Nejčastěji hledané služby

• všeobecný praktický lékař

Umístění: FAF - MEDIC s.r.o. Jiný

Mohu jen doporučit výborný lékař s důsledností a ochotou pomoci.
Nemám žádný negativní zážitek a věřím, že ani do budoucna nebude.

Umístění: FAF - MEDIC s.r.o. Jiný

Absolutně bez empatie, nehledí ani na rodinnou anamnézu, arogantní, urážlivý. Volala jsem, že jsem byla v rizikovém kontaktu s Covid pozitivním, že mám doma vážně nemocného kojence s autoimunitním onemocněním a nutně tedy potřebuji žádanku na test. Jeho to prý nezajímá pokud nemám příznaky a mám si vše vyřešit po vlastní ose přes hygienu. Řekl doslova : co Vám to udělá, když si tam budete muset zavolat sama. A co to udělá Vám pane doktore, když už Vás mám na telefonu? Prý ho zdraví a tedy i život mé těžce nemocné dcery nezajímá . Zatím jsem se s ním nepotkala, ale slyšela jen samé negativní zkušenosti. Přebral ordinaci po nejlepší praktické lékařce v kraji a takhle lhostejně se chová. Jelikož od ní kvůli tomuto dostal za uši, vzkázal mi, že si mám hledat jiného praktika. Velice ráda proto i varuji ostatní.

Ivo Faflik

Děkuji za Váš názor, ale příště bych ocenil prezentovat úplné a především pravdivé informace. Proto se nyní pokusím ještě jednou některé věci uvést na pravou míru.

V období, v kterém jste volala, měla karantény a vyhledávání kontaktů covid 19 na starosti hygiena. My jsme se v té době museli starat o příznakové, nemocné pacienty, kterých ve vrcholu epidemie nebylo malé množství. Během jednoho dne jsme se museli obvykle postarat i o 100 lidí. Po telefonu jsem se Vám snažil opakovaně a slušně vysvětlit, že žádanku na PCR jistě dostanete, akorát si stačí zavolat na jiné telefonní číslo (tedy lidem, kteří k tomu byli pověřeni).
Na oplátku jsem si od Vás vyslechl spoustu vulgárních urážek a shazování mé odborné způsobilosti.

Paní doktorka je u mě v ordinaci stále zaměstnaná a o konfliktní situaci ani neví, natož aby se k ní vyjadřovala. Vaše vyjadřování k mé práci a osobě vnímám jako ztrátu důvěry pacienta k lékaři, proto si myslím, že by bylo lepší si najít vhodnějšího praktického lékaře.

V současné době registrujeme měsíčně velké množství nových pacientů, většina z nich se k nám hlásí na základě doporučení od jejich známých. Jestli je ve Vašem okolí více nespokojených lidí, kterým také nevyhovuji jako jejich ošetřující lékař, doporučuji přeregistraci k jinému praktickému lékaři, který jim může vyhovovat lépe. Oboustranná důvěra je nezbytná ke správnému a efektivnímu vedení léčby.

Přeji Vám tedy hodně štětí v budoucím životě.