Adresa

Malátova 14/2509, Ústí nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace Jiný

Bohuzel, i my se musime pripojit k negativnim komentarum. Po bezproblemovem detstvi vetsiho syna jsme nyni (automaticky) zacali chodit k dr. Rihove i s novorozencem. Bohuzel po ruznych, nami odpozorovanych nesrovnalosti v jeho vyvoji, o kterych jsme doktorku informovali, nas vzdy odbila s tim, ze to se spravi a zemalemu nic neni. Bohuzel, odborna vysetreni, ktere jsme si vybavili castecne sami a castecne po odchodu od pi doktorky k jine potvrdila, ze jsme meli pravdu a ze jsme s malym meli uz davno chodit na fyzioterapii, ergoterapii a cvicit s nim Vojtovku. Velke zklamani, nicmene uz jsme jinde a jen nas mrzi, ze jsme to neudelali drive...

M
Umístění: Ordinace Jiný

Velmi arogantní doktorka. Sdělila mi, že nemám mléko, kojím dosud, dceři je 20 měsíců. Stresovala mne s váho a výškou dítěte, přestože byla dcera opakovaně špatně změřená i zvážená. Vrchol všeho byl, že, když jsem šla s dcerou v horečkách doktorce, nezměřila jí CRP, přesto, že měla tu možnost. Skončily jsem v nemocnici. Rozhodně nedoporučuji tuto lékařku, jestli se jí tak vůbec dá nazývat!! Jediné pozitivum byla sestřička, velmi milá a ochotná a profesionální. Naštěstí jsem již u jiného doktora, spokojenost veliká i s novou sestrou.

Z
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

K paní doktorce jsem zacala chodit po porodu s dcerou. Neuveritelny pristup. Empaticka. Dostatecne informuje. A jak mela na neco podezření, hned nas radsi odeslala na dalsi vysetreni. A i s ockovanim nikam nepospicha. Nestrká deti do tabulek a nerve leky zbytecne.

I
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Pani doktorka mi byla doporučena kamaradkou po me prvni navštěvě velka spokojenost jak s přistupem tak i zjištěnim že jsem pani doktorku jako ditě navštěvovala i ja sama takže vim jaka je a už se těšim že k ni budu chodit i se svimi dětmi.

Ověřený profil

K paní dr.chodím se synem a nikdy jsem nebyla tak spokojená s ní jako tet paní dr.i sestřička jsou super ženské

Ověřený profil

Umím si představit, že pokud se člověk na nic neptá, o nic se nezajímá a nenastanou žádné vážnější problémy, může u této doktorky dítě vydržet v péči až do dospělosti. Bohužel to ale nebyl náš případ... Před očkováním syna jsme chtěli získat nějaké informace, ale paní doktorka nejen že nebyla schopna odpovědět na naše otázky, ale dokonce s námi nechtěla vůbec komunikovat. Celou problematiku bagatelizovala a neváhala tvrdit, že rizika očkování nejsou žádná, což je prokazatelná lež. Z našeho pohledu jde o jednoznačné selhání lékaře jak na profesionální, tak na osobní úrovni. O porušení etického kodexu nemluvě. Není zkrátka možné, aby lékař neměl informace, které má mít, a odmítal kvůli tomu komunikovat s pacientem. K této lékařce jsme již neměli důvěru, a tak jsme odešli k jiné pediatričce s naprosto odlišným přístupem. Za nás bohužel nedoporučujeme.

Ověřený profil

Paní doktorka u mého syna jako první vyslovila podezření na autismus. Poslala nás na vyšetření a dg. se potvrdila. Díky jejímu empatickému a profesionálnímu přístupu se život mého syna a náš společný výrazně zlepšil. Nikdy nic nezanedbala a vždy veškeré zdravotní komplikace vyřešila. Je to člověk na svém místě.

B
Ověřený profil

Je zvláštní, že všechny negativní názory jsou psané stejným stylem a anonymně. Já jsem jako dítě chodila k MUDr. Mecové a se svým dítětem navštěvujeme MUDr. Říhovou od narození a jsme naprosto spokojené. Velmi příjemný a velmi profesionální přístup. Navíc skvělá sestřička Lišková, která je opravdovým pokladem této ordinace. Bäuchelová

K
Ověřený profil

Zdravím všechny, jsem neuvěřitelně zklamaná z neprofesionality paní doktorky. Pokud jdete jen s banálním problémem, určitě poradí, ale pokud chcete diagnozu, tak máte prostě smůlu. Odešli jsme, k super doktorce, ale ráda bych tímto varovala všechny rodiče před touto doktorkou. Jinak sestřička jee fantastická a myslím, že si tam jen kazí pověst. Po paní doktorce Mecové je to opravdu strašlivé zklamání. Také nás léčila coca colou. Mm pocit, že vzhledem k tomu, že m postižené dítě, tak bagatelizuje problémy svých pacientů a taková doktorka nemá v ordinac co dělat. Co z toho, že má krásně vybavenou ordinaci, důležitá je jen ta péče a ta je prostě děsná.

Ověřený profil

Dobrý den, také mě překvapuje Vaše hodnocení. K paní doktorce chodíme už moc dlouho, dcera se narodila s těžkou srdeční vadou a můj syn má oční vadu - dioptrie 6. S okamžitým problémem jsme byli vždy posláni na vyšetření a vše dopadlo výborně. Paní doktorka je vynikající lékař a nemám s ní absolutně žádný problém. Neměnila bych..

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti