Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psycholog a psychoterapeut působící v Praze. Léčba deprese, úzkostí, rozvoj osobnosti, vztahové problémy, psychoanalýza. Více informací na mých webový...

• Neuróza
  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Deprese

• psychoterapie

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Psychoterapie

Umístění: Jakub Kuchař- Psycholog, psychoterapeut psychoterapie

Oceňuji velice trpělivý a empatický přístup a proto psychoterapii u Mgr. Jakuba Kuchaře doporučuji, psychoanalytická psychoterapie mi velice pomohla, během terapie jsem prožíval úlevu a podporu ale po skončení dlouhodobé terapie jsem si uvědomil skutečné změny ve svém životě a nitru, moc děkuji za tuto zkušenost ze které stále čerpám.

Velmi dobrý, vnímavý a trpělivý psychoterapeut. Terapie, ze kterých jsem odcházel s "čistou hlavou" mi pomohly a mohu je jen doporuči :)

Velmi příjemný a empatický psychoterapeut. Hodně mi terapie s ním pomohla se v sobě vyznat. Určitě doporučuji.

Mgr. Jakub Kuchař

To rád slyším. Moc děkuji, Eliško. Přeji hodně štěstí. Jakub Kuchař

Pan magistr Kuchař je velmi inteligentní, trpělivý, vnímavý a má dobrý smysl pro humor. Velmi dobře rozumí tomu, co dělá. Psychoanalytická terapie, kterou jsem u něj absolvoval, mi pomohla se v sobě více vyznat. Výkyvy mých nálad se snížily. Takže ho všem určitě doporučuji. :-)

Mgr. Jakub Kuchař

Dobrý den Jane, moc děkuji za pozitivní zpětnou vazbu! Jsem rád, že se Vám daří lépe. Přeji v životě hodně štěstí a úspěchu. Jakub Kuchař

• Neuróza
  • Poruchy v mezilidských vztazích