Adresa

Koněvova 205, Praha
Oční ordinace pro děti a dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé

Byl jsem u ní poprvé a zatím zcela spokojen. Paní doktorka je milá, pečlivá,svědomitá. Jednu hvězdičku ubírám z toho důvodu, že se dost dlouho čeká (asi se pečlivě věnuje dříve příchozím) a asi se nelze objednat na určitou dobu.


D
Ověřeny pacient

Překvapuje mě takto vysoké hodnocení. Za milý úsměv a hezký pozdrav bychom ale asi očního lékaře hodnotit neměli ne jak to tu tak čtu.. Ach jo..=) Přidám svoji zkušenost.. Vyšetření velmi odfláklé.. Dioptrie napsané špatně a ještě obráceně- na slabší oko byly napsány slabší dioptrie a navíc na to silnější ze skutečné hodnoty - 1,0 paní doktorka napsala - 2,0 což je velký rozdíl.. po vyšetření u odborníka byl rozdíl jasně patrný.. seknout se o dioptii mi připadá jako docela velký omyl ještě navíc když tam člověk přijde s bolestmi hlavy z astigmatismu- je tedy vrchol na tohle napsat dioptrie prohozené.. Optik mi řekl že kdybych mel brýle od paní doktorky ještě by se mi to zhoršilo a hlava by bolela víc.. To by bylo opravdu super vyhodit třeba 3 tisíce za takové brýle..=)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Rozhodně mohu doporučit. Šla jsem k očnímu lékaři po mnoha letech s obavami, že budu mít akutní potíže. Paní doktorka byla velice příjemná a důklafně se mnou absolvovala vyšetření na všech přístrojích. Velmi pečlivá a přívětivá lékařka. Bez dlouhého čekání, než se na vás dostane řada. Je možné přijít rovnou i bez objednání. Doporučuji!


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná vstřícna mám problém že mám cukave reflexy souvisejcí se svím postížením a vyšetřit mi oči vyžaduje velkou trpělivost paní doktorka je skvělá


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je především člověk, má profesionální přístup,a ona i sestřička jsou velice příjemné a vstřícné.Vřele doporučuji.


I
Ověřeny pacient

Po zkusenostech s jinymi ocnimi specialisty se bohuzel u pani doktorky nevyplnilo me ocekavani jinde uvadeneho bezvadneho pristupu. Po tom co se ani nestihla zeptat na muj problem, kteremu ani pri dalsim rozhovoru neprikladala vahu, se velmi intenzivne snazila provest nektera vysetreni,ktera byla k diagnoze nepotrebna, ale patrne jsou pojistovnami obstojne placena. Doufejme ze to byla jen slaba chvilka...


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka Dupalová je velice příjemná, sympatická a ochotná bytost, která se v dnešním lékařství nevidí tak často. Bohužel. Pacientovi věnuje čas, vše dostatečně vysvětlí a zareaguje na jakýkoliv dotaz. Chválím taktéž i přístup a chování sestřičky Jany. Skvěle se doplňující dvojce. DOPORUČUJI!!!Paní doktorko, děkuji, že jste.


Kvalitní a příjemný přístup


Maximální spokojenost. Přišli jsme s 6 letým dítětem, jak sestřička, tak i paní doktorka vstřícné, ochotné. Vysvětlili vše co jsme chtěli. Doporučuji.


Absolutní spokojenost!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti