Stamicova 21, Praha 6, Praha

ORL oddělení Nemocnice na Bulovce
Praha

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Velice vstřícný přístup. Synovi ( 5 let ), pan Dr. Chvojka vše vysvětlil, ukázal a vyšetřil. Poté nám laicky na papír nakreslil a vysvětlil problém a navrhl řešení. Pan doktor chce opravdu pomoci a jeho přístup je velmi profesionální. I když to do této ordinace máme poměrně dost daleko, cesta se určitě vyplatila. Pan doktor i jeho sestřička jsou lidé na svém místě.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Úžasný pan doktor, syna (3,5roku) vyšetřil s respektem, vše vysvětlil. Má přehled i do přesahujících oborů. Velká spokojenost, děkujeme.

Umístění: Ordinace laryngologické vyšetření

Pan doktor má úžasný lidský přístup k dětem i jejich rodičům. Navštěvujeme pana doktora již 7 let a nemůžeme si jeho profesionální přístup vynachválit.

Umístění: Ordinace nosní chirurgie

Děkuji za dceru, konečně jsem se dostala k doktorovi, který umí a krásně se chová k dětem i jejich vystrašeným maminkam. Vše vysvětlí a jeho lidský přístup je přesně to, co bezradný člověk potřebuje. S dcerou jsme ve 4 letech absolvovali nosní mandle a ve čtvrtek jdeme na gromety do oušek. Moc si vážím Vaší práce a děkuji.

Špičkový lidský i profesionální přístup, zajímá se o pacienty po všech stránkách, vše vysvětlí pochopitelně. Vyřešil i problémy, se kterými jsem u jiných lékařů včetně UVN neuspěl. Děkuji!

Výborný doktor,specialista ve svém oboru. Milý,ochotný,vše perfektně vysvětlí. Operoval u našich 2čat mandle,vše super. Se zánětem ucha jsme šli ,bohužel, k jinému doktorovi,který ucho píchl a jelikož mi holčička celé noci probrečela (pro stálé bolesti),volala jsem panu doktoru Chvojkovi,který mě uklidnil a řekl,že pokud se to nezlepší,tak máme přijet (máme to k němu daleko). Ouško vyčistil,odsál (což se u prvního doktora nestalo) a po zjištění diagnózy nás poslal na rtg a doporučil hospitalizaci v Motole. Kde dcerku také hospitalizovali týden. Ale hned první den po čištění ouška nastává úleva u dcerky. K jinému ORL doktorovi už nejdu,i když to máme daleko.

Pan doktor je zlatíčko s neskutečnou výdrží a smyslem pro odpovědnost.
Jsem ráda, že aspoň u někoho platí: zlatý český ručičky!

R. Koutná

Pan doktor je kapacita ve své profesi, velice dobrý odborník s lidským přístupem k pacientovy. Nelze než doporučit!

Navštívila jsem pana doktora na doporučení naší dětské lékařky se dvěma syny. Můžu jen souhlasit, že pan doktor je opravu velice příjemný a milý. Stejně tak i sestřička.

Nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Vše výborně vysvětlí, je velice pečlivý, řeší problém opravdu po všech stránkách. Způsob jednání je vynikající, chová se mile k dětem i k dospělým. I když je velice zaneprázdněn, nemáte pocit, že se vás chce rychle zbavit, ale máte pocit, že vás chce skutečně vyléčit a pomoct. Je to profesionál a musím říct, že i úžasný člověk. Moc děkuji za takový přístup.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, před 4 dny mě začalo šumět v levém uchu v rytmu tlukotu srdce. Píská mi ve stejném uchu již několik let. Ten šum je ale nesnesitelný. Je reálné vyléčit alespoň ten šum? Děkuji, Mirka.

To nelze řešit po internetu, objednejte se do ordinace a tam se poradíme.

MUDr. Jan Chvojka