Iveta Klečková, psycholog Praha

Psycholog, Psychoterapeut Více

73 návštěv profilu během 30 dní

Konzultace online • 1 200 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

platba převodem přes účet předem k datu konzultace

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Sokolovská 215, Praha 9, Praha

Bankovní převod, Hotovost

Psychologická diagnostika • od 2 500 kč

Psychologické konzultace • od 1 000 kč

Psychologické konzultace dospělí • od 1 000 kč +4 Více

Psychologické zprávy • od 1 000 kč

Párová konzultace • od 1 400 kč

Rodinná terapie • od 1 400 kč

Nabízím odbornou psychologickou pomoc pro každého, kdo se nachází v obtížné životní situaci. Jsem vystudovaný jednooborový psycholog (Filozofická fa...

• Emocionální bolest

Zobrazit více

• psychoterapie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

Online konzultace

Ostatní služby

od 2 500 kč

od 1 400 kč

od 1 400 kč

Umístění: Psycholog Klečková

Moc příjemná a cílená komunikace. Těším se na příští návštěvu. Paní je moc otevřená a dotazy nenucené.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní magistry s mou 7 letou dcerou, odešla jsem opravdu moc spokojená, Moje dcera k ní získala okamzitou duvěru a já také,.Myslím ,že je to člověk na správném míste.:)Velmi doporučuji.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat paní Klečkové za empaticky a zároveň profesionální přístup. Velmi oceňuji, že za krátkou dobu dokáže přesně identifikovat přičinu a doporučit jakým způsobem řešit problém.

Paní Klečková je první psycholog se kterým jsem se kdy setkala osobně a musím říct, že od té doby konečně chápu naplno význam slova "vrba" a je mi jasné, proč je toto povolání v našem světě tak důležité. Velmi příjemný a lidský přístup při naslouchání problémů. Vhodně položené otázky na mé pocity a naprosto přátelské a otevřené jednání. Při sezení z vás naprosto spadne tíha, kterou cítíte a odcházíte z ordinace jako naprosto nový člověk. :) Nemohu si tuto psycholožku vynachválit a rozhodně hodlám doporučovat kamkoliv přijdu! :) Pokud k psychologovi, tak rozhodně sem!

S paní magistrou jsem měla výbornou zkušenost hned ze dvou pohledů - nejprve jako její klientka. Paní magistra mi pomohla ve složité rodinné situaci. Po této zkušenosti doporučuji paní magistru i jako terapeutku svým klientům - pracuji jako fyzioterapeut a velice často v dnešní době je mnoho pacientů, kteří kromě problémů s pohybovým aparátem potřebují řešit své problémy i s psychologem. Všichni mí klienti jsou vždy s paní magistrou velice spokojení.

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám 16 let starou dceru která má problémy ale nechce mě žádného odborníka navštívit (nedostanu ji z auta).Hlavně mě zajímá jestli by nás psycholog navštívil doma. Děkuji

Dobry den, poslala jsem Vam odpověď do e-mailu, snad Vam dorazila, hezky den, IK

Mgr. Iveta Klečková

• Dobry den, je možnost se u vas objednat se synem na nezavaznou konzultaci ? Dekuji za odpoved :-) hezky den

Dobry den, samorzejme, nejlepe telefonicky viz me
    Webove stranky psychologkleckova, ev pres kalendar . Hezky den, IK

• Emocionální bolest