Malátova 14/2509, Ústí nad Labem

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

2.5

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi arogantní doktorka. Sdělila mi, že nemám mléko, kojím dosud, dceři je 20 měsíců. Stresovala mne s váho a výškou dítěte, přestože byla dcera opakovaně špatně změřená i zvážená. Vrchol všeho byl, že, když jsem šla s dcerou v horečkách doktorce, nezměřila jí CRP, přesto, že měla tu možnost. Skončily jsem v nemocnici. Rozhodně nedoporučuji tuto lékařku, jestli se jí tak vůbec dá nazývat!! Jediné pozitivum byla sestřička, velmi milá a ochotná a profesionální. Naštěstí jsem již u jiného doktora, spokojenost veliká i s novou sestrou.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce jsem zacala chodit po porodu s dcerou. Neuveritelny pristup. Empaticka. Dostatecne informuje. A jak mela na neco podezření, hned nas radsi odeslala na dalsi vysetreni. A i s ockovanim nikam nepospicha. Nestrká deti do tabulek a nerve leky zbytecne.

Umístění: Ordinace

Pani doktorka mi byla doporučena kamaradkou po me prvni navštěvě velka spokojenost jak s přistupem tak i zjištěnim že jsem pani doktorku jako ditě navštěvovala i ja sama takže vim jaka je a už se těšim že k ni budu chodit i se svimi dětmi.

K paní dr.chodím se synem a nikdy jsem nebyla tak spokojená s ní jako tet paní dr.i sestřička jsou super ženské

Umím si představit, že pokud se člověk na nic neptá, o nic se nezajímá a nenastanou žádné vážnější problémy, může u této doktorky dítě vydržet v péči až do dospělosti. Bohužel to ale nebyl náš případ... Před očkováním syna jsme chtěli získat nějaké informace, ale paní doktorka nejen že nebyla schopna odpovědět na naše otázky, ale dokonce s námi nechtěla vůbec komunikovat. Celou problematiku bagatelizovala a neváhala tvrdit, že rizika očkování nejsou žádná, což je prokazatelná lež. Z našeho pohledu jde o jednoznačné selhání lékaře jak na profesionální, tak na osobní úrovni. O porušení etického kodexu nemluvě. Není zkrátka možné, aby lékař neměl informace, které má mít, a odmítal kvůli tomu komunikovat s pacientem. K této lékařce jsme již neměli důvěru, a tak jsme odešli k jiné pediatričce s naprosto odlišným přístupem. Za nás bohužel nedoporučujeme.

Paní doktorka u mého syna jako první vyslovila podezření na autismus. Poslala nás na vyšetření a dg. se potvrdila. Díky jejímu empatickému a profesionálnímu přístupu se život mého syna a náš společný výrazně zlepšil. Nikdy nic nezanedbala a vždy veškeré zdravotní komplikace vyřešila. Je to člověk na svém místě.

Je zvláštní, že všechny negativní názory jsou psané stejným stylem a anonymně. Já jsem jako dítě chodila k MUDr. Mecové a se svým dítětem navštěvujeme MUDr. Říhovou od narození a jsme naprosto spokojené. Velmi příjemný a velmi profesionální přístup. Navíc skvělá sestřička Lišková, která je opravdovým pokladem této ordinace. Bäuchelová

Zdravím všechny, jsem neuvěřitelně zklamaná z neprofesionality paní doktorky. Pokud jdete jen s banálním problémem, určitě poradí, ale pokud chcete diagnozu, tak máte prostě smůlu. Odešli jsme, k super doktorce, ale ráda bych tímto varovala všechny rodiče před touto doktorkou. Jinak sestřička jee fantastická a myslím, že si tam jen kazí pověst. Po paní doktorce Mecové je to opravdu strašlivé zklamání. Také nás léčila coca colou. Mm pocit, že vzhledem k tomu, že m postižené dítě, tak bagatelizuje problémy svých pacientů a taková doktorka nemá v ordinac co dělat. Co z toho, že má krásně vybavenou ordinaci, důležitá je jen ta péče a ta je prostě děsná.

Dobrý den, také mě překvapuje Vaše hodnocení. K paní doktorce chodíme už moc dlouho, dcera se narodila s těžkou srdeční vadou a můj syn má oční vadu - dioptrie 6. S okamžitým problémem jsme byli vždy posláni na vyšetření a vše dopadlo výborně. Paní doktorka je vynikající lékař a nemám s ní absolutně žádný problém. Neměnila bych..

Paní Doktorka je opravdu katastrofa.Potvrzení legislativních věcí je nadlický úkol.po měsíci kdy jsem se jí připoměla mi zdělila přijedtě,když jsem obratem dojela do ordinace,řekla mi arogantně že papíry poslala nevyplněné a nemá na mě ani čas ani náladu.Ihned odjela autem pryč a prý si můžeme jít stěžovat!Žádnou OCHOTU od paní dr.nečekejte!!!!!!Nemluvím o tom že pro jiné potvrzení jsem musela několikrát,nechtějí nic kopírovat,formuláře za které zaplatíte si musíte prý obstarat na internetu a okopírovat.