Iva Paulová, psychoterapeut Praha

přijímá nové pacienty

Psychoterapeut Více

110 návštěv profilu během 30 dní

Psychoterapie • 1 000 Kč

V současné době část své pracovní kapacity věnuji klientům a klientkám z prostředí domácího násilí v neziskové organizaci Respondeo. Klienta přijímám ...

• Deprese

• Psychoterapeutický výcvik PCA
  • Univerzita Hradec Králové - Učitelství pro SŠ
Zobrazit více

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostrovského 253/3,

1 000 Kč

Psychoterapeutické centrum Řipská

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Iva, je terapeut, který vám skutečně pomůže! Za sebe doporučuji. Mluvím z vlastních zkušeností s terapeuty, které jsem nasbírala za svůj život. První terapii jsem absolvovala již v 15 letech. A co můžete od paní Ivy očekávat? V první řade jedinečný dar rozpoznat skutečnou příčinu všeho, pohřbenou, zapomenutou a zakamuflovanou hluboko ve našem nitru. Paní Iva k tomu používá spoustu terapeutických technik. Co jsem já ocenila, je skutečnost, že vám opravdu naslouchá, správě zrcadlí a poukazuje na skutečný problém a to díky jejímu nenahraditelnému vnitřnímu daru. Pamatuje si vás a přemýšlí o vašem problému. Je schopna i doporučit ty správné autory, či afirmace. Svojí práci vnímá jako poslání a právě proto je schopna jít daleko za hranice všech ostatních běžných terapeutů. Pokud chcete ve svém životě něco změnit, pokud opravdu chcete se stál vnitřně silnějším a zdravějším člověkem, pak právě paní Iva je ten správný průvodce. Můj život a mne samotnou, mi pomohla změnit k mnohem lepšímu. Může změnit i ten Váš!

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Paulová je úžasná psychoterapeutka. Spolupracuji s ní delší dobu a moc mi pomohla. Moc doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

S paní Paulovou jsem se setkala jako s terapeutkou intervenčního centra, kde jsem docházela jako klient. Její srdečný a laskavý přístup mi byl od první chvíle velmi blízký a cítila jsem se v její přítomnosti příjemně a bezpečně. Ocenila jsem, že nikdy neproběhl klasický "výslech " s papírem a tužkou v ruce, ale sezení byla vždy naprosto otevřená a flexibilní podle mých aktuálních potřeb. Úžasný záběr paní Paulové, co do znalosti různých terapeutických stylů a technik, ale také její otevřenost a znalost dalších oblastí zabývajících se lidskou duší a tělem, dává samotné terapii obrovské možnosti. Jako největší přínos vnímám právě tento přesah. Možnosti mluvit o věcech jinak a hlouběji, než si s klasickým terapeutem dokáži představit. Zažila jsem s ní mnoho Aha momentů, když mi ze své pozice nabídla nový pohled na věc, nové téma k zamyšlení, mě neviditelnou spojitost, nebo inspiraci ve formě doporučené literatury či přednášek na námi probírané téma. Paní Paulovou jako terapeutku upřímně doporučuji. Mě pomohla a pomáhá dál.

Umístění: jiné místo Jiný

Empatický, vstřícný a profesionální přístup, umění naslouchat a vést rozhovor, velice děkuji za pomoc, návštěvu doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Spokojenost..Paní Iva je velmi empatická a profesionální. Terapie mi velmi pomohli a teď se dokonce budu vracet. Doporučují

Umístění: jiné místo Jiný

Velice fundovaná a funkční pomoc v nejtěžší chvíli mého života. Odrazila jsem se ode dna! Už jsem zase silná. Obrovský dík. Doporučuji dál...

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Přístup paní Paulové mi velmi vyhovuje, v ordinaci je příjemná atmosféra, která pomáhá k uvolnění a pocitu bezpečí. Rady a podněty, které paní Paulová při sezeních dává mi jsou velmi užitečné a napomocné ve vlastní cestě za spokojeným životem. Návštěvu můžu vřele doporučit.

• Deprese
  • Emocionální krize