Abdominoplastika - operace břicha

Korekce vpáčených bradavek

Labioplastika +15 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Pod jeho vedením se stala Klinika plastické chirurgie 1. LF UK a nemocnice Na Bulovce stejně jako soukromá klinika Esthé nejvyhledávanějšími pracovišt...

• plastická chirurgie

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění

Pan docent je ten nejbáječnější lékař a člověk, kterého znám. Spoustě žen vrátil smysl života a sebevědomí a svou empatií mnohé rozplakal. Mě osobně svým přístupem zachránil život. Díky němu jsem porazila rakovinu prsu a našla nový smysl života. Pan docent se nikde nechlubí, kolik peněz věnoval samoživitelkám, nebo kolik operací udělal zadarmo. Ale závist dělá své. Proto odsuzuji pomluvy urážky na jeho osobu. Vím své.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Nechat se operovat od pana doc. Měšťáka bylo nejhorší rozhodnutí v mém životě. Lékař se již od začátku nezajímal o mé potřeby, jaký tvar nosu požaduji. Oháněl se počty úspěšně odoperovaných nosů. Byla jsem u něj na úvodní konzultaci, sejmutí sádry, pooperačních sezeních. V čekárně jsem čekala půl a třičtvrtě hodiny pokaždé, při osobní konzultaci si vyřizoval hovory. Nevěnoval mi pozornost. Následně mluvil o svých mnoha úspěších. Chtěla jsem jen odstranit hrbolek. Po operaci 50 minut, byl nos křivý, špička nosu padá dolů, nad špičkou nosu je větší část po zjizvení, u kořene nosu okem viditelná prohlubeň. S mužem jsme ho navštívili v jeho ordinaci. Jeho argument, který mne měl uklidnit vytáhl album fotek žen, u kterých dopadla operace nosu katastrofálně. Následně uvedl, že mám nesouměrný obličej a tím pádem nos bude vždy křivý .Uvedl, že jsem úzkostná. Nedoporučil nápravu, odcházeli jsme po 40 minutách monologu zoufalí. Je to 78 let muž, který měl po celou dobu konultace stařecký třes.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Kéž bych nemusela tuhle recenzi vůbec psát, ale musím, abych varovala ostatní. Zvolit docenta Měštáka na plastiku nosu bylo mé nejhorší rozhodnutí v životě. Na zákroku jsem byla v srpnu 2021. Už od začátku bylo vše zvláštní. Docent mě chtěl vzít rovnou na sál, bez konzultace, jen po telefonickém rozhovoru. Už toto se mi zdálo divné, ale hájil se tím, že je to známý a nejlepší lékař, který nosů viděl tisíce a proto mě nemusí vidět před operací. To člověka, který neví nic o tom, jak plastické operace chodí uklidní a nepřemýšlí nad tím nějak víc. Následně jsem si ale konzultaci i tak vydupala, abych mu ukázala příklady nosů, co se mi líbí a říct, co s nosem chci a nechci. Šlo mi jen o to seříznout skobičku, nos trošku srovnat, ale neztratit moji identinu. Nechat můj ženský, původní úzký tak jak je. Měšták mě vůbec neposlouchal, řekl, ať mu nic neukazuju, že nosy dělá podle sebe…

V den nástupu mi dali oblbovací prášky kvůli anestezii a pana doktora jsem viděla až před nástupem na sál, kdy si mě jen jednou vyfotil, nic víc. Po operaci za mnou přisel s tím, že tam byly komplikace a operace trvala dlouho. To ale prý říká 80% pacientů, aby se na to poté mohl vymluvit. Po sundání sádry jsem byla v šoku, nos byl křivý jak zepředu tak z profilu. Celkově byl mohutnější než před operací, špička delší (jako čarodějnice) a z profilu měl prohlubeň uprostřed. Docent mi na to řekl, že je nos oteklý a že se to ještě srovná. Nos se ale nerovnal ani nijak nelepšil. Spíš naopak. Byl ošklivější a ošklivější. Na emaily ohledně zkažené práce nereagoval a na konzultaci kvůli reoperaci mi řekl, že je nos křivý, protože můj obličej je nesymetrický. Z levé strany je úplně jiný než z pravé. Špička je dlouhá, nos je mnohem mohutnější a z profilu křivý a měkká část jakoby neseděla na tvrdou, nos působí celkově divně, jako by neměl tvar. Dala bych vše za to, abych si to ještě rozmyslela a na Esthé nikdy nevkročila. Rok trpím úzkostmi, jsem zklamaná a nerada se fotím i směju, jelikož mi špička padá při úsměvu dolů. Měšták starší navíc operuje všechny nosy stejně, neumí modelaci špičky nosu, takže prostě jen nos seřízne a nechá- což způsobí, že špička sjede a spadne dolů.

V Esthé je prostě všechno špatně a já doufám, že si kvůli této recenzi rozmyslíte výběr této kliniky. Je to jen mašina na peníze a je jim jedno, jaký je konečný výsledek a zda jste spokojeni nebo ne.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Všetko super, podľa mojich predstáv. Pán doktor je veľmi ľudský, milý a príjemný. Je to naozaj profesionál a každému určite odporúčam rhinoplastiku u pána doktora Měšťáka.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Bohužel jsem neměla dobrou zkušenost s operací nosu. Jak již bylo napsáno v jiných komentářích - před operací byl pan docent úžasný a moc milý. Operace nedopadla podle mých představ, nos je křivý, špatně se mi dýchá a u kořene ze strany je taková prohlubeň. Na pohled i na omak viditelný.
Nejdřív mě pan docent přesvědčoval že je vše v pořádku, že to vidím jen já a že jsem na hlavu, poté co jsem odpověděla že to nevidím jen já, ale i máma s přítelem, tak jeho odpověď byla že mě nemají rádi a ať si udělám radši dítě abych měla jiný starosti. Nechyběl ani výklad o tom jak nikdo nejsme symetrický jako u ostatních klientek.
Chápu, že se prostě někdy něco nepovede, ale ten přístup poté je pro mě nepřijatelný.
Od operace uběhlo 3 a půl roku a já se konečně rozhodla pro reoperaci na jiné klinice. Po první zkušenosti už se hodně bojím, ale doufám že všechno tentokrát dopadne dobře.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Chtěla bych se podělit o pozitivní zkušenost s rhinoplastikou, kterou jsem podstoupila minulý rok u pana docenta Měšťáka.
Budu ráda, když tím pomohu jiným zájemkyním o plastiku nosu překonat strach a rozhodnout se.
Za mě naprostá spokojenost a to jak s výsledkem, tak s přístupem lékaře.
Velmi si cením jeho lidského přístupu k pacientům, nezajímá se jen o samotný problém se kterým za ním přijdete, ale i o Váš příběh a důvody.
Už na konzultaci si získal moji důvěru svojí empatií, laskavostí a schopností vcítit se i tím, jak se mnou vše probral a opravdu vysvětlil.
Je až nevídané, že i přes jeho popularitu zůstává stále tak skromným, pokorným člověkem a je znát, že spokojenost pacientů je u něho vždy na prvním místě, na rozdíl od některých jiných estetických chirurgů, kterým jde především o zisk.
Ne nadarmo se říká, že plastická chirurgie je chirurgií Duše a proto plastický chirurg musí být i dobrým psychologem.
Pan docent Měšťák je jedním z mála lidí, kteří mají dar léčit tělo i Duši, čímž dělá pro svoje pacienty mnohem více, než "jen" opravení nedostatků na těle.
Se samotným výsledkem operace jsem spokojena, pan doktor má skvělé estetické cítění, neudělá výraznou na první pohled "umělou" změnu, ale má schopnost přesně vidět, co se k tváři hodí a podtrhnout přirozenou krásu ženy.
Pooperační průběh byl bez komplikací a zcela bezbolestný.
Pobyt na klinice Esthé byl příjemný, skvělá péče, hezké prostředí a velmi milý personál.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Pan Doc.,je úžasný lékař po všech směrech. Nemohu nic ale naprosto nic vytknout.Pro mě , nezapomenutelné setkání v mém životě. V březnu,jsem měla to štěstí ,podstoupit operaci nosu a výsledek?Úžasný!!!!!!! Profesionální přístup p.Doc.a neuvěřitelná pokora,mě zcela zaskočila.......nikdy nebudu více vděčná za setkání s tak krásným člověkem uvnitř. Ještě jednou "DĚKUJI " a pouze jen vřele DOPORUČUJI

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Na první konzultaci, pan doktor velice milý, vstřícný. Po operaci, už to bylo horší, běda tomu kdo si bude stěžovat. Po sejmutí sádry v pořádku, pak začal nos, šileně otekát, navštívila jsem tedy pana doktora znovu,,,hledáte u něj útěchu, slova která vás uklidní. Ani omylem. Jeho slova byly, chcete spáchat sebevraždu? Na to nikdy nezapomenu!!! Přesně jak u paní Petry, viz příspěvek níže, vy máte jedno oko menší atd,, at si nestěžuju. Začal rozebírat moji osobu, jak kdybych byla na nějaký terapii. Absolutně mimo problém než se kterým jsem přisla.V tu chvíli sem věděla, že sem udělala s výběrem lékaře chybu. Nos přestal otékat až nějak po roce. Pak vylezly nesouměrné chrupavky, které mi v nose nechal! Nikdy neuzna svoji chybu! Vzdycky je chyba u vas! Navstivit sem musela tedy jineho doktora. Nedoporučuji!!!!

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Velmi děkuji panu doc. Měšťákovi za jeho profesionalně odvedenou práci i vysoce empatický přístup - nevídané!

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Ráda bych se s vámi podělila o mojí ne zrovna kladnou zkušenost na klinice v Praze u uznávaného, známého lékaře.když jsem před pár měsíci se konečně rozhodla ve věku 32 let jít na konzultaci na kliniku za panem doktorem, kvůli operaci nosu jak tvrdé části kostěné, tak i chrupavek nosních a celkové úpravě nosu,který jsem měla od mládí nehezký a křivý i kvůli nosní přepážce ,často jsem se setkávala i s posměchem a urážkami okolí ..orlovy nos a podobné věci,tak jsem si řekla půjdu,prostě to celé změním,své sebevědomí vše.Na konzultaci u pana doktora jsem byla upřímně.. nadšená až tak,že jsem se těšila na operaci a žila tím..plánovala si jaké to bude po operaci jak na to bude přihlížet mé okolí...,,budu ta krásná"...našetřila jsem si peníze z výplat ,abych mohla jít na operaci nosu a pravda je taková ..jak už tu bylo u pár komentářů zmíněno..dokud nemáme vaše peníze,budeme se snažit,ale pak po operaci ..je vše jiné špatné jak celkový přístup personálu,tak i samotného lékaře.Po sundání sádry a mého nadšení přišla studená sprcha. Ano sice je nos menší z boku,ale za to z profilu křivý s velkou bambulí místo špičky nosu,takže bohužel pro mě velmi velké zklamání,sama jsem se objednala na kontrolu po pár měsících, abych to prokonzultovala s lékařem a bylo mi řečeno,že je to dobré.. co bych v podstatě chtěla.že mám jedno oko větší než to druhé a koutek u rtu níž než ten druhý,nesouměrný obličej...mohu vám říci..zůstanete hledět a nejste schopni v ten okamžik nic říci.. po chvíli rozkoukání se zeptáte není možná reoperace. Ne! Na shledanou,takže za mě ne jen velké zklamání,ale nedoporučuji a můžu znovu začít šetřit na operaci u někoho jiného.