Rychnovská 651, Praha
Oční JL - Praha, s.r.o. (mapa)

Umístění: Oční JL - Praha, s.r.o.

Jaká je tato paní lékařka / odbornice, nemohu soudit - vzhledem k tomu, jak se ke mě paní Traurigová chovala před šestiletým synem, z ordinace jsme odešli a na ošetření nedošlo.
Synovi byl před cca třemi týdny diagnostikován zánět rohovky a předepsána antibiotika. Proběhly další dvě návštěvy (vše u jiných lékařek stejné ordinace) a vše bylo ok. Na poslední kontrole nám bylo řečeno "přijďte se ukázat ve středu" - dovolila jsem si přijít až další pondělí - a v tom byl celý problém. Paní doktorka nelenila vylézt z ordinace, aby mi už v čekárně vysvětlila, že takhle tedy ne a toto bude "hlásit na sociálku". Na přímou otázku, zda mi dnes ošetří dítě, odpověděla, že ano, ale když jsme byli pozvání do ordinace, zády k nám četla z počítače "historii" synových návštěv a ne-návštěv. Během této návštěvy jsem se pokoušela lékařce vysvětlit z jakých důvodů jsme byli nuceni návštěvu posunout (po telefonu se mi nepodařilo se omluvit, protože jej prostě nikdo nebral a že v pátek navzdory ordinačním hodinám už nikdo nebyl přítomen), nicméně jsem brzy pochopila, že o to tady skutečně nejde. Vzhledem k tomu, že se lékařka k ošetření syna neměla, jen mě před ním urážela a provokovala, byla jsem nucena odejít.
Synovi bylo líto, když jsem mu vysvětlila, že sem už tedy nepůjdeme - jiné lékařky stejné ordinace si oblíbil, ale nehodlám riskovat, že bychom opět narazili na tuto lékařku.
Škoda, že nejde vybrat "nula" hvězdiček...

Moje zkušenost s paní doktorkou je velice špatná. Přišla jsem na vyšetření s doznívajícím zánětem levého oka, když jsem předtím byla dvakrát odmítnuta se zánětem v akutní fázi.
Chtěla jsem jen napsat oční kapky, které mi vždy pomůžou (mám recidivující zánět). Paní doktorka se ale chovala velmi arogantně a nepříjemně. Vrcholem v jejím chování bylo, když mi doporučila, abych místo na oční, chodila se svými potížemi na nádraží.
K této doktorce už nikdy !!!!!!

Traurigová nyní ordinuje v oční klinice j. Leštáka, Praha 13. Ke mně velice vstřícná, s vysoce kvalifikovaným přístupem.

Vždy neskutečně milá a profesionální. Chodím k ní už dva roky a jsem naprosto spokojená.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Byla jsem u ni na prohlídce poprvé a byla velmi milá a vstřícná. Udělala mi několik vyšetření a ještě se mnou vše probrala. Opravdu nic nezanedbala.

Přišla jsem k ní, že na původní brýle již hůře vidím. Tvrdila, že mám brýle správných dioprií, přestože jsem na její tabulce písmen nepřečetla co jsem měla. Tak jsem se nechala v optice přeměřit. Samozřejmě, že potřebuji nové !!!

U paní doktorky jsem byl jenom jednou, to když zastupovala na Oční klinice JL na Hůrce moji obvyklou oční lékařku. Pravda je, že mi neublížila, takže nedávám hodnocení "nejhorší". Ale jistota, s jakou banalizovala moje stesky a vyjadřovala se k mým potížím, mě brala dech. Byl to tak silný zážitek, že jsem byl na oční klinice ten den po mnoha letech naposledy a našel jsem si raději jiného očního lékaře - a dobře jsem udělal, moje stesky byly vyslyšeny a bylo mi pomoženo. To riziko, že by ještě někdy moji obvyklou lékařku zastupovala, mi za to totiž nestálo.

Při pohotovostní službě v nemocnici na Karlově nám. v Praze měla pí Dr. Traurigová službu. Nejen, že mi po úrazu na chatě něco v oku perfektně a bezbolestně sešila, ale navíc mi změřila oční tlak a zjistila glaukom.Bylo to v r. 1993. Toto onemocnenění nikdo z dřívějších očních lékařů nediagnostikoval, naopak mé problémy zdůvodńovali špatným osvětlením. Od r. 1993 jsem pacientkou MUDr. Ivany Traurigové a to i nyní .Po velkém pátrání, které mi velice znesnadnovala v Letńanech na očním, MUDr. šárka Seiferová:
Paní Dr. Traurigová ordinuje V Praze 5 V Hůrkách l296/10 OČNI KLINIKA JL s.r.o. telefon 251 614 230-2
Je vynikají odbornice, důsledná v léčbě a vyžaduje od pacientů. pravidelné uživání předepsaných léku, dodržování naordinovaných kontrol , ale i návštěvu u dalčích lékařů-odborníků ( vyšetření ns cukrovnku a pod.).
Díky jí se můj stav stabilizoval a i po skoro dvaceti letech její péče o moje oči vidím dobře, jsem bez oční operace i když mi loni bylo 82 let
Velice pa ní doktorce Traurigové děkuji ! !

Paní doktorka je velmi příjemná, má zájem o svého pacienta,ordinaci neustále doplňuje o nové přístroje k vyšetření zraku.Bohužel v Letňanech již skončila, což je mi velmi líto.Prosím nevíte kde má novou ordinaci.

Tak tuto "lékařku" vřele NEDOPORUČUJI !!! Napsala mi špatné brýle, velice se podivovala, že nosím čočky (jako by je vynalezli před týdnem), ale to by nebylo to nejhorší. Přišla jsem k ní o půl roku později s tím, že mám nějaký zánět v oku, vynadala mi, že to mám z líčení, z čoček atd. Asi jsem ji se sestrou vyrušila při její dopolední siestě, nebo měla své dny, že se na mě tak osočila, ale vyloženě na mě křičela...Zlatý hřeb bylo,když mi napsala kapky, které vůbec nezabíraly, naopak, měla jsem to ještě horší. Šla jsem tedy k jiné lékařce a ta se divila, kdo mi napsal tyto kapky, že ty mi to ještě zhoršily a že se na tento zánět předepisují rovnou antibiotika ! Takže nejen že má paní doktorka neurvalé hulvátské chování, ale ani neví, co má napsat ! Ne už nikdy více, byla to ta nejhorší lékařka, se kterou jsem se kdy setkala...

Umístění: Oční JL - Praha, s.r.o.

Škoda, že nejde vybrat "nula" hvězdiček...

K této doktorce už nikdy !!!!!!

Velice pa ní doktorce Traurigové děkuji ! !