Budínova 2, Praha
Fakultní nemocnice Na Bulovce, gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK (mapa)

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce, gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK Rizikový porod

Chtěla bych tímto paní doktorce moc poděkovat za pomoc a kontrolu při přirozeném porodu, kdy nám přesně před týdnem přivedla předčasně na svět chlapečka 35+5tt z důvodu cholestázy. Je to bezpochyby odbornice a zkušená lékařka, která nechce nic podcenit. Za mne oceňuji hlavně snahu o přirozený porod před sekcí.

Paní doktorka MUDr. Iva Mikysková je zkušený profesionál, který nepodcení žádnou situaci. Před třemi dny porodila moji druhou dceru.Chodila jsem k ní do rizikové poradny díky předchozímu porodu plánovanou sekcí z důvodu polohy plodu KP. Druhou dceru mi pomohla porodit přirozenou cestou a i když to bylo náročné,jako ostatně téměř každý porod, jsem za tuto zkušenost a možnost nesmírně ráda.Vím,že existují MUDr. kteří raději po sekci hned volí opětovnou sekci a nedají ani prostor pro hodnocení všech okolností, které je třeba zvážit a neustále kontrolovat. Což je samozřejmě pracnější a nese to i možná rizika. Tuto práci si se mnou paní doktorka dala a povedlo se!!!!Díky.

Paní doktorce Mikyskové bych chtěla moc moc poděkovat za skvělý porod a péči. Rodila jsem dvojčata oba otočení hlavičkou dolů, prvního jsem porodila normálne ale u druhého se situace skomplikovala, protože se vzpříčil a nešlo pokračovat normálním porodem. Oznámila mi, že bohužél budou muset udělat císařský řez. Po převezení na operační sál se ještě ujistila zda se miminko neotočilo a porod by tak mohl pokračovat normálne, ale skončilo to cisařem. Miminka byli a jsou obě v pořádku a já taky. Pak se za mnou zastavila na jipce aby mně informovala jak vše dopadlo. Nakonec se přišla na nás podívat když už jsme byli na oddělení šestinedělek a to ikdyž měla dovolenou. Opravdu jsem se ještě s tak skvělou a ochotnou doktorkou nesetkala. Velké díky.
Milena Horní Počernice

Moc sympatická milá paní doktorka ke které jsem chodila do tehotenske poradny.
Perfektní péče profesionalni přístup. Moc Vam za vse dekuji!!!

Dávám všech 5 hvězdiček a paní doktorka si to vážně zaslouží. Před 14 dny rodila mou dceru, a to jsem byla komplikovaný případ kvůli předchozímu císařskému řezu u syna. Báječná doktorka, profesionální přístup, nemůžu si ji vynachválit, byla vážně super... řídila i sestřičky, které občas něco zanedbaly, ale díky paní doktorce bylo vše v pořádku. Porodila jsem normálně a byl to nádherný zážitek. Moc a moc jí za to děkuji, má velmi lidský přístup a péče je opravdu vynikající. Eva, Praha 8

Vynikající a velmi příjemná lékařka. Patří jí můj velký dík za profesionálně odvedenou práci při porodu, který musel být akutně ukončen císařským řezem. Operace byla nakonec velmi komplikovaná, měli jsme já i miminko obrovské štěstí, že ji prováděla právě ona.

Paní doktorce patří velký dík za péči o moje nenarozená miminka a dovedení mého rizikového těhotenství do zdárného konce :) . Je to odborník a profesionál, velmi doporučuji.

Paní doktorku jsem měla u porodu, byla naprosto perfektní!!!! Za moc jí vděčím, byla opravdu úžasná!!!!

Výborná lékařka.