Iva Paulová, psychoterapeut Praha

přijímá nové pacienty

Psychoterapeut Více

82 návštěv profilu během 30 dní

Psychoterapie • 1 500 Kč

V současné době část své pracovní kapacity věnuji klientům a klientkám z prostředí domácího násilí v neziskové organizaci Respondeo. Klienta přijímám ...

• Deprese

• Psychoterapeutický výcvik PCA
  • Univerzita Hradec Králové - Učitelství pro SŠ
Zobrazit více

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostrovského 253/3,

1 500 Kč

Psychoterapeutické centrum Řipská

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Jiný

K paní Paulové jsem začala chodit před více než půl rokem. Tehdy jsem byla dost nervózní, naštvaná a nespokojená. Díky terapii jsem poznala sama sebe, porozuměla jsem proč cítím, co cítím a naučila jsem se zpracovávat vlastní frustrace. Učím se pracovat s emocemi a situacemi, které mi život připravuje a díky terapii u paní Paulové, se vše rozvíjí k lepšímu. Naprosto doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Jak už zde v hodnoceních někdo psal, opravdu nevím, kde začít. Možná tím, že před paní Paulovou jsem již vyzkoušela pár psychologů a psychoterapeutů, kteří mi opravdu nesedli. Měla jsem velký problém s nízkým sebevědomím a celkově jsem si neuvědomovala sama sebe, nebyla jsem schopná vést konverzaci a psychicky jsem se cítila úplně na dně. Po prvních pár setkáních jsem neviděla žádný rozdíl, protože jsem čekala zázračnou změnu ze dne na den. Každopádně paní Paulová mě na to upozornila, že takhle rychle se to neděje a dál pokračovala po svém. Myslím, že na začátku jsem byla dost komplikovaný klient a musela na mě jít z různých stran a vyzkoušet i více postupů, ale nakonec to stálo za to a jsem moc ráda, že jsem natrefila zrovna na ni. S klidným srdcem můžu a budu paní Paulovou doporučovat dál! Děkuju.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Mmmmm, kde začít. Paní Paulová se mi zjevila na cestě v momentě, kdy jsem ji nejvíce potřebovala a naslouchala mi ochotně a trpělivě, i když já sama jsem měla pocit, že už mluvím moc. Její přístup byl velmi lidský a osvěžující, plný empatie. Na druhou stranu dokázala podchytit momenty, kdy se mé vnitřní dítě "zaseklo v samoobsluze a odmítalo se pohnout, dokud nedostane lízátko" a měkce, zato pevně dokázala najít nástroje k tomu, aby ho usměrnila v míru a přijetí. Naučila jsem se od ní techniky, které používám i mimo terapie v denním životě, když potřebuji uklidnit nebo si se svým vnitřním světem něco klidně vyjasnit.
Hledáte-li maminku, co vždy vyslechne, poklepe po zádech a řekne vám, že vše bude dobré..
NEBO
Tvrdého trenéra, který vám bude připravovat knižní lekce a nenechá vás odejít, aniž byste se pořádně zapotili..
paní Iva nebude to pravé ořechové. Pokud chcete partnerku na profesionální konverzaci, která ji dokáže směrovat k cíli a zároveň vycítit, kdy je třeba se věnovat zdánlivě nepodstatnému detailu (který zaručeně vede k překvapivým uvědoměním!!), nechá vás vyjádřit, co potřebujete a pomoci přesně s tím, pak vřele doporučuji paní Ivu navštívit.
Mně změnila život a to ještě tak, že mám pocit, že jsem všechnu práci udělala sama a já jsem velmi vděčná, že jsem měla šanci s ní pracovat

Mgr. Iva Paulová

Hmmm :-), co na to říct? Moc děkuji za zpětnou vazbu. Bylo mi opravdu velkou ctí!!!!

Umístění: jiné místo Jiný

Ráda bych touto cestou poděkovala za účinnou pomoc, které se mi dostalo v péči Mgr. Paulové. Velmi oceňuji empatický a vstřícný přístup, nadhled, objektivitu a zpětnou vazbu, která mi pomohla pochopit souvislosti problémů, s kterými člověk přichází. Setkala jsem se poprvé s postupem, kdy byla vybrána a aplikována technika, ušitá přesně na míru podle mých potřeb. Tento nadstandart je velmi vzácný, a u paní Paulové je navíc používán v kombinaci se značnými zkušenostmi, které poskytují ucelenou komplexní terapii s úžasnými výsledky. Je to odborník s širokým záběrem technik, jejichž množství je nad obvyklý rámec nabídky. Vřele doporučuji.

Mgr. Iva Paulová

Přínos, který klientky zmiňují, nezávisí zcela na mně. Já vytvářím prostor pro jejich práci. Jestliže vnímají zlepšení a posun k dobrému, pak je to proto, že se rozhodly svůj život změnit, zlepšit a vynaložit opravdu velké úsilí. Nenechají se odradit nezdary ani časem, který to stojí. Bez tohoto rozhodnutí a jejich intenzivní práce by to nebylo možné. Svědčí to o tom, že vzaly svůj život do svých rukou a trpělivě se učí mít rády samy sebe.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Nejlepší rozhodnutí jít k paní Paulové, krásně vás navede, vyslechne a PORADÍ (ukáže vám cestu) co s daným problémem..
doporučuju 10/10
přemýšlela jsem, kam na svou první terapii půjdu, nemohla jsem si vybrat lépe!!
velké plus je, že má celkem brzy termín.. takže nemusíte nějak zvlášť čekat.. což bylo také super (já když se pro něco rozhodnu a je to takhle velké, tak nač čekat)
všichni kdo váhají, moc doporučuju !!! (už teď pokud jste se rozhodli, že potřebujete pomoc, je velký krok a všem fandím! a paní Paulové děkuji !)

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Iva, je terapeut, který vám skutečně pomůže! Za sebe doporučuji. Mluvím z vlastních zkušeností s terapeuty, které jsem nasbírala za svůj život. První terapii jsem absolvovala již v 15 letech. A co můžete od paní Ivy očekávat? V první řade jedinečný dar rozpoznat skutečnou příčinu všeho, pohřbenou, zapomenutou a zakamuflovanou hluboko ve našem nitru. Paní Iva k tomu používá spoustu terapeutických technik. Co jsem já ocenila, je skutečnost, že vám opravdu naslouchá, správě zrcadlí a poukazuje na skutečný problém a to díky jejímu nenahraditelnému vnitřnímu daru. Pamatuje si vás a přemýšlí o vašem problému. Je schopna i doporučit ty správné autory, či afirmace. Svojí práci vnímá jako poslání a právě proto je schopna jít daleko za hranice všech ostatních běžných terapeutů. Pokud chcete ve svém životě něco změnit, pokud opravdu chcete se stál vnitřně silnějším a zdravějším člověkem, pak právě paní Iva je ten správný průvodce. Můj život a mne samotnou, mi pomohla změnit k mnohem lepšímu. Může změnit i ten Váš!

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Paulová je úžasná psychoterapeutka. Spolupracuji s ní delší dobu a moc mi pomohla. Moc doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

S paní Paulovou jsem se setkala jako s terapeutkou intervenčního centra, kde jsem docházela jako klient. Její srdečný a laskavý přístup mi byl od první chvíle velmi blízký a cítila jsem se v její přítomnosti příjemně a bezpečně. Ocenila jsem, že nikdy neproběhl klasický "výslech " s papírem a tužkou v ruce, ale sezení byla vždy naprosto otevřená a flexibilní podle mých aktuálních potřeb. Úžasný záběr paní Paulové, co do znalosti různých terapeutických stylů a technik, ale také její otevřenost a znalost dalších oblastí zabývajících se lidskou duší a tělem, dává samotné terapii obrovské možnosti. Jako největší přínos vnímám právě tento přesah. Možnosti mluvit o věcech jinak a hlouběji, než si s klasickým terapeutem dokáži představit. Zažila jsem s ní mnoho Aha momentů, když mi ze své pozice nabídla nový pohled na věc, nové téma k zamyšlení, mě neviditelnou spojitost, nebo inspiraci ve formě doporučené literatury či přednášek na námi probírané téma. Paní Paulovou jako terapeutku upřímně doporučuji. Mě pomohla a pomáhá dál.

Umístění: jiné místo Jiný

Empatický, vstřícný a profesionální přístup, umění naslouchat a vést rozhovor, velice děkuji za pomoc, návštěvu doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Spokojenost..Paní Iva je velmi empatická a profesionální. Terapie mi velmi pomohli a teď se dokonce budu vracet. Doporučují

• Deprese
  • Emocionální krize