Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Nejčastěji hledané služby

Od 1 890 Kč

2 850 Kč

5 000 Kč

5 500 Kč

2 190 Kč

V roce 2016 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Cílem mé práce je naučit pacienty, jak správně pečovat o svůj chrup a předejít ...

Ukončené školy

• Gymnázium Karla Šatala (nyní J.V. Jirsíka) - 1992
  • Vysoká škola ekonomická – fakulta národohospodářská – ukončeno státními zkouškami 1997
  • Vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky Praha – absolutorium 2016

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Byl jsem moc spokojeny. Jiz nekolikata navsteva a vzdy vse ok.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Vstupní dentální hygiena

Vše vpořádku, vstřícný přístup, nelze nic vytknout Děkuji.

Ing. Eva Slezáková, DiS

Moc děkuji a těším se na další návštěvu. ES

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní Slezákové jsem byla s dětmi už podruhé, je velmi příjemná a komunikativní, vše dobře vysvětlí a své práci opravdu rozumí. Jsem ráda i za možnost termínů pozdě odpoledne a v pátek, a také že lze platit kartou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup a bezbolestné ošetření.
Velmi příjemná dentální hygienistka.

Pečlivost a profesionalita
Mohu jen doporučit
Martin

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá péče, preciznost a velice milý přístup. Všem vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost s provedením dentální hygieny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milé zacházení, dostávala jsem průběžně informace o úkonech. Cítila jsem se bezpečně

Ing. Eva Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vsechno bylo perfektni a neni co vytknout. Opravdu precizni cisteni. Dekuji

Ing. Eva Slezáková, DiS

Děkuji za milé hodnocení. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako vždy vše zcela jak má být, skvělý přístup i péče.

Ing. Eva Slezáková, DiS

Děkuji za milé hodnocení. Eva S.