Malátova 14/2509, Ústí nad Labem

Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k paní doktorce již cca 6 let, poté co jsem v Ústí jinou dětskou lékařku nesehnala ( z důvodu stěhování). Dnes již moc dobře vím, proč zrovna tato lékařka měla volno a registrovala mé dvě děti.
Připojím se k názoru asi většiny, že paní doktorka a sestra víceméně také se neumí k dětem chovat. Každá návštěva je stres pro mně i mé děti. Paní doktorka je nepříjemná, vše je ve spěchu, se sestrou zvyšují hlas pokud náhodou dítě nedělá to, co mu sestra ve spěchu říká. Děti jsou v ordinaci peskovány když neví kam si mají stoupnout a nereagují hned. Jako matka se dětí teď už zastávám, ale to dusno v ordinaci by se dalo krájet.
S takovým arogantním a nevhodným chováním jsem se ještě nesetkala.
Od paní doktorky budeme odcházet, ale ráda bych před ní varovala ostatní rodiče.

Umístění: Ordinace Jiný

Ja jsem z navstevy této ordinace vždy v neuveritelnem stresu a to je dite zdrave. Nedej bože by nebylo. Nejdřív hodně kojim, ať uberu. Pak, že dite se nevejde do tabulky tak určitě nemám mliko a kojim málo. Ani se nezeptala zda jsem zvedla prikrmy (nezavedla) tak obě dvě i se sestrou mi začali radit dávat kaši ráno i večer, svačinu, oběd, proste komplet všechno a dokonce odpoledne jogurt a to i přesto, ze jsem je informovala o prujmech a kožním exemu a podezření na abkm. Ani nenabidli vyšetření. Arogantní pani doktorka s nezájem, o trochu lepší sestra ale s názory za zenitem. Stejně, táhnou za stejný provaz. Hledám jiného lékaře i kdyby měl být na Marsu.

Umístění: Ordinace Jiný

Bohuzel, i my se musime pripojit k negativnim komentarum. Po bezproblemovem detstvi vetsiho syna jsme nyni (automaticky) zacali chodit k dr. Rihove i s novorozencem. Bohuzel po ruznych, nami odpozorovanych nesrovnalosti v jeho vyvoji, o kterych jsme doktorku informovali, nas vzdy odbila s tim, ze to se spravi a zemalemu nic neni. Bohuzel, odborna vysetreni, ktere jsme si vybavili castecne sami a castecne po odchodu od pi doktorky k jine potvrdila, ze jsme meli pravdu a ze jsme s malym meli uz davno chodit na fyzioterapii, ergoterapii a cvicit s nim Vojtovku. Velke zklamani, nicmene uz jsme jinde a jen nas mrzi, ze jsme to neudelali drive...

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi arogantní doktorka. Sdělila mi, že nemám mléko, kojím dosud, dceři je 20 měsíců. Stresovala mne s váho a výškou dítěte, přestože byla dcera opakovaně špatně změřená i zvážená. Vrchol všeho byl, že, když jsem šla s dcerou v horečkách doktorce, nezměřila jí CRP, přesto, že měla tu možnost. Skončily jsem v nemocnici. Rozhodně nedoporučuji tuto lékařku, jestli se jí tak vůbec dá nazývat!! Jediné pozitivum byla sestřička, velmi milá a ochotná a profesionální. Naštěstí jsem již u jiného doktora, spokojenost veliká i s novou sestrou.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce jsem zacala chodit po porodu s dcerou. Neuveritelny pristup. Empaticka. Dostatecne informuje. A jak mela na neco podezření, hned nas radsi odeslala na dalsi vysetreni. A i s ockovanim nikam nepospicha. Nestrká deti do tabulek a nerve leky zbytecne.

Umístění: Ordinace

Pani doktorka mi byla doporučena kamaradkou po me prvni navštěvě velka spokojenost jak s přistupem tak i zjištěnim že jsem pani doktorku jako ditě navštěvovala i ja sama takže vim jaka je a už se těšim že k ni budu chodit i se svimi dětmi.

K paní dr.chodím se synem a nikdy jsem nebyla tak spokojená s ní jako tet paní dr.i sestřička jsou super ženské

Umím si představit, že pokud se člověk na nic neptá, o nic se nezajímá a nenastanou žádné vážnější problémy, může u této doktorky dítě vydržet v péči až do dospělosti. Bohužel to ale nebyl náš případ... Před očkováním syna jsme chtěli získat nějaké informace, ale paní doktorka nejen že nebyla schopna odpovědět na naše otázky, ale dokonce s námi nechtěla vůbec komunikovat. Celou problematiku bagatelizovala a neváhala tvrdit, že rizika očkování nejsou žádná, což je prokazatelná lež. Z našeho pohledu jde o jednoznačné selhání lékaře jak na profesionální, tak na osobní úrovni. O porušení etického kodexu nemluvě. Není zkrátka možné, aby lékař neměl informace, které má mít, a odmítal kvůli tomu komunikovat s pacientem. K této lékařce jsme již neměli důvěru, a tak jsme odešli k jiné pediatričce s naprosto odlišným přístupem. Za nás bohužel nedoporučujeme.

Paní doktorka u mého syna jako první vyslovila podezření na autismus. Poslala nás na vyšetření a dg. se potvrdila. Díky jejímu empatickému a profesionálnímu přístupu se život mého syna a náš společný výrazně zlepšil. Nikdy nic nezanedbala a vždy veškeré zdravotní komplikace vyřešila. Je to člověk na svém místě.

Je zvláštní, že všechny negativní názory jsou psané stejným stylem a anonymně. Já jsem jako dítě chodila k MUDr. Mecové a se svým dítětem navštěvujeme MUDr. Říhovou od narození a jsme naprosto spokojené. Velmi příjemný a velmi profesionální přístup. Navíc skvělá sestřička Lišková, která je opravdovým pokladem této ordinace. Bäuchelová