Služby

O nás

Poskytujeme služby dentální hygieny na vysoké profesionální úrovni, citlivým a šetrným způsobem, individuálním přístupem s klientem.
Zobrazit více

Pod Krejcárkem 975/2,, Praha 130 00
DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři logo
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (329)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Zuzana Schneiderová Dentální hygiena pravidelná do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

K pani Schneiderove chodim s manzelem uz nekolik let a vzdy jsme oba velice spokojeni.Mam zkusenosti i s jinymi hygienistkami,ale pani Schneiderova je nejlepsi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemný a profesionalni přistup při ne uplně přijemné činnosti :-)

Zuzana Schneiderová Vstupní dentální hygiena

Za mě super jednání, citlivá práce a super výsledek.

Daniela Mutinská Vstupní dentální hygiena

Moc příjemná slečna, lidský, přátelský přístup. Vše vysvětleno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Daniela Mutinská Dentální hygiena pravidelná do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Velmi příjemná a šikovná slečna. Citlivý přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Ing. Eva Slezáková, DiS Dentální hygiena pravidelná do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Vstřícnost. Milé a ochotné jednání, profesionální péče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K Z. Schneiderové chodím již přes deset let a moc jí děkuji za péči o mé zoubky, které září bělostí.

Zuzana Schneiderová Vstupní dentální hygiena

Byla to moje druhá návštěva. Opět vše ok. Ošetření není pro mě sice úplně příjemné, ale oceňuji pečlivost. Přijdu zas.

Zuzana Schneiderová Vstupní dentální hygiena

pečlivá práce, podrobná instruktáž ohledně čištění

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc děkuji za celjový přístup, vřele dopručuji všem.