Abdominoplastika - operace břicha

Korekce vpáčených bradavek

Labioplastika +15 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Pod jeho vedením se stala Klinika plastické chirurgie 1. LF UK a nemocnice Na Bulovce stejně jako soukromá klinika Esthé nejvyhledávanějšími pracovišt...

• plastická chirurgie

Operace prsou

Plastické chirurgie obličeje

Redukce - zmenšení prsou

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění

Vyhlazení vrásek

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Pan Doc.,je úžasný lékař po všech směrech. Nemohu nic ale naprosto nic vytknout.Pro mě , nezapomenutelné setkání v mém životě. V březnu,jsem měla to štěstí ,podstoupit operaci nosu a výsledek?Úžasný!!!!!!! Profesionální přístup p.Doc.a neuvěřitelná pokora,mě zcela zaskočila.......nikdy nebudu více vděčná za setkání s tak krásným člověkem uvnitř. Ještě jednou "DĚKUJI " a pouze jen vřele DOPORUČUJI

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Na první konzultaci, pan doktor velice milý, vstřícný. Po operaci, už to bylo horší, běda tomu kdo si bude stěžovat. Po sejmutí sádry v pořádku, pak začal nos, šileně otekát, navštívila jsem tedy pana doktora znovu,,,hledáte u něj útěchu, slova která vás uklidní. Ani omylem. Jeho slova byly, chcete spáchat sebevraždu? Na to nikdy nezapomenu!!! Přesně jak u paní Petry, viz příspěvek níže, vy máte jedno oko menší atd,, at si nestěžuju. Začal rozebírat moji osobu, jak kdybych byla na nějaký terapii. Absolutně mimo problém než se kterým jsem přisla.V tu chvíli sem věděla, že sem udělala s výběrem lékaře chybu. Nos přestal otékat až nějak po roce. Pak vylezly nesouměrné chrupavky, které mi v nose nechal! Nikdy neuzna svoji chybu! Vzdycky je chyba u vas! Navstivit sem musela tedy jineho doktora. Nedoporučuji!!!!

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Velmi děkuji panu doc. Měšťákovi za jeho profesionalně odvedenou práci i vysoce empatický přístup - nevídané!

Dobrý den,
Ráda bych se s vámi podělila o mojí ne zrovna kladnou zkušenost na klinice v Praze u uznávaného, známého lékaře.když jsem před pár měsíci se konečně rozhodla ve věku 32 let jít na konzultaci na kliniku za panem doktorem, kvůli operaci nosu jak tvrdé části kostěné, tak i chrupavek nosních a celkové úpravě nosu,který jsem měla od mládí nehezký a křivý i kvůli nosní přepážce ,často jsem se setkávala i s posměchem a urážkami okolí ..orlovy nos a podobné věci,tak jsem si řekla půjdu,prostě to celé změním,své sebevědomí vše.Na konzultaci u pana doktora jsem byla upřímně.. nadšená až tak,že jsem se těšila na operaci a žila tím..plánovala si jaké to bude po operaci jak na to bude přihlížet mé okolí...,,budu ta krásná"...našetřila jsem si peníze z výplat ,abych mohla jít na operaci nosu a pravda je taková ..jak už tu bylo u pár komentářů zmíněno..dokud nemáme vaše peníze,budeme se snažit,ale pak po operaci ..je vše jiné špatné jak celkový přístup personálu,tak i samotného lékaře.Po sundání sádry a mého nadšení přišla studená sprcha. Ano sice je nos menší z boku,ale za to z profilu křivý s velkou bambulí místo špičky nosu,takže bohužel pro mě velmi velké zklamání,sama jsem se objednala na kontrolu po pár měsících, abych to prokonzultovala s lékařem a bylo mi řečeno,že je to dobré.. co bych v podstatě chtěla.že mám jedno oko větší než to druhé a koutek u rtu níž než ten druhý,nesouměrný obličej...mohu vám říci..zůstanete hledět a nejste schopni v ten okamžik nic říci.. po chvíli rozkoukání se zeptáte není možná reoperace. Ne! Na shledanou,takže za mě ne jen velké zklamání,ale nedoporučuji a můžu znovu začít šetřit na operaci u někoho jiného.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie konzultace plastické chirurgie

Pan doktor je velice lidský a milý, přesto jsem od něj moc nepochopila,jak bude operaci provádět,když jsem se jako laik chtěla na něco zeptat, dost mě odbyl a začal být arogantní. Tak mám smíšené dojmy.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace očních víček

Dala bych tech hvezdiček vic,ale bohužel to nejde.Za mne naprosta spokojenost!!!Zlaty človek,kouzelne ruce.Je proste užasny,kloubok dolu.Obdivuji jako človeka i jako profika.P.Docente velikanske diky!!!!

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Lékař a psycholog v jedné osobě, úžasný člověk.. Vydržet čekací dobu na konzultaci, delší než k jiným lékařům, se vyplatí. :) <3

C

Výtečný lékař s výborným přístupem k dítěti! Všude odmítali řešit synův problém s výrůstkem u ucha, všude chtěli odstranit jen pod narkozou. Pan docent nás přijal, bravurně provedl zákrok, kdy sedmileté dítě odcházelo na sál i ze sálu s úsměvem od ucha k uchu a v tomto duchu proběhl i celý zákrok. Nyní se k panu docentovi chystáme znovu s jiným problémem a bez jakýchkoliv obav. Sám syn si ho vyžádal. Víc takových lékařů!

S panem doktorem Doc.MUDr. Janem Měšťákem jsem měl tu čest se setkat přibližně před 4 roky, kdy proběhla konzultace ohledně zlomeného nosu který jsem měl. Moje operace byla velmi náročná. Pan primář Doc.MUDRr. Jan Měšťák udělal vše co bylo v jeho silách. Po estetické stránce operace dopadla dobře. Jsem Velice spokojeny - Všem můžu jen doporučit. Moje díky patří také celému týmu plastické chirurgie. Mají velmi zodpovědnou a náročnou práci, vážím si všech lékařů a sestřiček a přeji hodně úspěchů v práci. Hezký den
S přátelským pozdravem
Oldřich Koníček

Pana docenta Měšťáka jsem navštívila před několika lety, protože jsem chtěla provést rhinoplastiku. Pan doktor mě docela zklamal. Jelikož u mě bylo možné riziko zjizvení po operaci (protože mám mastnou pleť), poslal mě k jinému odborníkovi do státní nemocnice. Tohle ve mně vyvolalo pocit, že pan docent operuje pouze "nerizikové, jednodušší" věci, kterými se pak může chlubit. Nepříjemné, náročnější zákroky odesílá dál. No comment...

• plastická chirurgie