MUDr.

Jan Chvojka

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• Špičkový lidský i profesionální přístup, zajímá se o pacienty po všech stránkách, vše vysvětlí pochopitelně. Vyřešil i problémy, se kterými jsem u jiných lékařů včetně UVN neuspěl. Děkuji!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Výborný doktor,specialista ve svém oboru. Milý,ochotný,vše perfektně vysvětlí. Operoval u našich 2čat mandle,vše super. Se zánětem ucha jsme šli ,bohužel, k jinému doktorovi,který ucho píchl a jelikož mi holčička celé noci probrečela (pro stálé bolesti),volala jsem panu doktoru Chvojkovi,který mě uklidnil a řekl,že pokud se to nezlepší,tak máme přijet (máme to k němu daleko). Ouško vyčistil,odsál (což se u prvního doktora nestalo) a po zjištění diagnózy nás poslal na rtg a doporučil hospitalizaci v Motole. Kde dcerku také hospitalizovali týden. Ale hned první den po čištění ouška nastává úleva u dcerky. K jinému ORL doktorovi už nejdu,i když to máme daleko.

• Pan doktor je zlatíčko s neskutečnou výdrží a smyslem pro odpovědnost.
      Jsem ráda, že aspoň u někoho platí: zlatý český ručičky!

R. Koutná

• Pan doktor je kapacita ve své profesi, velice dobrý odborník s lidským přístupem k pacientovy. Nelze než doporučit!

• Navštívila jsem pana doktora na doporučení naší dětské lékařky se dvěma syny. Můžu jen souhlasit, že pan doktor je opravu velice příjemný a milý. Stejně tak i sestřička.

• Nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Vše výborně vysvětlí, je velice pečlivý, řeší problém opravdu po všech stránkách. Způsob jednání je vynikající, chová se mile k dětem i k dospělým. I když je velice zaneprázdněn, nemáte pocit, že se vás chce rychle zbavit, ale máte pocit, že vás chce skutečně vyléčit a pomoct. Je to profesionál a musím říct, že i úžasný člověk. Moc děkuji za takový přístup.

• Pan doktor Chvojka je opravdový odborník,nebyl první otorinolaryngolog,kterého jsem se svým problémem navštívila,ale byl první,který mi diagnostikoval problém. Podle všech ostatních jsem byla naprosto zdravá a byly mi doslova vnucovány antidepresíva.Stejně tak pomohl i mé mamince a dceři.Moc děkuji,pane doktore!

• Na pana doktora Chvojku jsem dostala kontakt na Esthe klinice,kde jsem pak podstoupila rhinoseptoplastiku.Je to vynikající lékař,člověk i operatér.Velmi si pana doktora vážím,neboť své náročné povolání vykonává s velkou zodpovědností a láskou.Patří mu mé velké díky za perfektně provedenou operaci.Mgr.Komárková

• Dnes jsem navštívila Mudr.Chvojku se synem,musím se přidat ke všem pozitivním hodnocením,opravdu super lékař,milý ,ochotný,vše vysvětlí,lékaře všem doporučuji,škoda,že takových lékařů není více.

• Je to vynikající lékař,člověk i operatér.Velmi si ho vážím za jeho lidský přístup a ochotu vždy pomoci . A umí to s dětmi. Operoval mou dceru a už u něj byla i moje manželka i další dítě.