Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

36 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Je mi ctí, že mám tu výsadu, že se péče o moje zdraví ujala právě MUDr. Ivona Toufarová. Nesmírně si vážím jejího velmi lidského a přitom profesionálního přístupu k pacientovi, upřímného zájmu o naše potíže a odborné fundovanosti. Velice děkuji za veškerou péči, které se mi vždy dostalo.

F
Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Nejlepší praktická lékařka co jsem měla - skvělý přístup, empatická, vstřícná, ochotná a pomůže s každým problémem. Vždy na příjmu, děkuji a doporučuji.

D
Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Odborně na výši, bystrá, dg. nestřílí od boku, pečlivě vyšetří a když něco řekne, můžete se na to spolehnout. Navíc je však i empatická, laskavá a vstřícná. Naprostá spokojenost!


P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

MuDr. Toufarová patří mezi nejlepší praktické lékaře vůbec. Odbornost, profesionalita, empatie, ochota a přátelský přístup. To je to, co Vás při návštěvě od paní doktorky i sestřičky čeká. Můžeme všem jenom doporučit.


R
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Pani Mudr. je velmi empaticka, je trpezliva a naozaj sa pacientovi snazi uprimne pomoct, ako najlepsie vie! Tak isto je prisna a nekompromisna a to sa u nej pocita tak isto. Je skoro skoro dokonala! Ja so s pani Mudr. velmi spokojny a nemenil by som, jedine negativum je, ze sa k pani Mudr. nie je mozne registrovat jednoducjo preto, ze je jedna z nejlepsich v Brne a mozna i za Brnem. Pani Toufarove preji hodne zdravi a dlouhovekost!


A
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Viniční

Vždy když přijdu k paní doktorce s nějakým problémem tak mě odešle na vyšetření ale nakonec i když dopadnou dobře třeba tak mi napíše antibiotika i když mi vlastně nic nezjistily... takže místo aby se příčina zdr. problému řešila dál tak napíše antibiotika jen tak a tím to končí.


L
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Viniční běžné záležitost, které se vyřizují u praktického lékaře

Skvělá paní doktorka, velmi pečlivá, se vším poradí, dá doporučení k odborníkovi nebo pošle na další vyšetření, nikdy nic nezanedbá, člověk se na ni může dokonale spolehnout.


J
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Viniční

Moc milá a šikovná paní doktorka, profesionální a zároveň lidská. Vždy vyslechne, dobře poradí. Moc doporučuju!


Ověřený profil

Paní doktorka Ivona Toufarová i sestřička Romana Černá jsou naprosto dokonalé.. Absolutně profesionální a milé osoby. Děkuji za vše!
Klementová Kamila


Ověřený profil

K paní Dr. Toufarové chodíme s manželkou již mnoho let. Zatím jsme tak milou a pečlivoiu lékařku nepoznali
In. St. Procházka


Došlo k chybě, zkuste to znovu