Dermatologická ambulance
Ukrajinská 11, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Perfektní. Moc milá paní doktorka i sestřička. Na vše se důkladně podívají, vysvětlí, uklidní, navrhnou řešení. Rozumný termín objednání a dochvilnost ve sjednaný termín.

Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Chodím k paní doktorce (i celá rodina) již několik let. Velmi empatická, erudovaná, pečlivá, dokáže vše vysvětlit a uklidnit. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Dermatologická ambulance Ekzem

Velice ochotná a milá paní doktorka! Ohledně atopickeho ekzemu mi vsechno vysvětlila a poradila. Je vidět zájem o pacienta a snaha mu pomoct. A to si myslím, že je to nejdůležitější.

C

Komunikace a etika se učí na fakultě, kterou každý lékař musí projít. Pro ordinaci paní doktorky Kostkové ale bez viditelného výsledku. Zážitek, kdy jsem objednán na 8:15, spěchám abych to stihl před svými pracovními povinnostmi, a když se v 8:45 otevřou dveře, sestra pozve jiného pacienta a na mou připomínku o čase objednání beze slova omluvy řekne počkejte, hned to bude, tak takový zážitek si nechám příště ujít. Do ordinace této lékařky už nikdy! (Nejraději bych nedal ani jednu hvězdičku.) Jiří Chvála

Jedním slovem- hrůza!!! V ordinaci se zdržíte max 5 minut, navíc, s neúčinným lékem po kterém následuje velké zhoršení ( v mém případě ekzém) .... Objednávání je jedna velká tragédie- sestra mluví jako byste ji zrovna probudili a její neochota je až zarážející. Na otázku mohla byste mě objednat na příští týden? Odpoví rezolutní: NE.
U této paní doktorky mě už nikdo neuvidí. NEDOPORUČUJI

Absolvoval jsem s paní doktorkou několik návštěv. Velmi profesionální, přátelské vedení. Rozumí práci. Děkuji . Ing Jiří Borč

Působí sympaticky, ale léčba ekzému po letech bez výsledků. Léčí pouze kortikoidy, ačkoliv to vlastně žádný lék není, jen dočasné zastavení ekzému na krátkou dobu s tím, že se pak ve větší míře vrátí (ale o vám ona neřekně). Radí jen nekoupat se, ale sprchovat se. Sestra je protivná. Takže příště někam jinam...

Pri vysetreni sa na mna pani doktorka skoro ani nepozrela, ked som jej ukazovala kde mam vsade egzem. Iba sa tvarila nezaujate a cakala, kym sa vyrozpravam. Dala mi kortikoidy, ktore mi ani nezaberaju, neposkytla mi ziadne rady, iba mi dala letak do ruky (predtym som egzem nemala, takze nemam skusenosti, co robit). Nepredpisala mi ziadnu masticku na obnovu koznej bariery. Egzem mam okrem ineho aj na prstoch na rukach - co takto tip pre mna, nejake specialne mydlo, comu sa vyhybat a podobne... Vobec ziadna informacia. Mala som pocit, ze sa ma chce len rychlo zbavit. Rozhodne nedoporucujem...

Paní doktorka je vcelku milá, sestra jak kdy. Nepovažuji ale její přístup za profesionální. Člověk má pořád pocit, že se ho chce hlavně co nejdříve zbavit. Na co jsem se nezeptala, to mi neřekla a i tak mi někdy místo odpovědi vrazila do ruky nějaký leták, ať si to přečtu tam. Začal k ní chodit i můj přítel a má stejnou zkušenost.

Paní doktorka mi pokaždé pomohla, stabovila správnou diagnózu a zvolila léčbu, která fungovala, jak u mně, tak u mého půlročního syna.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

rád bych se objednal. Jen si chci ověřit zda Vaše ordinace má smlouvu s Revírní bratrskou pokladnou.

je mí líto, ale smlouvu se ZP RBP nemáme.

MUDr. Ivana Kostková

Dobrý den, paní doktorko, ráda bych k Vám docházela s bércovými vředy, protože k Vám mám velmi doré spojení MHD autobusem 139 Moje zdravotní pojišťovna je 2012-vojenská. Ráda bych se objednala. Prosím Vás tedy o zprávu, zda byste mne jako příchozí pacientku mohla přijmout. Děkuji Vám a ze srdce Vás zdravím

Dobrý den, určitě, k vyšetření je možné objednat se telefonicky.
Děkuji za pochopení.

MUDr. Ivana Kostková