DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

(206 názorů)

Poskytujeme služby dentální hygieny na vysoké profesionální úrovni, citlivým a šetrným způsobem, individuálním přístupem s klientem. Více

Pod Krejcárkem 975/2,

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Naše nabídka

Problémy, jako krvácení dásní, parodontoza, vysoká kazivost zubů, vysoká senzitiviza (citlivost) zubů, pocit zápachu z úst, nespokojenost se zabarvením zubů, lze řešit právě návštěvou dentální hygienistky a zahájením léčby. Výběr pomůcek k provádění správné peče o dutinu ústní a instruktáž jsou samozřejmostí při prvních návštěvách u nás v DH centru. Na dentální hygienu je doporučováno chodit minimálně 1x za půl roku, (tzv. recally) ale toto je spíše individuální záležitost, záleží zde na více okolnostech.

Vyšetření

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Eva Ing. Slezáková, DiS Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Tak skvělou dentální hygienu jsem dlouho hledala a našla! Vynikající přístup, komunikace i ošetření. Naprostá spokojenost, velmi doporučuji!

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení a těším se na další návštěvu. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Zuzana Schneiderová Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Chodím k paní Schneiderové již víc než 10 let a mohu jen doporučit. Profesionál ve svém oboru. Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Daniela Mutinská Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Prijemna, profesionalni. Vse bylo vysvetleno, byl doporucen postup na doma.Urcite velice doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Termín byl dodržen na čas. Profesionální servis a milý přístup, poradenství jak dále vhodně pečovat o zuby.

Lékař: Zuzana Schneiderová

Pani hygienistka je moc mila s profesionálním přistupem. Já mám hodně citlivé zuby a paní hygienistka to vždy zohledňuje a snaží se, aby to bolelo vo nejméně. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná a zkušená paní Schneiderová. Všechno mi vysvětlila a popsala celou proceduru zubní hygieny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milý a profesionální přístup, pečlivé ošetření, příjemné prostředí. Velmi děkuji a ráda doporučuji!

Eva Ing. Slezáková, DiS

Děkuji za milé hodnocení a těším se na příště. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí, precizní ošetření. Ošetření proběhlo na objednaný čas. Možnost parkování v areálu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dlouhodobe vyborna zkusenost! Mohu jen doporučit. Pečlivost, prijemné vystupovaní, profesionalita.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milé vystupování, precizní a bezbolestná dentální hygiena. Těším se na příští návštěvu.
    Určitě doporučuji