Vinohradská 176, Praha
Neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Byl jsem k Mudr Sindylkove referovan jinym lekarem, a pani doktorka se skutecne stara , fakt je ze je trochu stroha, ale pokud potrebujete doktora a ne bavice tak je vse v poradku. Myslim, ze ti co si stezuji narazili na sestru ktere se tam na klinice stridaji ci je doktori sdili, a z toho mozna plyne problem s komunikaci, Ja jsem take narazil na "pani doktorku" ktera mne zervala ci sjela ale nebyla to doktorka Sindylkova, byla to sestra.

Zaver MUdr Sindylkova je skutecne pecliva doktorka ovsem vyzaduje aby pacient misto knuceni spolupracoval.

Tresnak

Doktorka očividně neví, co je to Hippokratova přísaha. Nechápu její drzost si před jméno dávat titul Mudr. Přišel jsem s akutní bolestí hlavy do čekárny, prázdná. Po chvilce vyšla doktorka, té jsem sdělil, že mě bolí hlava, že na to trpím dlouhodobě a potřebuju pomoci - vyšetření či cokoliv. S úsměvem na rtech se mě zeptala, kde bydlím. Podle mé adresy zjistila (bůhví odkud) že spadám pod jinou neurologii (jarov) kde mají od 7 do 11. K paní Šindýlkové jsem přišel v 12:30. Načež mě začla posílat tam, že mi prý dá kontakt a zavřela mi dveře před obličejem. V bolestech jsem se odebral jsem do Vinohradské nemocnice, kde mi na neurologické ambulanci sdělili, že bez doporučení obvodního neurologa pro Prahu 3 (kam paní Š. spadá) mě nemohou přijmout. Po návratu zpět k paní doktorce (samozřejmě v ohromných bolestech, venku 30 ve stínu) se mi začala smát do obličeje, vypustila nesmysl že pokud se jedná o CHRONICKOU AKUTNÍ BOLEST (což neexistuje) tak mě nemusí ošetřit a mám si dojít k té, co má otevřeno až zítra. Lékař co odmítne ošetřit pacienta s bolestmi není lékař ale hyena, a podle názorů, které jsem tu četl, nejsem sám. Takhle se lékař nechová. Zítra podávám stížnost na českou lékařskou komoru a ostatním doporučuju to samé.
J.S.

Po úraze jsem navštívila paní doktorku Šindýlkovou. Sotva jsem se vlekla. I přes upozornění na dveřích, že akutní případy bere bez objednání, aniž by mě viděla, po sestře mi vzkázala, ať si seženu doporučení, rentgen atd. a pak mohu přijít, sestra mě prý objedná... Že mě neviděla 10 let a neví, co je se mnou...Kdybych tohle všechno mohla v klidu obíhat, neměla bych potřebu navštívit ordinaci p. Šindýlkové. Takovéto chování lékaře nepovažuji za morální a přeji jí, ať se jí nestane to, co mně. K úrazu může přijít lehce kde kdo, tak ať má aspoň štěstí na vstřícné lékaře. Dnes ale už věřím, že každému se jeho chování vrátí jako bumerang. Vím určitě, že tuto ordinaci již nenavštívím a nedoporučuji ani dalším pacientům, kteří potřebují akutní pomoc. ET

Absolutně nechápu jak si pani MUDr. Ivana Šindýlková může dovolit a jednat tak hrubě a arogantně s pacientem tak jak jednala se mnou 14.5.2013. K paní doktorce mě poslala s doporučením moje obvodní praktická lékařka, která má ordinaci ve stejné budově. Den předtím jsem přiletěl do Prahy z USA, kde jsem byl krátce před odletem diagnostikován se stenosou v oblasti L4-5 obratle což mě velmi omezuje v chůzi bolestí v noze. Předepsaný lék Neurontin jsem buhužel před odletem nestačil v US vyzvednout a praktická lékařka mně lék nemohla předepsat, protože ten mohou předepisovat pouze neurologové. Hned v čekárně, kde se mě sestra paní doktorky ptala co potřebuji, mně sestra před čekajícími pacienty dosti nevlídně sdělila: "to bude muset paní doktorka hradit ze svého". V ordinaci, před dalšími dvěma pacienty, mně MUDr.Šindýlková nenechala vysvětlit mojí situaci, a hned mě arogantně začala ponaučovat, že každý pacient je zodppovědný se sám postarat o své léky. Když jsem se jí snažil ukázat lékařskou zprávu z Bryn Mawr zdravotního střediska z PA , v USA tak se na mě utrhla, ať jí neříkám nic jak to chodí v Americe. Bez jakéhokoliv vyšetření a předepsání léku MUDr.Šindýlková odešla a z vedlejší ordinace telefonovala mé praktické lékařce a stěžovala si na mne. Její telefonní rozhovor jsem slyšel a to co MUDr. Šindýlková říkala byla naprostá lež! Neuvěřitelné arogantní, hrubé a velmi neprofesionální jednání MUDr. Šindýlkové mě velmi rozčílilo a zvýšilo mi jak tep tak i krevní tlak. Odešel jsem o dvě patra níže ke své praktické lékařce, kde jsem se po půl hodině uklidnil a vysvětlil jí co se stalo. Jednání MUDr.Šindýlkové považuji za naprosto neslučitelné s povinností lékaře poskytnout zdravotní péči pacientům. Její jednání by mělo být vyšetřeno a patřičný postih učiněn jak zdravotní pojištovnou tak i odbornou lěkařskou komorou.
ing. Václav P. Zábranský Ph.D.

Byla jsem u paní doktorky poprvé, byla jsem překvapená jejím zájmem o pacienta,
se kterým jsem se už dlouho u lékaře nesetkala. Operativně a hlavně s přehledem
mě vyšetřila, měla jsem z té návštěvy velmi dobrý pocit.J. Drtinová, Praha 3

Moc dobrá doktorka a pečlivá k pacientům!

Paní doktorka Šindýlková je vysoce erudovaný lékař a co jsem u ní ocenil, je opravdový zájem o pacienta, kdy "hledá" skutečnou příčinu onemocnění a neuchýlí se pouze k předepsání "prášků", aby měla od pacienta pokoj! Dokonce si myslím, že jde o takovou tu
"starou" školu lékařů, kteří měli rádi svoje povolání a také je to vidět na přístupu k pacientům.U "nových" lékařů je možné zaznamenat a převažuje zájem o peníze a léčení je potom až věc druhá a to by nemělo být.Lékař je často poslední instance a potom už je jenom ta "zubatá" s kosou a podle toho by se také měl chovat. Právě u paní doktorky Šindýlkové jsem zaznamenal zájem o věc a především také vysoký lidský přístup!!!
Děkuji a přeji jí ještě hodně pracovních úspěchů a hodně spokojených a vyléčených!
pacientů!!!

Lékařka s dlouholetou praxí, dělá maximum pro pacienty!!

paní doktorka, je velmi schopná, obětavá a ochotná. Vždy se snaží člověku pomoci a zařídit vše, tak aby to bylo pro pacienta nejlepší. Snaží se jak jen to jde. Chodím k paní doktorce dlouho a nemohu si stěžovat. Pokud jsem někdy čekala chvíli v čekárně tak to je snad pochopitelné jděte do nemocnice a pročekáte den.

Mně včdycky pomohla. Obdivuji její trpělivost vůči pacientům. kteří se ani neumějí pořádně vyjádřit, určit co jím je.