Hotovost

Psychoterapie • 1 500 Kč

Ostrovského 253/3, Praha

1 500 Kč

Psychoterapeutické centrum Řipská

POKUD CHCETE TERMÍN, URČITĚ ZAVOLEJTE, VĚTŠINOU SE NAJDE NĚJAKÉ VOLNÉ OKÉNKO DŘÍV.
V současné době část své pracovní kapacity věnuji klientům ...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - Psychoterapie
  • Psychoterapeutický výcvik PCA (630 hod.)
  • Univerzita Hradec Králové - Učitelství pro SŠ
Zobrazit více

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Certifikáty

Mé první setkání s psychoterapií, lehce váhavé.
Mgr. Paulová však od prvního společného sezení rozehnala veškeré mé pochyby, zda psychoterapie je to, co mi pomůže. Spolupracujeme delší dobu a velmi si cením její empatie a osobního přístupu. Pozorně naslouchá a vždy mě dokáže správně navést, ukázat i jiné cesty, jiné možnosti, jiná vysvětlení. Díky ní jsem se konečně podívala na své potíže z jiného úhlu, pochopila souvislosti a přestala se motat v bludném kruhu. U paní Paulové se mi dostalo a stále dostává účinné pomoci. Je to člověk na svém místě, je to skvělý psychoterapeut.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Jakožto stydlivý člověk, který nerad komunikuje s cizími lidmi, je paní Paulová přesně ten typ psychoterapeuta, který si mohu jedině vyžádat. I přes můj stud si paní Paulová našla způsob, se kterým se mnou dokáže navázat kontakt a primárně řešit problémy, o kterých jsem i nejbližším neříkala. Mohu tuto empatickou, příjemnou a hodnou psychoterapeutku maximálně doporučit, hlavně lidem, kteří se stydí mluvit o svých problémech a jsou více uzavření.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Jakožto žena v nejlepších letech, nicméně nikoliv v nejlepším psychickém stavu, přicházím na první sezení k paní Paulové. Probíhá to dobře, rozhodnu se tedy v terapii pokračovat. Nejsem naivní, je mi jasné, že si to budu muset odmakat. Trocha politování by se mi ale hodila.. Místo politování se mi ale dostává něčeho mnohem lepšího. Získávám skvělou průvodkyni na cestě hledání sebe sama. Kromě podnětných sezení dostávám i tipy na knížky, odkazy na zajímavé přednášky, rozhovory a články. Nedostávám manuál na spokojený život. Začínám chápat, že ten si musíme každý napsat sám. Terapii u paní Paulové vřele doporučuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Když jsem se rozhodla pro psychoterapii u paní Ivy, byla jsem na tom opravdu psychicky špatně, vše mě stresovalo, sebepoškozovala jsem se, nesnášela jsem se. To se, ale celé změnilo. Neskutečné mi pomohla se dostat ze dna zpátky na povrch, vážím si sebe mnohem víc, zlepšilo se mi sebevědomí a stresové situace mi už nedělají problém jako dříve. Nyní je to už měsíc a rok co jsem začala k paní Ivě chodit. Pro kohokoliv, kdo by chtěl a potřeboval navštívit psychoterapeuta, paní Ivu můžu 100% doporučit. Na termínu dalších sezení jsme se vždy dohodly na místě, tak jak se nám to oběma hodilo.

Mgr. Iva Paulová

Mám vždy opravdu velkou radost, když klient/ka převezme zodpovědnost a zmobilizuje v sobě síly, které má k dispozici. To se stalo i v tomto případě. Je úžasné, když se toto může stát na prahu dospělosti. "T.V" se učí mít ráda sama sebe a doufám, že v tom bude celý život pokračovat, aby byla šťastná.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Prostě přišel čas, kdy jsem si musela připustit a uvědomit, že chci žít jinak, vědoměji skoro až taková touha život prožít a ne přežít! Iva Paulová, je báječným průvodcem na této cestě. Ano, není to jednoduché, ale bez její pomoci bych to nezvládla a za toho půl roku, se cítím mnohem lépe! Moc děkuji!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

S terapií u paní Paulové jsem velmi spokojena. Doporučuji komukoliv, kdo o terapii uvažuje. Paní Paulová má skvělý přístup.

S paní Paulovou jsem se začala setkávat díky organizaci Respondeo. Byla jsem v nelehké a velmi nepříjemné životní situaci. Paní Paulová mě touto situací díky terapii bezpečně provedla a zároveň jsem si díky ní přišla na spoustu důležitých osobnostních záležitostí. Paní terapeutka je příjemnou bytostí a v profesním přístupu je lidská, což je mi velmi sympatické. Brzy jsem pochopila, že se před ní nemusím stydět a můžu se jí zcela otevřít. Když během terapie narazíme na bolavé téma, dokáže mi pomoci vyjít z nepříjemných pocitů a získat nadhled. Dává mi přínosné tipy na odborné knihy a i mimo sezení mi zasílá užitečná videa k tématu, které řešíme. Sama na sobě vnímám, že co k paní terapeutce chodím, žiji mnohem vědoměji, mám lepší vztah sama k sobě a dokážu detekovat situace, které pro mě nejsou dobré. Terapie je samozřejmě hlavně prací sám na sobě, ale je třeba k tomu mít toho správného průvodce, jímž pro mě paní Paulová určitě je. Spolupráci s paní Paulovou od srdce doporučuji!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Bol a som veľmi spokojný s pani Paulovou. Má veľký prehľad, vie naladiť človeka na pozitívne myšlienky a počúva a nesúdi :) A hlavne ide do hĺbky. Určite odporúčam. Ďakujem za doterajšiu sedenia a pomoc.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Původně jsem měla z terapie strach a nechtěla ji absolvovat. Ve výsledku jsem neskutečně vděčná, že jsem se odhodlala začít. Také se říká, že terapeut přesně pro vás na míru se může hledat dlouho. Ale u paní Paulové jsem hned ze začátku věděla, že jinde hledat nemusím. Ovlivnila mi život k lepšímu, srovnala myšlenky a doporučila spoustu užitečných knih, cvičení a tak dále. Je velmi empatická, milá, vstřícná a cítila jsem se u ní na terapii vždy v bezpečí. Také se spolu i sem tam zasmějete, což je dle mého názoru také skvělé. Doporučila bych terapie u paní Paulové každému, kdo má z terapie strach. A také samozřejmě i těm, co nemají. Je to krok správným směrem. A jsem za tuto zkušenost opravdu vděčná.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Terapii u paní Paulové jsem ukončila už před pár měsíci. Celou situaci vidím s takovým časovým odstupem ještě z jiné stránky. Sezení s paní Paulovou mi opravdu změnilo život. Byla to má první terapie a jsem vděčná, že jsem se hned na začátku objednala zrovna sem (taky díky mnoha pozitivním recenzím, které opravdu nelžou:). Paní Paulová je moc milá a empatická, do ničeho Vás nenutí. Čas s trávený na terapii je Váš a s ním i volba, jak ho strávíte. Dostala jsem také různé typy na literaturu nebo sebevzdělávací videa, která mi pomáhají i dodnes. I když už na terapii nějakou dobu nechodím, i tak si na paní Paulovou v těžších situacích vzpomenu a to mě navede na správnou cestu. Terapie změnila můj způsob myšlení, který se snažím držet dodnes, pomáhá mi být více napojená sama na sebe a žít šťastněji.