Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
U Nemocnice 2, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze Jiný

Lékař na pohotovosti i přes mé některé typické příznaky infekční nemoci mi tvrdil, že na mne "nic k léčení nevidí", na RTG mne poslal, ale tím vyloučil jednou z X možných diagnóz. Jednal se mnou, jako bych byla hypochondr. Spolehl se jen na to, že já jakožto pacient tvrdím, že teplotu nemám. Doporučil mi pouze sprej do nosu. Za 5 dní po této ne příliš úspěšné návštěvě se ukázalo, že hypochondr opravdu nejsem, ale že mám opravdu infekční nemoc, která v době návštěvy vykazovala minimálně jeden typický příznak, který lékař neřešil adekvátně. Celkově špatná komunikace, jednání a podcenění zdravotních obtíží

Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze Převodní nedoslýchavost

Tento lékař měl v péči mého 9-ti letého syna. Syn byl objednán na vytržení nosní mandle a vložení gromettek do uší. Pan doktor je synovi do uší nevložil, protože to nepovažoval za nutné. Nepovažoval ani za nutné o tom mne jako matku informovat. Při následných kontrolách, kdy jsem ho upozorňovala, že synův stav je beze změny a naopak horší, se mnou mluvil arogantně. Po nějaké době jsem navštívila jiného lékaře ke konzultaci a ten potvrdil, že syn má opět výpotek v uších a zánět po ráně, kde byla odstraněna nosní mandle. S odstupem 3 měsíců se synův stav zhoršil a bude muset opět na operaci. Tentokrát, už ale půjdu jinam. Nenechám toto jednání bez odezvy.