšuje tolerance. Díky ní jsem si odvykla i od silně návykového léku rivotrilu, který mi minulý lékař předepisoval ve velkém a neřešil, že si dávám několikanásobně větší dávky. Paní doktorka to ihned přerušila a léčbu zahájila pouze antidepresivy. Oceňuji i přístup celé psychiatrické ambulance. Kdykoli člověk může zavolat a přijít pokud je to opravdu akutní.