Adresa

Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová
Údolní 316/94, Praha 4, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 5 Více


Pediatrie a psychoterapie


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Údolní 316/94, Praha

Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Zkušenosti

O mně

Naše soukromá ordinace pečuje o děti od roku 1994 . Nyní na adrese Praha 4, Údolní 316/94.
Poskytujeme:
1.) Léčebnou a preventivní péči...

Více

Specializace

  • dětské lékařství

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová Pediatrie a psychoterapie

Paní doktorku znám víc jak 20 let, už z doby, kdy praktikovala v ordinaci své maminky MUDr. Linhartové. Vždy byla velmi pečlivá, s perfektním přístupem k dětem. Přestože už k ní nepatříme, stále na ní vzpomínám a když si tady čtu recenze, vidím, že se nezměnila a je pořád báječná.

P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Paní doktorka Rymešová je velmi vzácný důkaz skvělé péče už od novorozence, zrovna tak paní sestra. Pečovala o má dvojčata od narození asi do 3 let úplně skvěle, potom jsme se jako rodina odstěhovali jinam. Paní Rymešová je velmi předvídavá, poslala nás s 1,5 ročními preventivně na PLUSOPTIX a další vyšetření zraku na polikliniku Barrandov, kde se prokázalo že jedno dvojče vidí špatně od narození. Poslala nás k Dr. Konvičkové, která má velký talent na malinké děti. ( mimochodem jsme těch očních dr zkusili asi 3 a jedině na malé děti je nejlepší Konvičková t.č. 2020 na Vinohradech). Paní Dr Rymešová se i sama neustále vzdělává a jezdí na mzn konference, aby mohla pomáhat lépe a to je pro mě dost velký důkaz člověka-doktora, který se nadále vzdělává, i když by vlastně nemusel.
A ještě jednou díky i sestřičce, která je víc než skvělá.

B
Ověřený profil
Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová Pediatrie a psychoterapie

Paní doktorka Rymešová je jedna z nejpečlivějších lékařek, které jsem doposud poznala. Má věcný a lidský přístup k pacientům (mě pomohla v oblasti psychoterapie). Další postupy léčby mi vždy vysvětlila a otázky zodpověděla. Nezbývá, než ji doporučit i ostatním!


Ověřený profil
Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Ordinaci paní Rymešové jsem měla čest navštívit v září tohoto roku. Přišla jsme na tzv. seznamovací schůzku ještě před narozením miminka. Ordinace a zejména čekárna je vkusně zařízená, sestřička i paní doktorka moc milé. Měla jsem možnost se ptát na vše, co mě zajímá (očkování atd.) Na další návštěvu jsem se měla objednat až se miminko narodí. Bohužel při dalším objednání byla mému synovi z důvodu ambulantního porodu odmítnuta jakákoliv následující lékařská péče. Vyslechla jsem si od paní doktorky, že jsem sobecká matka, která staví své vlastní zájmy nad zdraví svého dítěte a z důvodu nečekaně plné kapacity (která nastala z minuty na minutu) odmítá mé dítě nadále ošetřovat. Bylo mi doporučeno si hledat nového pediatra. Pojišťovna mám naštěstí nového pediatra okamžitě zajistila, ale velmi se zajímala, který konkrétní lékař odmítl péči.


M
Ověřený profil

S paní doktorkou Rymešovou jsme velmi spokojeni. Je vždy vstřícná a milá. Máme dvě děti a max. nám vyhovuje, když jsme objednaní na určitou hodinu a nemusíme s ďětmi čekat v přeplněné čekárně. Starší dceři paní doktorka vyléčila atopický ekzém a nebyl problém ani s odložením očkování. U mladší dcery mi zase mic oomohla sestřička, protože jsem měla vekké problémy s kojením.
D. Koderová


B
Ověřený profil

Paní doktorka je milá a vždy vysvětlí léčbu. Mohli jsme k ní se synem po domluvě i mimo ordinační hodiny.
Jsem ráda, že teď ordinuje i v Podolí, máme to blíž.


P
Ověřený profil

Paní doktorce bych ráda poděkovala za péči, kterou měla s mými třemi dětmi. :-) Je opravdu profesionál, který ví a zná. Díky patří i sestřičce. Děkujeme, a doporučujeme ostatním.


R
Ověřený profil

Jsem velmi spokojená s prací paní doktorky.Vždy nám velmi dobře poradí, vysvětlí a pomůže, je velmi milá k dětem, které ji mají velmi rádi, což je velké plus.Vřele všem doporučuji.


H

dobrý den, paní doktorka je moc milá a našimi dětmi to báječně umí. Poradí se vším. Jen mě mrzí, že ordinuje jen do čtyř hodin. Hodilo by se mi chodit až po práci.


K
Ověřený profil

Jelikož mám pět dětí potřebovala jsem vždy poradit, když jsem byla s nemocemi dětí v nesnázích. V ordinaci paní doktorky Rymešové jsem vždy nalezla a nalézám radu, oporu a pochopení. Nikdy mě neodmítne ikdyž už skončily ordinační hodiny, snaží se mi maximálně vyjít vstříc což je velká pomoc ve chvílích dětské nepohody. Super jen tak dál.


Došlo k chybě, zkuste to znovu