ordinace
Bohušovická 230/12, Praha, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Byli jsme s synem u lékaře І. Jedličkа, je ve své práci opravdu profesionál. Jsme cizínze, ale to neovlivnilo proces průzkumu. Hodinu jsem mluvil se svým synem a používal různé metody k ověření jeho znalostí v tuto chvíli (5 let). U lékaře jsme se cítili klidně, protože z prvních slov bylo zřejmé, že se doktor zajímal o náš problém ... velmi se mi líbilo, že lékař nejprve provedl vyšetření syn (40 min.), teprve poté jsem začal psát případ, abych se zeptal na dítě .... mohu jen doporučit !!!

Pan doktor Jedlička byl po deseti letech první, kdo mi dokázal doporučit vhodná sluchadla na specifickou ztrátu sluchu a hlavně je pak seřídit.

Moc doporučuji, příjemný a pečlivý pan doktor. Vynikající odborník na koupi sluchadla Windex pro nedoslychavé. Se sluchadlem jsem velice spokojen.

K panu doktorovi jsme se dostali po 3 letech co jsem se snažila přesvědčit původní pediatričku a dr z ORL že dcera neslyší. Pn doktor se nás ujal dcera dostala konečně sluchadla a a má konečně možnost se rozvíjet. Je rychlý, ochotný, pečlivý a s dětma to opravdu umí. sestřička naše děti milujou( chodíme k nim se dvěma)

3 roky jsem se snazila upozornovat ruzne lekare, od obvodni, pres ORL , ze muj syn spatne slysi.... Stav se stale zhorsoval, az jsem bohudik dostala od logopedky doporuceni na dr. Jedličku, ktery jediny synovi pomohl. Opravdu se mu dukladne venoval, ac ma vzdy plnou cekarnu... Je bezvadny, chytry, opravdu odbornik a v neposledni rade to umi s detmi. Sestricka na audiu taky vyborna. Syn konecne slysi.

Velmi dobrý, ochotný a špičkový odborník. Mám mnoho let tyto zkušenosti.