Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Richard Vobořil
Interní a gastroenterologická ordinace

Senovážné nám. 1616, České Budějovice

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Pan Doktor, je špičkový profesionální pristup pacientovi, velika opatrnost pri gastroskopii i kolonoskopii, ma tam skvely a odborný tym sestricek. Panu doktorovi a sestricek patří velika pokora, pomohl mi s léčebnou a zájem o pacinta ma na první místě. Za me velika cest i sestricek.

     • jiné místo Jiný  • 

  • J

    Nejlepší lékař z Českých Budějovic, chodíme k němu celá rodina a naprostá spokojenost, vždy udělá více, než by měl a přístup úžasný,nechvata a vždy se věnuje pacientovi na 100 procent.

     • jiné místo Jiný  • 

  • J

    Naprosto skvělý po odborné i lidské stránce.Velký dík.

     • jiné místo Jiný  • 

  • L

    Velmi doporučuji pana doktora, konečně po letech jsem byla u lékaře kterého opravdu zajímal můj problém, lidsky naprosto skvělý, empatický, a odborník na svém místě. Moc děkuji... víc takových lékařů.

     • Interní a gastroenterologická ordinace Jiný  • 

  • J

    MUDr.Vobořil je PAN doktor!
    Každý, kdo se k němu dostane, má štěstí. Neznám lepší přístup, povahou pohodář, vyslechne Vás a ještě ke všemu je skvělý specialista. Spousta doktorů by si mělo vzít příklad z tohoto člověka.
    Děkuji mockrát za Vaši péči a všem velmi doporučuji!

     • Interní a gastroenterologická ordinace Jiný  • 

  • Pan doktor je velice lidsky a skvely . Ma dobry pristup k cloveku vyslechne a poradi. Vysetreni sem se hodne bala ale ted uz se nebojim pokud je dobry lekar tak vysetreni se nebojte! Doporucuji

     •  • 

  • Pan doktor je naprosto skvělý! Vyslechne a odborně a hlavně ochotně poradí a pomůže! Odcházela jsem spokojena - doporučuji!!!

     •  • 

  • Úžasný pan doktor. Vyšetření endoskopem jsem se bála víc jak porodu:-) A ten strach za to nestál. Pan doktor byl velmi citlivý a sestřička hotový anděl. Prostě mohu jen chválit a chválit. Takový laskavý a citlivý přístup, kdyby byl u všech lékařů. Pan doktor konečně přišel na mé problémy s trávením, mockrát děkuji!! Nebýt jeho, trápím se dál, neboť obvodní doktor mou anamnézu prostě nechtěl znát:-(.

     •  • 

  • Dnes jsem byla na vyšetření u tohoto lékaře, a můžu říci. Je velmi ochotný citlivý k lidem. prostě pohodář, jsem s panem doktorem víc než spokojená. VŘELE DOPORUČUJI!!!!!!

     •  • 

  • Tohoto lékaře mohu jen doporučit, potvrzuji zájem o vyřešené problému. vyslechne, nic nepodcení. Absolvoval jsem u něj gastroskopii a bylo to tak v pohodě, že klidně půjdu v budnoucnu znovu. Můj problém vyřešen a děkuji mu za to.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu