Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Budínova 2, Praha
Fakultní nemocnice Na Bulovce, gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

V
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce, gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK Rizikový porod

Chtěla bych tímto paní doktorce moc poděkovat za pomoc a kontrolu při přirozeném porodu, kdy nám přesně před týdnem přivedla předčasně na svět chlapečka 35+5tt z důvodu cholestázy. Je to bezpochyby odbornice a zkušená lékařka, která nechce nic podcenit. Za mne oceňuji hlavně snahu o přirozený porod před sekcí.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka MUDr. Iva Mikysková je zkušený profesionál, který nepodcení žádnou situaci. Před třemi dny porodila moji druhou dceru.Chodila jsem k ní do rizikové poradny díky předchozímu porodu plánovanou sekcí z důvodu polohy plodu KP. Druhou dceru mi pomohla porodit přirozenou cestou a i když to bylo náročné,jako ostatně téměř každý porod, jsem za tuto zkušenost a možnost nesmírně ráda.Vím,že existují MUDr. kteří raději po sekci hned volí opětovnou sekci a nedají ani prostor pro hodnocení všech okolností, které je třeba zvážit a neustále kontrolovat. Což je samozřejmě pracnější a nese to i možná rizika. Tuto práci si se mnou paní doktorka dala a povedlo se!!!!Díky.


Ověřeny pacient

Paní doktorce Mikyskové bych chtěla moc moc poděkovat za skvělý porod a péči. Rodila jsem dvojčata oba otočení hlavičkou dolů, prvního jsem porodila normálne ale u druhého se situace skomplikovala, protože se vzpříčil a nešlo pokračovat normálním porodem. Oznámila mi, že bohužél budou muset udělat císařský řez. Po převezení na operační sál se ještě ujistila zda se miminko neotočilo a porod by tak mohl pokračovat normálne, ale skončilo to cisařem. Miminka byli a jsou obě v pořádku a já taky. Pak se za mnou zastavila na jipce aby mně informovala jak vše dopadlo. Nakonec se přišla na nás podívat když už jsme byli na oddělení šestinedělek a to ikdyž měla dovolenou. Opravdu jsem se ještě s tak skvělou a ochotnou doktorkou nesetkala. Velké díky.
Milena Horní Počernice


L
Ověřeny pacient

Moc sympatická milá paní doktorka ke které jsem chodila do tehotenske poradny.
Perfektní péče profesionalni přístup. Moc Vam za vse dekuji!!!


E
Ověřeny pacient

Dávám všech 5 hvězdiček a paní doktorka si to vážně zaslouží. Před 14 dny rodila mou dceru, a to jsem byla komplikovaný případ kvůli předchozímu císařskému řezu u syna. Báječná doktorka, profesionální přístup, nemůžu si ji vynachválit, byla vážně super... řídila i sestřičky, které občas něco zanedbaly, ale díky paní doktorce bylo vše v pořádku. Porodila jsem normálně a byl to nádherný zážitek. Moc a moc jí za to děkuji, má velmi lidský přístup a péče je opravdu vynikající. Eva, Praha 8


M
Ověřeny pacient

Vynikající a velmi příjemná lékařka. Patří jí můj velký dík za profesionálně odvedenou práci při porodu, který musel být akutně ukončen císařským řezem. Operace byla nakonec velmi komplikovaná, měli jsme já i miminko obrovské štěstí, že ji prováděla právě ona.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorce patří velký dík za péči o moje nenarozená miminka a dovedení mého rizikového těhotenství do zdárného konce :) . Je to odborník a profesionál, velmi doporučuji.


J

Paní doktorku jsem měla u porodu, byla naprosto perfektní!!!! Za moc jí vděčím, byla opravdu úžasná!!!!


Ověřeny pacient

Výborná lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti