Stamicova 21, Praha 6, Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Umístění: Ordinace laryngologické vyšetření

Pan doktor má úžasný lidský přístup k dětem i jejich rodičům. Navštěvujeme pana doktora již 7 let a nemůžeme si jeho profesionální přístup vynachválit.

Umístění: Ordinace nosní chirurgie

Děkuji za dceru, konečně jsem se dostala k doktorovi, který umí a krásně se chová k dětem i jejich vystrašeným maminkam. Vše vysvětlí a jeho lidský přístup je přesně to, co bezradný člověk potřebuje. S dcerou jsme ve 4 letech absolvovali nosní mandle a ve čtvrtek jdeme na gromety do oušek. Moc si vážím Vaší práce a děkuji.

Špičkový lidský i profesionální přístup, zajímá se o pacienty po všech stránkách, vše vysvětlí pochopitelně. Vyřešil i problémy, se kterými jsem u jiných lékařů včetně UVN neuspěl. Děkuji!

Výborný doktor,specialista ve svém oboru. Milý,ochotný,vše perfektně vysvětlí. Operoval u našich 2čat mandle,vše super. Se zánětem ucha jsme šli ,bohužel, k jinému doktorovi,který ucho píchl a jelikož mi holčička celé noci probrečela (pro stálé bolesti),volala jsem panu doktoru Chvojkovi,který mě uklidnil a řekl,že pokud se to nezlepší,tak máme přijet (máme to k němu daleko). Ouško vyčistil,odsál (což se u prvního doktora nestalo) a po zjištění diagnózy nás poslal na rtg a doporučil hospitalizaci v Motole. Kde dcerku také hospitalizovali týden. Ale hned první den po čištění ouška nastává úleva u dcerky. K jinému ORL doktorovi už nejdu,i když to máme daleko.

Pan doktor je zlatíčko s neskutečnou výdrží a smyslem pro odpovědnost.
Jsem ráda, že aspoň u někoho platí: zlatý český ručičky!

R. Koutná

Pan doktor je kapacita ve své profesi, velice dobrý odborník s lidským přístupem k pacientovy. Nelze než doporučit!

Navštívila jsem pana doktora na doporučení naší dětské lékařky se dvěma syny. Můžu jen souhlasit, že pan doktor je opravu velice příjemný a milý. Stejně tak i sestřička.

Nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Vše výborně vysvětlí, je velice pečlivý, řeší problém opravdu po všech stránkách. Způsob jednání je vynikající, chová se mile k dětem i k dospělým. I když je velice zaneprázdněn, nemáte pocit, že se vás chce rychle zbavit, ale máte pocit, že vás chce skutečně vyléčit a pomoct. Je to profesionál a musím říct, že i úžasný člověk. Moc děkuji za takový přístup.

Pan doktor Chvojka je opravdový odborník,nebyl první otorinolaryngolog,kterého jsem se svým problémem navštívila,ale byl první,který mi diagnostikoval problém. Podle všech ostatních jsem byla naprosto zdravá a byly mi doslova vnucovány antidepresíva.Stejně tak pomohl i mé mamince a dceři.Moc děkuji,pane doktore!

Na pana doktora Chvojku jsem dostala kontakt na Esthe klinice,kde jsem pak podstoupila rhinoseptoplastiku.Je to vynikající lékař,člověk i operatér.Velmi si pana doktora vážím,neboť své náročné povolání vykonává s velkou zodpovědností a láskou.Patří mu mé velké díky za perfektně provedenou operaci.Mgr.Komárková

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, před 4 dny mě začalo šumět v levém uchu v rytmu tlukotu srdce. Píská mi ve stejném uchu již několik let. Ten šum je ale nesnesitelný. Je reálné vyléčit alespoň ten šum? Děkuji, Mirka.

To nelze řešit po internetu, objednejte se do ordinace a tam se poradíme.

MUDr. Jan Chvojka