DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

Dentální hygiena

317 názor Praha, Pod Krejcárkem 975/2,

O nás

Poskytujeme služby dentální hygieny na vysoké profesionální úrovni, citlivým a šetrným způsobem, individuálním přístupem s klientem.
IČO

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (317)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Ing. Eva Slezáková, DiS Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Byl jsem moc spokojeny. Jiz nekolikata navsteva a vzdy vse ok.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Zuzana Schneiderová Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Nejlepší dentistka, co jsem v Praze měl. Paní Schneiderová dělá svoji práci skvěle, velmi pečlivě a je vždy velmi příjemná.

Paní Schneiderová je velice ochotná a pečlivá. Vše důkladně vysvětlila

Zuzana Schneiderová Vstupní dentální hygiena

Mohu jen doporučit. Citlivé, nebolestivé ošetření, trpělivost, lidský přístup a vysvětlení správné péče o zuby. Škoda, že jsem nepotkala DH Schneiderovou dříve, nemusela jsem mít ze zubařů a dentální hygieny takové obavy pro citlivé zuby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícná, pečlivá a velmi milá dentální hygienistka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní dr. je ochotná a milá. Vše vysvětlila a svou práci odvedla dobře.

Zuzana Schneiderová Vstupní dentální hygiena

Kvalita ošetření a snaha pomoci. Preciznost provedené prace

Ing. Eva Slezáková, DiS Vstupní dentální hygiena

Vše vpořádku, vstřícný přístup, nelze nic vytknout Děkuji.

Ing. Eva Slezáková, DiS

Moc děkuji a těším se na další návštěvu. ES

Zuzana Schneiderová

Paní Schneiderová je příjemná, komunikativní a pečlivá, synovi vše srozumitelně vysvětlila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dentální hygienu navštěvuji již delší dobu. Oceňuji citlivou péči o pacienta a snahu pomoci.

Kontakt