DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

Dentální hygiena

229 názorů Praha, Pod Krejcárkem 975/2,

Poskytujeme služby dentální hygieny na vysoké profesionální úrovni, citlivým a šetrným způsobem, individuálním přístupem s klientem.
Právní informace

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (229)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Ing. Eva Slezáková, DiS Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Pani hygienistka byla mila, cely postup vysvetlila a venovala se memu chrupu velice peclive (dokonce delsi dobu, nez byl smluveny rozsah hygieny).

Lékař: Ing. Eva Slezáková, DiS Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min

Nejlepší hygienistka u které jsem v životě byla. Je pečlivá, milá, ale hlavně mi hrozně pomohla s krásným úsměvem. Můžu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc sikovna hygienistka! Vstřícná, vše vysvětli, velmi jemná, nebolestiva, mohu jen doporučit všem známým a přátelům

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Daniela Mutinská Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Šetrné a účinné vyšetření. Příjemná lékařka. Profesionální přístup. Čistá a moderní ordinace. Vše v domluveném termínu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, moc děkuji, pěkná práce, zuby vypadají perfektně: čisté a krásné. Jsem spokojena. Přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Zuzana Schneiderová Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Profesionalni vykon, naprosta spokojenost s pristupem, vykonem a vysvetlenim. Mohu jen doporucit navstevu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Eva je nejlepší, milá, pečlivá, Profesionální přístup, který je samozřejmostí.
    Vřele všem doporučuji.

Ing. Eva Slezáková, DiS

Děkuji za milé hodnocení. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá,vše dobře vysvětlila,poradila.Moc si cením ohleduplnosti a citlivosti.Že něco bolí okamžitě poznala a bez odkladu vyřešila.Byla to první zkušenost a další bude rozhodně zase u ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pěkná a moderně zařízená ordinace. Velmi profesionální a milý přístup, skvělé ošetření, plná péče, naprostá spokojenost a mohu jen a jen doporučit. Nejlepší dentistka! Budu se velmi rád vracet. Za vše velmi děkuji.

Ing. Eva Slezáková, DiS

Děkuji za milé hodnocení.
    Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Daniela je milá, ochotná pomoci, velmi pečlivá. S Danielou jsem byla spokojená a mohu ji určitě doporučit.

Kontakt