Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bohušovická 230/12, Praha, Praha
ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Byli jsme s synem u lékaře І. Jedličkа, je ve své práci opravdu profesionál. Jsme cizínze, ale to neovlivnilo proces průzkumu. Hodinu jsem mluvil se svým synem a používal různé metody k ověření jeho znalostí v tuto chvíli (5 let). U lékaře jsme se cítili klidně, protože z prvních slov bylo zřejmé, že se doktor zajímal o náš problém ... velmi se mi líbilo, že lékař nejprve provedl vyšetření syn (40 min.), teprve poté jsem začal psát případ, abych se zeptal na dítě .... mohu jen doporučit !!!

K
Ověřeny pacient

Pan doktor Jedlička byl po deseti letech první, kdo mi dokázal doporučit vhodná sluchadla na specifickou ztrátu sluchu a hlavně je pak seřídit.

D
Ověřeny pacient

Moc doporučuji, příjemný a pečlivý pan doktor. Vynikající odborník na koupi sluchadla Windex pro nedoslychavé. Se sluchadlem jsem velice spokojen.

Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsme se dostali po 3 letech co jsem se snažila přesvědčit původní pediatričku a dr z ORL že dcera neslyší. Pn doktor se nás ujal dcera dostala konečně sluchadla a a má konečně možnost se rozvíjet. Je rychlý, ochotný, pečlivý a s dětma to opravdu umí. sestřička naše děti milujou( chodíme k nim se dvěma)

B

3 roky jsem se snazila upozornovat ruzne lekare, od obvodni, pres ORL , ze muj syn spatne slysi.... Stav se stale zhorsoval, az jsem bohudik dostala od logopedky doporuceni na dr. Jedličku, ktery jediny synovi pomohl. Opravdu se mu dukladne venoval, ac ma vzdy plnou cekarnu... Je bezvadny, chytry, opravdu odbornik a v neposledni rade to umi s detmi. Sestricka na audiu taky vyborna. Syn konecne slysi.

B

Velmi dobrý, ochotný a špičkový odborník. Mám mnoho let tyto zkušenosti.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti