Umístění: Poliklinika Viniční

Vždy když přijdu k paní doktorce s nějakým problémem tak mě odešle na vyšetření ale nakonec i když dopadnou dobře třeba tak mi napíše antibiotika i když mi vlastně nic nezjistily... takže místo aby se příčina zdr. problému řešila dál tak napíše antibiotika jen tak a tím to končí.

Umístění: Poliklinika Viniční běžné záležitost, které se vyřizují u praktického lékaře

Skvělá paní doktorka, velmi pečlivá, se vším poradí, dá doporučení k odborníkovi nebo pošle na další vyšetření, nikdy nic nezanedbá, člověk se na ni může dokonale spolehnout.

Umístění: Poliklinika Viniční

Moc milá a šikovná paní doktorka, profesionální a zároveň lidská. Vždy vyslechne, dobře poradí. Moc doporučuju!

Paní doktorka Ivona Toufarová i sestřička Romana Černá jsou naprosto dokonalé.. Absolutně profesionální a milé osoby. Děkuji za vše!
Klementová Kamila

K paní Dr. Toufarové chodíme s manželkou již mnoho let. Zatím jsme tak milou a pečlivoiu lékařku nepoznali
In. St. Procházka

Paní doktorka Toufarová je prostě úžasná a společně se sestřičkou tvoří dokonalý tým. Ani za nic bych neměnil !!!!!!

Velmi dobrá paní lékařka.
Milá, vstřícná a naslouchající.

K paní doktorce Toufarové chodíme s manželkou skoro již deset let. Před cca 6lety jsme se odstěhovali z Brna do Mikulova. Protože jsme přesvědčeni, že paní doktorka Toufarová patří mezi nejlepší praktické lékaře vůbec, rozhodli jsme se lékaře neměnit. V případě potřeby dojíždíme z Mikulova. Odbornost, profesionalita, empatie, ochota a přátelský přístup. To je to, co Vás při návštěvě od paní doktorky i sestřičky čeká. Můžeme všem jenom doporučit.

Paní doktorka i její sestřička jsou lidé na pravém místě. V této ordinaci se potkává vynikající odborný přístup s ohromnou empatií.Já i mé děti jsme opravdu šťastni, že jsme pacienty tak výtečné lékařky.

Přístup k pacientovi je citlivý a profesionální, na vysoké odborné úrovni. Skvělý přístup i sestry pí.doktorky toto
hodnocení jen umocňuje. Vyjadřuji oběma dík i za svou manželku.