Ivana Rakovičová, gynekolog Praha

Šrobárova 50, Praha

Sídliště 31/1100, Praha
AMEDEANA, s.r.o.

Umístění: AMEDEANA, s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky s podezřením na potrat v 5. týdnu těhotenství, nebo jestli mám nějaké trvalé následky Tento týden je vyhlášen zákaz vycházení kvůli koróna viru. Nicméně jsem byla objednaná a počítala jsem s návštěvou. Když jsem dorazila. Paní doktorka na mě začala hystericky řvát jestli jsem nečetla ceduli a ze jestli nejsem akutní případ ať jdu okamžitě pryč. Ještě mi začala vztekle ukazovat telefon, že mi dvakrát volala. Nicméně já nemám žádný zmeškaný hovor, ani esemesku. V mém stavu jsem byla schopna pouze odejít a říct, že si najdu jinou doktorku. Na to doktorka jenom téhle rameny a řekla ze ji je to jedno.
Když to shrnu: Absolutně neprofesionální, nelidskými přístup, hysterie, neochota

Umístění: Ordinace

Po velké nespokojenosti s jinými gynekology jsem skončila u paní doktorky Rakovičové. Je výborná, milá, šetrná. Vše důkladně prohovoří, nemá předsudky vůči mým návrhům, repsektuje má přání (nechci hormonální antikoncepci např., což byl u jiného lékaře problém) a snaží se najít individualizované řešení.

Umístění: Ordinace

Pani doktorka ma profesionalni a milu pristup, nzni jsem tehotna a mam utz na kazde navsteve, coz rozhodne neni standard. Kdykoliv zavolam, dostanu radu nebo doporuceni,at co nejdriv zajedu na kontrolu, nikdy jsem necekala,vzdy me vezme do 2. dne a v cekarne jsem necekala nikdy dele nez 5 minut.

Umístění: Ordinace Prevence

Já jsem maximálně spokojená, včas mi díky stěrům zjistila onkologický problém v počátečním stadiu. Paní doktorce děkuji za trpělivost - nejsem předpisový pacient ;-)

Jsem u paní doktorky už 5 let a vždy mi pomohla s jakýmkoliv problémem, pokaždé jsem velmi spokojená. Neznám lepší gynekoložku

K paní doktorce jsem chodila od patnácti let. Od 21 let jsem trpěla bolestí břicha, ale paní doktorka mi několik let tvrdila, že neshledává nic špatného a že jsem zcela v pořádku. Asi po čtyřech letech těchto závěrů jsem se objednala k jiné gynekoložce. Ta vyvalila oči a okamžitě mě poslala na operaci. Její diagnózu potvrdil i vyšetřující lékař a následně operatér z podolské nemocnice. Teď jsem již téměř rok po operaci a problémy nemám.
Když jsem měla jakékoli dotazy týkající se antikoncepce, byly okamžitě smeteny ze stolu, s tím, že je to vynikající a jak píše už někdo výše, lepší než potrat.
Všem, kdo chtějí mít v budoucnu děti, bych poradila, ať si najdou jiného gynekologa.

Dobrý den,já jsem také s paní doktorkou velice spokojená.Před deseti lety jsem se odstěhovala na Orlík a dodnes dojíždím k pí doktorce na prohlídky.Zde nemají v okolí gynekologové moc dobrou pověst.Jak se říká,každému se člověk nezavděčí,jeden lékaře chválí,ale druhý není spokojen,já spokojená jsem.Růža

K paní doktorce chodím již desátým rokem a jsem s ní velice spokojená.Nikdy jsem dlouho nečekala ani v čekárně u mě nebyl nikdy sebemenší problém.

K doktorce Rakovičové chodím již několik let a jsem velmi spokojená. Vyšetření nebolí, jak některé uvádí. Dále jsem měla zánět močových cest, prohlédla mě a vyšetřila i vnitřně, jestli to jsou opravdu močové cesty nebo něco jiného. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že je doktorka protivná, náladová nebo zlá. Za sebe DOPORUČUJI

Od paní doktorky jsme odešla, byla mi nesympatická, když jste se ji na něco zeptali, měli jste pocit, že ji otravujete, jak píší lidi níže. Od doktorky jsme odcházela s dost špatnou náladou. Nebyla jsme u ni spokojená.