Internista Trhové Sviny

• Internista, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka Jakešová je velice příjemná a vždy dobře naladěná. Její odbornost je na vysoké úrovni. Pacient však nejvíce ocení jejî profesionální přístup. Vřele doporučuji. Více

K.Šafáře 64, České Budějovice Mapa

Mediclinic a.s. PL pro dospěl

• Internista, Diabetolog

1 názor

„Výborná a pečlivá pani doktorka,která má evidentní zájem o pacienta.Nemusíte se jí doprošovat ani vyptávat. Sama Vám navrhne tu nejlepší volbu...Jsem mile překvapena po zkušenosti se svým bývalým lékařem.Kterého jste zatěžovali,kdykoli jste měli problém, se kterým Vám ovšem nepomohl ,ba naopak.( Abych nezapoměla na sestřičku , tu musím také pochválit s pani doktorkou tvoří výborný tým ). Velice DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Pan doktor Compel' je jedním z nejlepších lékařů, se kterými jsem měl tu možnost se setkat. Empatický, lidský, vzdělaný člověk, který se opravdu snaží nalézt a vyřešit příčinu vašich problémů (případně i multidisciplinárně) a ne jen pouze léčit následky. Více

Senovážné nám. 1616, České Budějovice Mapa

Interní a gastroenterologická ordinace

• Internista, Dermatolog, Gast… roenterolog Více

Senovážné náměstí 1616, České Budějovice Mapa

Derma Plus s.r.o.

• Internista, Gastroenterolog

„Pan doktor je velice lidsky a skvely . Ma dobry pristup k cloveku vyslechne a poradi. Vysetreni sem se hodne bala ale ted uz se nebojim pokud je dobry lekar tak vysetreni se nebojte! Doporucuji Více

Senovážné nám. 1616, České Budějovice Mapa

Interní a gastroenterologická ordinace

• „Přešla jsem k panu doktorovi od jiného internisty, a je to lékař na sem místě. Je poctivý a svědomitý, vše Vám řádně vysvětlí a pokud je člověk nervak jako já tak věřte, že u něho budete v naprostém klidu :-) Mohu jen doporučit. Více

U Trojice 6, České Budějovice Mapa

Interní ordinace

• „Nejlepší Doktor všech dob! Milý a ochotný. Odhalil pro první návštěvě to, co jiných 5 neodhalilo za půl roku. Úžasný člověk na svém místě! Více

Nádražní 12, České Budějovice Mapa

Ordinace lékaře internisty

• „Tento rok jsem si s lékaři fakt užila a někteří si ani nezaslouží titul. Ale tady k tomu PANU doktorovi se po operaci ráda vrátím a vyřeším s ním svůj další problém. Pan doktor i sestřička jsou báječní, pohodoví a poprvé v tomto roce jsem neodcházela domů s brekem, ale uklidněná a s nadějí v lepší zítřky. Takže jim MOC děkuji. Škoda že ostatní takhle lidský přístup nemají. Více

Lidická 2156/108A, České Budějovice Mapa

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Na sadech 23, České Budějovice Mapa

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

• Internista, Diagnostik, Prak… tický lékař Více

Lázeňská 1001, Třeboň Mapa

Lázně Aurora s.r.o.

• „Jediný doktor u kterého mám pocit, že ho mé zdraví opravdu zajímá, že se vše snaží zjistit a nic nezanedbat. Velmi pečlivý, příjemný a lidský. Proč nejsou všichni takoví ? Více

Na sadech 23, České Budějovice Mapa

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

• Internista, Praktický lékař

„Pan doktor je vždy ochotný, pozitivně naladěný a vždy pomůže jak po lékařské tak lidské stránce a tým v celé ordinaci je velice profesionální, ochotný a milý. Více

č.d. 34, Dubné Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Sexuolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Paní doktorka zachránila manželovi život,lékař který ho léčil 15let nepoznal ,že je to s ním špatně,paní doktorka během půl hodiny.Jsme ji vděčný. Více

Klofáčova 395, Třeboň Mapa

Ordinace interního lékaře

• Internista, Endokrinolog

„Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Příjemné a veselé vystupování, srozumitelně vše vysvětlí a odpoví na všechny dotazy (i když jsou třeba hloupé:-)) vždy když odcházím mám úsměv na rtech. :-D Více

České Budějovice Mapa

• „Pan doktor Holý je lékař na svém místě. Po žilní tromboze, kdy se jiná lékařka ani neobtěžovala mne seznámit s riziky, jsem si po zkušenosti s panem doktorem v naší rodině vyžádala přímo jeho. Vše ochotně vysvětlil, poradil, jeho profesionalita je skvělá. Více takových lékařů. Více

B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• Internista, Praktický lékař

„Nejlepší pan doktor kraji ,je spravně na svém mistě kraji muzu ho jen doporučit i když je přísnej.

Školní 635, Velešín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Hematolog

„Jako lékařka je velmi profesionální. K pacientům se chová přátelsky a laskavě. Vše důkladně vysvětlí. KOFR

Boženy Němcové 54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice