Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Recenze na lékaře nikdy nepíšu, ale toto jsem ještě neviděla. Dcerka plakala, měla evidentně strach a místo toho, aby ji paní doktorka uklidnila, tak na ní spustila ať neřve, že jí nikdo nic nedělá. Během vyšetření dcerku urážela, že je opuchlá od pláče. Sestřička byla ráznější, ale snažila se dcerku zaujmout a dělala psí kusy, aby vyšetření proběhlo. Dvě hvězdičky dávám za přístup sestry, ale k paní doktorce už nikdy a všem maminkám malých dětí doporučuji se této ordinaci vyhnout velikým obloukem!!!

E
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Strašná zkušenost ,u paní doktorky jsem byla se synem a co paní doktorka předvedla jsem absolutně nechápala ,chybí jí totální empatie ,na syna pomalu řval ,když nechtěl spolupracovat už nikdy více . Jediný normální člověk byla zdravotní sestra

J
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Návštěvu zdejší ordinace doporučuji jen těm odvážným. Chování jaké předvedla zdravotní sestra se dá srovnat se zdravotnictvím před 30 lety. Jako "trest" za dotaz, kdy asi tak přijdeme na řadu (půl roku objednáni), po nás neustále příchozí pacienty, kteří opravdu nevypadali na potřebu okamžitého ošetření či věkově mladší než my (miminka, batolata). Po dlouhém čekání jsme odešli, proto paní doktorku ohodnotit nemohu, ale po setkání s její sestrou, jsme se už neodvážili.

I
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Skvělí přístup jak paní sestry tak paní doktorky cera byla nadšená vše proběhlo rychle a spolehlivě

M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme šli ve dvou letech kvůli opožděnému vývoji řeči, bylo nám sděleno, že dítě slyší-není hluché. Ve třech letech mělo úroveň řeči 1,5 roku starého dítěte. Ve čtyřech letech nám oznámila diagnózu vývojová dysfázie, aby nám pak o čtvrt roku později sdělila, že dítě špatně slyší kvůli tekutině ve středouší. Dnes dítě normálně mluví. Dodnes nechápu, jak paní doktorka dospěla k této diagnóze, když jsme pravidelně docházeli na kontroly, a pokaždé křivka typu b. Zpětně viděno, dle mého, celou dobu nedoslýchalo. Myslím, že se paní doktorka v průběhu snad ani nedívala na předchozí vyšetření.

P
Ověřeny pacient

Po dvouhodinovém čekání jsem v ordinaci zíral:chtěl jsem seřídit sluchadlo, které občas zapískalo, jinak bylo funkční. Od začátku mě nepokrytě tlačila do koupě nového (drahého) sluchadla, s tím,že je tohle staré 8 let (od r.2007!).Když jsem nechtěl, tak během neohrabaného "seřizování" se poškodilo tak, že bude muset na drahou servisní opravu! A závěr lékařky? Vždyť je to osm let(opět) staré, nic vám nevydrží věčně...
Až později doma mne napadlo, jestli tam nebylo nějaké "ovlivnění", kdo ví?

Ověřeny pacient

Paní doktorka má nejspíš pacienty "na háku"... Při dvou návštěvách, na které jsem byla objednána mne zaprvé nechala hodinu čekat a když jsem se konečně dočkala, paní doktorka se milostivě odebrala na hodinový oběd... Při druhé objednané návštěvě jsem pochopitelně hodinu čekala a při vyšetření na audiologii si zřejmě doktorka myslela, že jsem úplně hluchá a s klidem oznámila sestřičce, že jde cvičit. Když ji sestra upozornila, že zde má ještě jednoho pacienta, odpověděla, že ho má přeobjednat na jindy! Že jsem kvůli tomu odešla dříve ze zaměstnání a tím pádem si to budu muset odpracovat pochopitelně nikoho nezajímá...

Z

U paní doktorky jsem byla s malou dcerkou a byla jsem velmi spokojená. Paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná, vše nám vysvětlila a k dětem má bezvadný přístup, je na ně opravdu hodná.
Doporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti